Ψυχαγωγία

Κατερίνα Γερονικολού: Το χαρακτηριστικό του Τσιμιτσέλη που... την εκνευρίζει!

Η Κατερίνα Γερονικολού και ο Γιάννης Τσιμιτσέλης είναι τρελά ερωτευμένοι και πλέον σε κάθε συνέντευξη τους δεν διστάζουν να αναφερθούν ο ένας στον άλλον. Σε πρόσφατη συνέντευξη της η Κατερίνα Γερονικολού αποκάλυψε πιο είναι αυτό το χαρακτηριστικό στον σύντροφο της που την εκνευρίζει με την ηθοποιό να αναφέρει ότι:

Είναι χαλαρός

Μάλιστα στη συνέχεια διευκρίνισε πως δεν θα ήθελε να αλλάξει τίποτα πάνω του ενώ αυτό που θαυμάζει στον χαρακτήρα του Γιάννη Τσιμιτσέλη είναι η ακεραιότητα του. 

21

 

Επόμενο άρθρο

To "όχι" της Τάμτα στην... Βανδή για συνεργασία και ο λόγος της απόρριψης!

Η απόφαση της τραγουδίστριας και η άρνησή της να γίνει κριτής σε show
14/01/2019 - 10:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Λασκαράκη "σπάει" τη σιωπή της για το χωρισμό και το νέο έρωτά της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Δεν σκέφτηκα να μη χωρίσω για το καλό του παιδιού μου - Δεν ήθελα να ξαναερωτευτώ..."
20/02/2019 - 08:47

Γερονικολού - Τσιμιτσέλης: Το νέο κοινό επαγγελματικό τους βήμα!

Μαζί στη ζωή μαζί και στο θεατρικό σανίδι;
16/01/2019 - 14:06

Η αποκάλυψη του Τσιμιτσέλη για τις φωτογραφίες που δημοσιεύει η Γερονικολού!

Το «παρασκήνιο» και η ταλαιπωρία από τις φωτογραφίσεις
11/01/2019 - 12:51

Η Κατερίνα Γερονικολού χωρίς μακιγιάζ είναι ακόμα πιο όμορφη! (ΦΩΤΟ)

Η selfie μέσα από το αυτοκίνητο και τα σχόλια που δέχτηκε
05/01/2019 - 09:51

Λιώσαμε! Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση του Τσιμιτσέλη στην Κατερίνα Γερονικολού

"Στην Κατερίνα ερωτεύτηκα τα πάντα. Έχει όλο το πακέτο..."
30/12/2018 - 14:25

Κατερίνα Γερονικολού: Η selfie με τον Τσιμιτσέλη στο.. ασανσέρ! (ΦΩΤΟ)

Το ζευγάρι είναι τρελά ερωτευμένο και πλέον δεν κρύβει τον έρωτα του
26/12/2018 - 17:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τροχαίο Λάρνακας: Η στιγμή που η μοτοσικλέτα τυλίγεται στις φλόγες (ΦΩΤΟ)

Διασωληνωμένος στη Μονάδα Εντατικής Θεραπείας νοσηλεύεται ο 39χρονος

Στην αναμονή οι πρώτοι επτά έφηβοι για το Κλειστό Κέντρο Απεξάρτησης (ΦΩΤΟ)

Ανοίγει εντός των επόμενων ημερών τις πύλες του στους χώρους της "Αγίας Σκέπης"

Διαμαρτύρονται για το Συνεργατισμό έξω από το Προεδρικό την ερχόμενη Τετάρτη

Ποιες οργανώσεις θα συμμετέχουν στην εκδήλωση διαμαρτυρίας
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Αναβολή μέχρι τις 30 Ιουνίου για το Brexit ζήτησε η Μέι από την ΕΕ

Απέστειλε επιστολή προς τον Πρόεδρο του Ευρωπαϊκού Συμβουλίου

Βαριά καμπάνα 1,4 δισεκατομμυρίων ευρώ στην Google από την Κομισιόν

Καταγγελία της ΕΕ για τη διαφημιστική της πολιτική

Στο Μιλάνο το μεγαλύτερο τιραμισού στον κόσμο (ΦΩΤΟ)

Κατέκτησε μία θέση στο ρεκόρ Γκίνες

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ