Ψυχαγωγία

Κατερίνα Γερονικολού: Το χαρακτηριστικό του Τσιμιτσέλη που... την εκνευρίζει!

Η Κατερίνα Γερονικολού και ο Γιάννης Τσιμιτσέλης είναι τρελά ερωτευμένοι και πλέον σε κάθε συνέντευξη τους δεν διστάζουν να αναφερθούν ο ένας στον άλλον. Σε πρόσφατη συνέντευξη της η Κατερίνα Γερονικολού αποκάλυψε πιο είναι αυτό το χαρακτηριστικό στον σύντροφο της που την εκνευρίζει με την ηθοποιό να αναφέρει ότι:

Είναι χαλαρός

Μάλιστα στη συνέχεια διευκρίνισε πως δεν θα ήθελε να αλλάξει τίποτα πάνω του ενώ αυτό που θαυμάζει στον χαρακτήρα του Γιάννη Τσιμιτσέλη είναι η ακεραιότητα του. 

21

 

Επόμενο άρθρο

To "όχι" της Τάμτα στην... Βανδή για συνεργασία και ο λόγος της απόρριψης!

Η απόφαση της τραγουδίστριας και η άρνησή της να γίνει κριτής σε show
14/01/2019 - 10:27

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιάννης Τσιμιτσέλης: "Δεν βρισκόμαστε σχεδόν ποτέ με την Κατερίνα..."

Όσα δήλωσε για τη σχέση του και τη συνεργασία τους σε θέατρο και κινηματογράφο
08/05/2019 - 09:53

Τσιμιτσέλης-Γερονικολού: Πάσχα στο Παρίσι μαζί με Κύπρια ηθοποιό! (ΦΩΤΟ)

Δείτε με ποια Κύπρια... τσούγκρισε τα αβγά του το ζευγάρι
28/04/2019 - 11:55

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Πασχαλινές διακοπές στον πιο ρομαντικό προορισμό!(ΦΩΤΟ)

Ο προορισμός που επέλεξε το ερωτευμένο ζευγάρι, οι φωτογραφίες και η γκρίνια του ηθοποιού
27/04/2019 - 08:27

Γερονικολού-Τσιμιτσέλης: Τρυφερές στιγμές σε βραδινή τους έξοδο! (ΦΩΤΟ)

Διασκέδασαν αδιαφορώντας για τα αδιάκριτα βλέμματα
18/04/2019 - 15:34

Βάσω Λασκαράκη: Μιλά για την σχέση της με τον Γιάννη Τσιμιτσέλη μετά τον χωρισμό

Όσα ξεχωρίζει στον μέλλοντα σύζυγο της, Λευτέρη Σουλτάτο
14/04/2019 - 11:42

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρεμιέρα για τις Παγκύπριες Εξετάσεις με το μάθημα των Νέων Ελληνικών (ΒΙΝΤΕΟ)

7689 υποψήφιοι διεκδικούν μία θέση στα Ανώτερα και Ανώτατα εκπαιδευτικά Ιδρύματα

Επιχείρηση καθαρισμού της Βόρειας ακτογραμμής του Ακάμα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μάζεψαν από πλαστικά μπιτόνια μέχρι δίκτυα και παντόφλες
Ελλάδα

100 χρόνια από την Γενοκτονία των Ποντίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Από το 1911 άρχισαν τον συστηματικό αφανισμό των χριστιανικών πληθυσμών της Μικράς Ασίας

Κρήτη: Τη ζωή του έχασε οδηγός όταν το αυτοκίνητό του έπεσε σε γκρεμό

Το όχημα κάτω από αδιευκρίνιστες συνθήκες εξετράπη της πορείας του και έπεσε από γέφυρα

Χειροπέδες σε δύο ανήλικες για διακίνηση ναρκωτικών

Στην κατοχή τους εντοπίστηκε ποσότητα ακατέργαστης κάνναβης
Διεθνή

Ένας νεκρός και 60 τραυματίες σε τροχαίο δυστύχημα με λεωφορείο στη Γερμανία

Σοκάρουν οι εικόνες με τα σωστικά συνεργεία στο σημείο του ατυχήματος

Γερμανία: Διαδηλώσεις κατά του εξτρεμισμού σε επτά μεγάλες πόλεις

Στο Βερολίνο από νωρίς το απόγευμα συγκεντρώθηκαν περισσότερα από 20.000 άτομα

Αίγυπτος: 14 τραυματίες από έκρηξη σε τουριστικό λεωφορείο (ΦΩΤΟ)

Κοντά στο νέο μουσείο στην περιοχή των Πυραμίδων της Αιγύπτου

tv news

Ο Τόνυ εξομολογείται κάτι στην Τατιάνα που αλλάζει τα πάντα στη σχέση τους...

Η Όλγα αποφασίζει να χωρίσει οριστικά με τον Στέφανο «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

H Κάτια προσπαθεί να πει την αλήθεια στη Μαρίνα, αλλά εκείνη τη διώχνει...

O Αντρέας αποκαλύπτει κάτι σοκαριστικό στη Ρένα «Γυναίκα Χωρίς Όνομα»Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 20/05/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ