Ψυχαγωγία

Κατερίνα Αγαπητού: Το μπότοξ και η πλαστική επέμβαση που θέλει να κάνει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Αγαπητού αποκάλυψε τι έχει " πειράξει" στο πρόσωπο της ...

Η παρουσιάστρια κατά τη διάρκεια της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" και ένα ρεπορτάζ που σχολίαζαν για τις χειρότερες παραμορφώσεις διάσημων αντρών από τις πλαστικές επεμβάσεις αποκάλυψε ότι  έχει κάνει στο παρελθόν τις ενεσούλες τις αλλά και ότι θα ήθελε να αλλάξει τη μύτη της. Η ίδια δήλωσε: 

Έχω κάνει δυο ενεσούλες στο μεσόφρυδο πριν από τρία - τέσσερα χρόνια...Πάντα σκεφτόμουν να κάνω τη μύτη μου αλλά αυτό που σκέφτομαι είναι ότι φοβάμαι το νυστέρι. Δεν έχω μπει στη διαδικασία. Πάντα είχα θέμα με τη μύτη μου. 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα: 

Επόμενο άρθρο

Η θεατρική παράσταση "Λέιλα και Συνεργάτες" της Κορντίλια Λιν στην Κύπρο

Όλες οι λεπτομέρειες της παράστασης και το θέμα που πραγματεύεται
25/05/2019 - 13:43

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Κλόε Καρντάσιαν: Η νέα πλαστική επέμβαση που σχολιάστηκε έντονα! (ΦΩΤΟ)

Η κίνηση της μετά τα αρνητικά σχόλια που δέχτηκε
01/09/2019 - 10:21

Κατερίνα Αγαπητού: Ποια είναι η σχέση της με τη Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η επιστροφή στην τηλεόραση και όσα της είπε η Αριστοτέλους
11/06/2019 - 09:58

Επέτειος γάμου για την Κατερίνα Αγαπητού: Η έκπληξη από το σύζυγο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "εισβολή" του συζύγου και του γιου της κατά τη διάρκεια γυρισμάτων
08/06/2019 - 13:15

Φαίη Σκορδά: Απαντά αν έχει κάνει... πλαστική επέμβαση στη μύτη της!

Όσα δήλωσε on air η παρουσιάστρια για τις πλαστικές που της "χρεώνουν"
05/06/2019 - 11:31

Το troll του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην... Κατερίνα Αγαπητού(ΒΙΝΤΕΟ)

Η διαφορά ηλικίας, η ατάκα και το πείραγμα στην παρουσιάστρια
07/05/2019 - 21:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Όχημα τυλίχθηκε στις φλόγες έξω από το γήπεδο της Καρμιώτισσας

Σε συναγερμό Πυροσβεστική και Αστυνομία για να εντοπίσουν τα αίτια της φωτιάς

Άφησαν τα θρανία οι μαθητές και διαμαρτυρήθηκαν για τις εξετάσεις τετραμήνων

Σε στάση εργασίας οι δάσκαλοι της Δευτέρα ενώ μέτρα εξήγγειλε και η ΟΛΤΕΚ

Τουρκοκύπριος βρήκε τους Αμμοχωστιανούς που φωτογραφήθηκαν πριν 51 χρόνια (VID)

Η συγκινητική αναζήτηση μέσω Facebook που έφερε αποτελέσματα μέσα σε μια ώρα
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το Huawei Mate 30 Pro έχει εντυπωσιακές προδιαγραφές αλλά...όχι Google (BINTEO)

Τα εντυπωσιακά χαρακτηριστικά, η χωρητικότητα και οι τιμές των νέων μοντέλων

Η Πρωθυπουργός της Νέας Ζηλανδίας μπέρδεψε την Ιαπωνία με την Κίνα

Η γκάφα της στο πρώτο επίσημο ταξίδι της στην Ιαπωνία

Η Ινδονησία ποινικοποιεί όλες τις εξώγαμες σεξουαλικές επαφές

Οι ποινές που θα αντιμετωπίζουν οι παρανομούντες και οι νέοι νόμοι για εκτρώσεις

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ