Ψυχαγωγία

Κατερίνα Γερονικολού: Το "photoshop" στο Instagram και τα... μυστικά της!

Λάτρης του Instagram και των φωτογραφιών, η Κατερίνα Γερονικολού αποκάλυψε ότι δεν κάνει καθόλου ρετούς στις αναρτήσεις της. 

Η γνωστή ηθοποιός μοιράζεται αρκετά στιγμιότυπα από την καθημερινότητα της με τους διαδικτυακούς της φίλους και σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στο περιοδικό Down Town και τον Αλέξανδρο Πρίφτη μίλησε για το "photoshop" και μοιράστηκε τα "μυστικά" της για μια όμορφη φωτογραφία στο Instagram. H ίδια δήλωσε: 

Όχι, δεν κάνω Photoshop, αλλά επιλέγω διάφορα φίλτρα που μπορεί να με κολακεύουν περισσότερο ή να γλυκαίνουν μία φωτογραφία. Επίσης, αν δεν μου αρέσει κάτι σε μία εικόνα, μπορεί να το κόψω, να το αφαιρέσω, για να την κάνω πιο ωραία αισθητικά. Από εκεί και πέρα, δεν παραμορφώνομαι. Ξέρω ότι είμαι κοντούλα, για παράδειγμα, και δεν θα με «φτιάξω», ώστε να δείχνω δίμετρη. Θα είναι αστείο. Ξέρω τα ελαττώματά μου και δεν θα τα κρύψω. Αλλά, δεν σημαίνει ότι θα τα προβάλω κιόλας! Δεν θα με έβλεπες ποτέ σε μία δεξίωση με φλατ παπούτσια. Έχω συμφιλιωθεί με τον εαυτό μου και είμαι καλά. Αν μία φωτογραφία δεν μου αρέσει, απλά δεν την ποστάρω.

Επόμενο άρθρο

Και όμως η Τζένιφερ Άνιστον είχε "κρυφό" λογαριασμό στο Instagram!

Ο λόγος που είχε ψεύτικο λογαριασμό πριν την "επίσημη" είσοδο της στα social media
18/10/2019 - 09:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτός είναι ο λόγος που η Τζένιφερ Άνιστον έφτιαξε Instagram!

Η είσοδος της στον κόσμο των social media έκανε "μπαμ" και έσπασε κάθε ρεκόρ
13/11/2019 - 10:26

H Τζένιφερ Άνιστον "έριξε" το Instagram με μια selfie χωρίς ίχνος μακιγιάζ(ΦΩΤΟ)

Εκατομμύρια likes σε κάθε ανάρτηση της γνωστής ηθοποιό
10/11/2019 - 09:44

Τζένιφερ Άνιστον: To follow στο Instagram και η "παρεξήγηση" με τον πρώην της!

Η ηθοποιός ζήτησε εξηγήσεις από τον Τζάστιν Θερού
27/10/2019 - 09:23

Αντίνοος Αλμπάνης Η απάντηση σε follower που του ευχήθηκε να πεθάνει

Τα υβριστικά μηνύματα που έλαβε κατά τη διάρκεια της περιπέτειας με την υγεία του
24/10/2019 - 08:54

Η "κόντρα" Τζένιφερ Άνιστον-Μέγκαν Μαρκλ στο Instagram και η... νικήτρια!

Μάθετε ποιο ρεκόρ κατάφερε να ξεπεράσει η γνωστή ηθοποιός
17/10/2019 - 12:23

Κατερίνα Γερονικολού: "Το καλοκαίρι περάσαμε με τον Γιάννη ένα τεστ"

Η ανησυχία της το καλοκαίρι που πέρασε και η συνεργασία τους
16/10/2019 - 11:58

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αυτός είναι ο νέος Πρόεδρος του ΔΣ του Οργανισμού Κρατικών Υπηρεσιών Υγείας

Κύπριος επιχειρηματίας με πολυετή εμπειρία στη διοίκηση οργανισμών και μέλος του ΟΚΥΠΥ

ΟΕΛΜΕΚ: Καλεί τον Χαμπιαούρη να διαχωρίσει τη θέση του από τον Αρχιεπίσκοπο

Απαξιωτικές και προσβλητικές οι πρόσφατες αναφορές κατά του εκπαιδευτικού κόσμου

«Από τη μέρα που έχασα το παιδί μου ζω, χωρίς συναισθήματα» (BINTEO)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της Κoύλλας Καραπατέα που έχασε τον γιο της σε δυστύχημα
Ελλάδα

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Ο Μοχάμαντ Σαφάντι νέος Πρωθυπουργός του Λιβάνου

Τα τρία μεγάλα κόμματα κατέληξαν σε συμφωνία

Αναγεννιέται, μετά από 15 χρόνια, το εμβληματικό Motorola Razr (ΦΩΤΟ)

Έρχεται ανανεωμένο, με αναδιπλούμενη οθόνη και Android λειτουργικό σύστημα

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ