Ψυχαγωγία

Κατερίνα Γκαγκάκη: Ο απίστευτος λόγος που την χώρισε πρώην σύντροφος της!

Καλεσμένη στην εκπομπή της Ελεονώρας Μελέτη βρέθηκε η Κατερίνα Γκαγκάκη, η οποία μίλησε για ολα. Μεταξύ άλλων η Κατερίνα Γκαγκάκη αποκάλυψε ότι πρώην σύντροφος της, την χώρισε γιατί νόμιζε ότι είχε παράλληλα σχέση με τον Γιάννη Λάτσιο. Συγκεκριμένα ανέφερε: 

Ισχύει αυτό, έγινε. Με χώρισε επειδή νόμιζε ότι είχα σχέση με τον Γιάννη Λάτσιο. Καλώς έγινε τελικά. Τότε εγώ γέλαγα, στην αρχή μου φαινόταν αστείο. Μετά, όμως, όταν είδα τι πρόβλημα δημιούργησε, δεν χωρίσαμε επί τόπου, χωρίσαμε μετά από 8 μήνες με έναν χρόνο. Μετά έγινε το έλα να δεις. Η μαμά μου έλεγε να σηκωθώ να φύγω. Με έπνιγε το δίκαιο και το άδικο. Όχι, δεν υπήρχε ποτέ φλερτ με τον Γιάννη Λάτσιο.

Ο Γιάννης είναι ένας άνθρωπος σαν να φλερτάρει γενικώς. Πρέπει να πω, πως ο Γιάννης ήταν ο άνθρωπος στον οποίο αποκάλυπτα τα ερωτικά μου. Τον δεσμό εκείνο που κατέληξε να διακόψει άθελά του, σε εκείνον είχα πάει και το είχα πει. Με είχε συμβουλεύσει να προχωρήσω.

Επόμενο άρθρο

Η φωτογραφία της Τζένιφερ Λόπεζ που σχολιάστηκε από... πρώην και νυν! (ΦΩΤΟ)

Η σέξι φωτογραφία και τα σχόλια που δέχτηκε η Λατίνα σταρ...
01/02/2019 - 10:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Γκαγκάκη βρήκε σημείωμα που της είχε αφήσει ο πατέρας της πριν πεθάνει (ΦΩΤΟ)

"Ραγίζει καρδιές" η ανάρτηση με τις συμβουλές που της έδωσε
07/05/2020 - 08:30

"Ραγίζει καρδιές" η Γκαγκάκη με την ανάρτηση για τον θάνατο του πατέρα της(ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία και τα λόγια όλο νόημα ανήμερα της επετείου της γέννησής του
16/04/2020 - 07:17

"Έκανα εξετάσεις και έλεγα δεν είμαι καλά και τρέχανε πλημμύρα τα...δάκρυα"

Η Ελένη Μενεγάκη σε μια σπάνια εξομολόγηση για το διαζύγιό της
22/02/2020 - 12:01

Η Κατερίνα Γκαγκάκη και η Ελένη Τσολάκη φιλήθηκαν on air στο στόμα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που το έκαναν και η αντίδραση των συνεργατών τους
29/10/2019 - 15:25

Το ξέσπασμα της Σίσσυς Χρηστίδου για τη συνεργασία με τον Χρήστο Φερεντίνο

Η νέα απάντηση της Γκαγκάκη στις δηλώσεις της παρουσιάστριας
21/10/2019 - 13:58

Κατερίνα Γκακάκη: "Πιστεύω ότι πολλοί με θεωρούν σκύλα"

Η άποψη που έχουν για εκείνη και πως το αντιμετωπίζει
19/04/2019 - 15:23

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Καραγιάννης: Το σταδιακό άνοιγμα των οδοφραγμάτων είναι μια λογική διευθέτηση

«Θέλουμε να ξέρουμε τι έλεγχος θα υπάρχει» ανέφερε το μέλος της Επιστημονικής Ομάδας

Τριήμερο πένθος κήρυξε ο Δήμος Λευκονοίκου στη μνήμη του Μιχάλη Πήλικου

«Το Λευκόνοικο έχασε ένα αξιόλογο τέκνο του, εξαίρετο τεχνοκράτη και ηγετική φυσιογνωμία»
Ελλάδα

7 νέα κρούσματα και κανένας θάνατος στην Ελλάδα το τελευταίο εικοσιτετράωρο

Ο συνολικός αριθμός των περιστατικών ανέρχεται πλέον σε 2.915

Τουρκικό ΥΠΕΞ: «Καλούμε την Ελλάδα να γλιτώσει από τα ιστορικά της κόμπλεξ»

Η δική μας απάντηση είναι η Ελλάδα της δημιουργίας, λέει η Κατερίνα Σακκελαροπούλου

Γκανγκστερική δολοφονία 70χρονου Βέλγου επιχειρηματία στη Βούλα (ΦΩΤΟ)

Τον εκτέλεσαν με δύο σφαίρες στο κεφάλι την ώρα που κατέβηκε από το όχημα του
Διεθνή

ΗΠΑ: Μέλη του Reuters τραυματίστηκαν από πλαστικές σφαίρες αστυνομικών (ΒΙΝΤΕΟ)

Συνεχίζονται τα βίαια επεισόδια, εκτός ελέγχου η κατάσταση στην Αμερική

Τορόντο: Χιλιάδες άνθρωποι σε διαδήλωση κατά της αστυνομικής βίας

Με πανό που έγραφαν «Όχι ακόμη μία ζωή μαύρου» και «Δεν μπορώ να αναπνεύσω»

SpaceX: Εντυπωσιακές εικόνες και live μετάδοση της ιστορικής αποστολής

Η αντίδραση του Προέδρου των ΗΠΑ και η πορεία της κάψουλας «Crew Dragon»

tv news

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Σώτο Γονιό και…ροκ διάθεση!

Ένα εμπνευσμένο τηλεοπτικό ντουέτο, παρέα με τη Βασιλική Χατζηαδάμου και την ορχήστρα της!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 31/05/2020 - 14:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ