Ψυχαγωγία

Κατερίνα Αγαπητού: Το μπότοξ και η πλαστική επέμβαση που θέλει να κάνει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Αγαπητού αποκάλυψε τι έχει " πειράξει" στο πρόσωπο της ...

Η παρουσιάστρια κατά τη διάρκεια της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και ένα ρεπορτάζ που σχολίαζαν για τις χειρότερες παραμορφώσεις διάσημων αντρών από τις πλαστικές επεμβάσεις αποκάλυψε ότι  έχει κάνει στο παρελθόν τις ενεσούλες τις αλλά και ότι θα ήθελε να αλλάξει τη μύτη της. Η ίδια δήλωσε: 

Έχω κάνει δυο ενεσούλες στο μεσόφρυδο πριν από τρία - τέσσερα χρόνια...Πάντα σκεφτόμουν να κάνω τη μύτη μου αλλά αυτό που σκέφτομαι είναι ότι φοβάμαι το νυστέρι. Δεν έχω μπει στη διαδικασία. Πάντα είχα θέμα με τη μύτη μου. 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η θεατρική παράσταση "Λέιλα και Συνεργάτες" της Κορντίλια Λιν στην Κύπρο

Όλες οι λεπτομέρειες της παράστασης και το θέμα που πραγματεύεται
25/05/2019 - 13:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Αγαπητού: Ποια είναι η σχέση της με τη Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η επιστροφή στην τηλεόραση και όσα της είπε η Αριστοτέλους
11/06/2019 - 09:58

Επέτειος γάμου για την Κατερίνα Αγαπητού: Η έκπληξη από το σύζυγο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "εισβολή" του συζύγου και του γιου της κατά τη διάρκεια γυρισμάτων
08/06/2019 - 13:15

Φαίη Σκορδά: Απαντά αν έχει κάνει... πλαστική επέμβαση στη μύτη της!

Όσα δήλωσε on air η παρουσιάστρια για τις πλαστικές που της "χρεώνουν"
05/06/2019 - 11:31

Το troll του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην... Κατερίνα Αγαπητού(ΒΙΝΤΕΟ)

Η διαφορά ηλικίας, η ατάκα και το πείραγμα στην παρουσιάστρια
07/05/2019 - 21:25

Kατερίνα Αγαπητού: Τα λουλούδια που δέχτηκε και το πρόσωπο που την συγκίνησε!

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" χωρίς την λεχώνα Χριστιάνα και η έκπληξη..
24/04/2019 - 16:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Χωρίς νερό θα μείνει η Πάφος την ερχόμενη Τετάρτη

Δείτε ποιες ώρες θα διακόπτεται η παροχή νερού

Υπόθεση κλοπής αυτοκινήτου διερευνά το ΤΑΕ Πάφου

Βρισκόταν σταθμευμένο σε πάροδο της Λεωφόρου Τάφοι Βασιλέων

Διπλό φονικό: Συγκλονίζει η μαρτυρία του 15χρονου γιου του ζεύγους (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν παραδέχεται τους δύο φόνους ο Λοΐζος Τζιωνής
Ελλάδα

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του

Συναγερμός στις αρχές για την εξαφάνιση 15χρονης (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία δίνει στη δημοσιότητα φωτογραφία της
Διεθνή

Νεκρός ένας πιλότος μετά την σύγκρουση Eurofighters στην ανατολική Γερμανία 

Τα δύο μαχητικά συγκρούστηκαν στον αέρα εν ώρα πτήσης

Συνάντηση Τραμπ-Μακρόν στο περιθώριο των G20 στην Ιαπωνία

Αναμένεται να συζητήσουν του θέμα του Ιράν

Αναβλήθηκαν οι σχολικές εξετάσεις στη Γαλλία εξαιτίας του καύσωνα 

Την απόφαση έλαβε το Υπουργικό Συμβούλιο της χώρας

tv news

Η επιστροφή των νεονύμφων στο σπίτι τους προσγειώνει στην πραγματικότητα...

Η δολοφονική επίθεση του Σωκράτη λήγει με τη σύλληψή του «To Τατουάζ» Τρίτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Λίλιαν παροτρύνει την Κάτια να πει στην Μαρίνα την όλη την αλήθεια...

Η Μαρίνα εξακολουθεί να φοβάται την Κάτια... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ