Ψυχαγωγία

Κατερίνα Αγαπητού:Η εξομολόγηση για τις διατροφικές διαταραχές που πέρασε-ΒΙΝΤΕΟ

Η Κατερίνα Αγαπητού αποκάλυψε ότι σε μικρότερη ηλικία είχε βουλιμικές τάσεις. 

Η δημοσιογράφος και παρουσιάστρια από την περασμένη Τετάρτη, βρίσκεται στο "τιμόνι" της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα" καθώς η αγαπημένη παρουσιάστρια έφερε στον κόσμο το δεύτερο της παιδάκι. Κατά τη διάρκεια της εκπομπής ένα θέμα για την Χρύσπα και τις διατροφικές διαταραχές που πέρασε, στάθηκε αφορμή για την εξομολόγηση της Κατερίνας. Συγκεκριμένα η παρουσιάστρια ανέφερε: 

Αυτό με την εικόνα επειδή έχω περάσει παρόμοιες εμπειρίες με την Χρύσπα σε ότι αφορά διατροφικές διαταραχές, έχω περάσει βουλιμικές τάσεις και ξέρω είναι πολύ δύσκολο. Μετά το Λύκειο, εκεί γύρω στα 16-17. Το δηλώνω, δεν έχω πρόβλημα. Αλλά επειδή είναι όλα στη ψυχολογία μας ο κόσμος πρέπει να συνειδητοποιεί ότι υγιές σώμα δεν σημαίνει ότ πρέπει να είσαι "ξύλο"...

Δείτε όσα δήλωσε στο πιο κάτω απόσπασμα από την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα": 

Επόμενο άρθρο

Παγκόσμια Εβδομάδα Life Coaching: 4 κλειδιά για μια... καλύτερη ζωή!

Ένα διαδραστικό σεμινάριο για να γνωρίσετε το Life Coaching, την Κυριακή 12 Μαΐου
26/04/2019 - 12:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Κατερίνα Αγαπητού... αντιμέτωπη με τον μεγαλύτερο φόβο της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η δημοσιογράφος ήταν η δεύτερη καλεσμένη του Χάρη Παπαθεοχάρους στην ενότητα "Scary Μούρη"
14/09/2019 - 16:34

Κατερίνα Αγαπητού: Ποια είναι η σχέση της με τη Χριστιάνα Αριστοτέλους;

Η επιστροφή στην τηλεόραση και όσα της είπε η Αριστοτέλους
11/06/2019 - 09:58

Επέτειος γάμου για την Κατερίνα Αγαπητού: Η έκπληξη από το σύζυγο της (ΒΙΝΤΕΟ)

Η "εισβολή" του συζύγου και του γιου της κατά τη διάρκεια γυρισμάτων
08/06/2019 - 13:15

Κατερίνα Αγαπητού: Το μπότοξ και η πλαστική επέμβαση που θέλει να κάνει!(ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιο σημείο στο πρόσωπο της θέλει να αλλάξει η παρουσιάστρια
25/05/2019 - 14:03

Το troll του "Με αγάπη Χριστιάνα" στην... Κατερίνα Αγαπητού(ΒΙΝΤΕΟ)

Η διαφορά ηλικίας, η ατάκα και το πείραγμα στην παρουσιάστρια
07/05/2019 - 21:25

Kατερίνα Αγαπητού: Τα λουλούδια που δέχτηκε και το πρόσωπο που την συγκίνησε!

Το "Με αγάπη Χριστιάνα" χωρίς την λεχώνα Χριστιάνα και η έκπληξη..
24/04/2019 - 16:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στα "λευκά ντύθηκε" ο Δήμος Σωτήρας (ΦΩΤΟ)

Τα ίδια ή και παρόμοια φαινόμενα αναμένονται σύμφωνα με την Μετεωρολογική

"Βενετία" με πολλά προβλήματα η Λευκωσία (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

"Ποτάμια" οι δρόμοι σε Στρόβολο και Λακατάμεια, "κατέβηκε" και ο Πεδιαίος

Διακοπές ρεύματος λόγω κακοκαιρίας σε όλη την Κύπρο

Ποιες περιοχές επηρεάστηκαν σύμφωνα με την ΑΗΚ
Ελλάδα

Απορρίπτει το γερμανικό ΥΠΕΞ τις ελληνικές αξιώσεις της ναζιστικής κατοχής

Ούτε μια σελίδα η γερμανική απάντηση για τις αποζημιώσεις

Ελλάδα: Πατριός βίαζε ανήλικη επί τέσσερα χρόνια

Κάθειρξη 19 ετών από τον Άρειο Πάγο

Tα άκουσε... οn board ο τέως Έλληνας Πρωθυπουργός για το Μακεδονικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιά είναι η Γεωργία Μπιτάκου που τα "έψαλε" στον Αλέξη Τσίπρα λέγοντας ότι είναι προδότης
Διεθνή

Η ανθρακαποθήκη των Ναζί που μετατρέπεται σε πολυτελές ξενοδοχείο (ΦΩΤΟ)

Εξαλείφεται ο,τι θυμίζει τον ναζισμό, αλλά η μνήμη μένει ζωντανή εντός του κτιρίου

Νέα αντικυβερνητική διαδήλωση στο Λιβανο

Το κίνημα διαμαρτυρίας επεκτάθηκε σε πολλές πόλεις της χώρας

Ε.Ε. για Brexit: "Καμιά ερώτηση, καμιά συζήτηση. Θα περιμένουμε"

Σε δηλώσεις προέβησαν διπλωμάτες της Ένωσης, σχετικά με το αίτημα του Τζόνσον

tv news

Ο Φώτης Σεργουλόπουλος νιώθει… «Divided» στην τοποθεσία Alpha!

Ο πιο feelgood παρουσιαστής της ελληνικής τηλεόρασης επιστρέφει τη Δευτέρα 21 Οκτωβρίου
Alpha TV Κύπρου

Στιγμές από το ορφανοτροφείο, βέλη του έρωτα και μέρες κακοποίησης...

«Soundtrack Of Love» την Κυριακή 20 Οκτωβρίου στον Alpha, με την Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 20/10/2019 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ