Ψυχαγωγία

Κατερίνα Αγαπητού:"Υπήρχαν μέρες που ήμουν στο πάτωμα και προσευχόμουν"(BINTEO)

Η Κατερίνα Αγαπητού βρέθηκε καλεσμένη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η γνωστή παρουσιάστρια ανέφερε

Από πέντε μηνών έως πριν ένα μήνα δεν υπήρχε ούτε μια νύχτα που να κοιμηθώ παραπάνω από δυο ώρες συνεχόμενα. Ήταν από τη 1 το πρωί μέχρι τις 4.30 που σηκωνόταν συνέχεια, δεν ήξερε τί ήθελε και απλά τσιριλούσε. Υπήρχαν μέρες που ήμουν κάτω στο πάτωμα και προσευχόμουν. Ήταν πολύ ψυχοφθόρο. 

Ήθελα βοήθεια από παιδοψυχολόγο για αυτή την κατάσταση.

Δεν δουλεύω από επιλογή. Είμαι εδώ και δυο χρόνια εκτός... Είπα ότι θέλω να κάτσω σπίτι μου να δω τα μωρά μου να μεγαλώνουν. Είπα θα αφιερωθώ και δεν το μετάνιωσα ούτε λεπτό. Υπάρχουν στιγμές που μου λείπει η δουλειά μου γιατί την αγαπώ.

Σκέφτομαι την επιστροφή μου. Θέλω κάτι να είναι όμορφο, να περνώ καλά και να περνούν και οι άλλοι καλά. Υπάρχουν ακόμα περιθώρια βελτίωσης της Κατερίνας ως επαγγελματίας.

Το παιδί μου πάει από 16 μηνών σχολείο. Είμαι πολύ υπέρ γιατί κοινωνικοποιούνται. Με τον άντρα μου είμαστε ομάδα. Σκεφτόμαστε το ίδιο πλέον. Χειριζόμαστε όλες τις καταστάσεις ως ομάδα.

Υπάρχουν εκπομπές που θα μπορούσε να μην υπάρχουν. Δεν υπάρχει λόγος να μην υφίστανται.  Δεν βλέπω πρωινές εκπομπές, ούτε τηλεπαιχνίδια το βράδυ. Παρακολουθώ από ριάλιτι μόνο το Master Chef αν και το "εν κουλί" είναι trash. 

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη της Κατερίνας Αγαπητού στην Χριστιάνα Αριστοτέλους 

Επόμενο άρθρο

Απόψε η «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» πετάει κομφετί και φέρει ύποπτο σημάδι στο λαιμό... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γιορτάζει ένας γνήσιος Κύπριος πατέρας τη γέννηση του παιδιού του
26/03/2019 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Μιχάλης Χατζηγιάννης... υπηρέτησε τη μητέρα πατρίδα! (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν ο τραγουδιστής στο στρατό
19/04/2019 - 12:07

Σταυριανή Κωνσταντίνου:"Βίωσα την κακία στην δουλειά μου - Δεν θα άλλαζα κανάλι"

Όσα δήλωσε στην Αριστοτέλους για την οικογένεια της και την δουλειά της
18/04/2019 - 17:45

Νάτια Χαραλάμπους: "Ένιωσα ότι έχω αδικηθεί στον χώρο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η γνωστή ηθοποιός στην Αριστοτέλους
17/04/2019 - 18:00

Ναταλία Γερμανού: "Πλέον τα προσωπικά μου τα κρατάω για εμένα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Σχολιάζει την δήλωση που είχε κάνει στο παρελθόν για το σεξ σε... δημόσιο χώρο στην Κύπρο
16/04/2019 - 18:00

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θέλουν να μετατρέψουν στρατιωτική περιοχή σε πάρκο στα κατεχόμενα

Πρόκειται για περιοχή έκτασης 357 στρεμμάτων στην επαρχία Λευκωσίας

Βαθιά θλίψη Προέδρου Αναστασιάδη για το θάνατο της Έλλης Χάσικου

"Η αγαπημένη μας Έλλη Χάσικου έφυγε, μετά από τριετή μάχη με τον καρκίνο"

Μαχαιρώματα στην Πάφο με έναν σοβαρά τραυματία

Του επιτέθηκαν με μαχαίρι, του το κάρφωσαν στην κοιλιά και τράπηκαν σε φυγή
Ελλάδα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου

Συνελήφθη ο Αλέξανδρος Λυκουρέζος για τη "μαφία των φυλακών"

Του πέρασαν χειροπέδες έξω από ξενοδοχείο στην Πλατεία Συντάγματος

Τουρκικά F-16 παρενόχλησαν το ελικόπτερο που επέβαινε ο Αρχηγός του ΓΕΣ (ΒΙΝΤΕΟ)

Παραβίασαν τον εναέριο χώρο και καταδιώχθηκαν από ελληνικά μαχητικά
Διεθνή

Τραγωδία στη Νότια Αφρική: Νεκροί και τραυματίες από κατάρρευση εκκλησίας (ΦΩΤΟ)

Εκ πρώτης όψεως η κατάρρευση προκλήθηκε από τα έντονα καιρικά φαινόμενα

Ο Τραμπ, το "Game of Thrones" και το πόρισμα της έκθεσης Μιούλερ (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος "ξαναχτυπά" μέσω του "αγαπημένου" του twitter

tv news

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» σ’ ένα αγιοταφίτικο οδοιπορικό στους Αγίους Τόπους αυτό το Σάββατο

Α’ Μέρος: Από τον Άγιο Γεράσιμο στην έρημο του Ιορδάνη...μέχρι και στον Ιορδάνη Ποταμό...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 06:15DEAL