Ψυχαγωγία

Κατερίνα Αγαπητού:"Υπήρχαν μέρες που ήμουν στο πάτωμα και προσευχόμουν"(BINTEO)

Η Κατερίνα Αγαπητού βρέθηκε καλεσμένη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα.

Η γνωστή παρουσιάστρια ανέφερε

Από πέντε μηνών έως πριν ένα μήνα δεν υπήρχε ούτε μια νύχτα που να κοιμηθώ παραπάνω από δυο ώρες συνεχόμενα. Ήταν από τη 1 το πρωί μέχρι τις 4.30 που σηκωνόταν συνέχεια, δεν ήξερε τί ήθελε και απλά τσιριλούσε. Υπήρχαν μέρες που ήμουν κάτω στο πάτωμα και προσευχόμουν. Ήταν πολύ ψυχοφθόρο. 

Ήθελα βοήθεια από παιδοψυχολόγο για αυτή την κατάσταση.

Δεν δουλεύω από επιλογή. Είμαι εδώ και δυο χρόνια εκτός... Είπα ότι θέλω να κάτσω σπίτι μου να δω τα μωρά μου να μεγαλώνουν. Είπα θα αφιερωθώ και δεν το μετάνιωσα ούτε λεπτό. Υπάρχουν στιγμές που μου λείπει η δουλειά μου γιατί την αγαπώ.

Σκέφτομαι την επιστροφή μου. Θέλω κάτι να είναι όμορφο, να περνώ καλά και να περνούν και οι άλλοι καλά. Υπάρχουν ακόμα περιθώρια βελτίωσης της Κατερίνας ως επαγγελματίας.

Το παιδί μου πάει από 16 μηνών σχολείο. Είμαι πολύ υπέρ γιατί κοινωνικοποιούνται. Με τον άντρα μου είμαστε ομάδα. Σκεφτόμαστε το ίδιο πλέον. Χειριζόμαστε όλες τις καταστάσεις ως ομάδα.

Υπάρχουν εκπομπές που θα μπορούσε να μην υπάρχουν. Δεν υπάρχει λόγος να μην υφίστανται.  Δεν βλέπω πρωινές εκπομπές, ούτε τηλεπαιχνίδια το βράδυ. Παρακολουθώ από ριάλιτι μόνο το Master Chef αν και το "εν κουλί" είναι trash. 

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη της Κατερίνας Αγαπητού στην Χριστιάνα Αριστοτέλους 

Επόμενο άρθρο

Απόψε η «ΜΟΥΡΜΟΥΡΑ» πετάει κομφετί και φέρει ύποπτο σημάδι στο λαιμό... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πώς γιορτάζει ένας γνήσιος Κύπριος πατέρας τη γέννηση του παιδιού του
26/03/2019 - 17:22

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λούης Γεωργίου: "Περιμένω την μεγάλη ευκαιρία μου...τη στιγμή μου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την συνεργασία του με την Ελένη Φουρέιρα και την Άννα Βίσση και το "Story"
18/06/2019 - 18:46

Ντόρα Μακρυγιάννη:"Με προβληματίζει αυτή η ανασφάλεια του επαγγέλματος"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για την παράσταση "Μουχτάρης Ποσπαστός"
18/06/2019 - 17:40

Η... παρέμβαση της Χριστιάνας Αριστοτέλους on air! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που "διέκοψε" την εκπομπή και το μήνυμα που έστειλε στον συνεργάτη της
18/06/2019 - 16:47

Αλέξια:Το απόλυτο ποπ είδωλο των 80s που έγινε η ντίβα της τζαζ μουσικής(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες για την μεγάλη συναυλία με αφορμή την Παγκόσμια Ημέρα Προσφύγων
14/06/2019 - 17:38

Παναγιώτης Πολεμίτης: Όσα δήλωσε για την εμπειρία του στο ταξίδι φιλίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Η εμπειρία που ξεχώρισε μέχρι στιγμής στις εξήντα δύο ημέρες ταξιδιού
11/06/2019 - 17:32

Βαρβάρα Χριστοφή: "Δε συμβιβάζομαι... Μου αρέσουν οι προκλήσεις" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε η ηθοποιός στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
11/06/2019 - 17:21

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάφος: Αίσιος τέλος στην επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε χαράδρα

Ανασύρθηκε τραυματισμένος από γκρεμό στην περιοχή λουτρών της Αφροδίτης

Επιχείρηση διάσωσης άνδρα που έπεσε σε γκρεμό στα λουτρά της Αφροδίτης

Σε συναγερμό Πυροσβεστική Υπηρεσία και Αστυνομία

Το μέλλον και η λειτουργία του ΑΞΙΚ (ΒΙΝΤΕΟ)

Και πτυχίο Πανεπιστημιακού επιπέδου θα προφέρει από το 2021
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση στη Δυτική Παπούα

Oι ινδονησιακές αρχές δήλωσαν ότι δεν υπάρχει κίνδυνος για τσουνάμι.

Ο ανατριχιαστικός διάλογος λίγα λεπτά πριν τη δολοφονία του Κασόγκι

Στο "φως" αποσπάσματα ηχογραφήσεων από την ημέρα του φόνου

Εκτός του αγώνα διαδοχής της Μέι ο Ρόρι Στιούαρτ

Συγκέντρωσε 27 ψήφους στην 3η ψηφοφορία μεταξύ των βουλευτών του Συντηρητικού Κόμματος

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ