Ψυχαγωγία

Κατερίνα Καινούργιου: Έβαψε τα μαλλιά της... ροζ! Δείτε την (ΦΩΤΟ)

Η Κατερίνα Καινούργιου τολμά (για πόσο δεν ξέρουμε) μια μεγάλη αλλαγή...

Η δημοφιλής παρουσιάστρια μετά το κοντό καρέ που έκανε στα μαλλιά της, μας εξέπληξε μέσω social media με την αλλαγή στην εμφάνισή της και συγκεκριμένα στα μαλλιά της. Η ίδια ανέβασε μια φωτογραφία στην οποία είχε ένα μεγάλο δίλημμα: να βγει το βράδυ ή να μη βγει; Όμως δεν ήταν αυτό στο οποίο έπρεπε να εστιάσεις. Η παρουσιάστρια άλλαξε το χρώμα των μαλλιών και πλέον δεν είναι ξανθιά ή τουλάχιστον έτσι νομίζουμε μετά από αυτή την ανάρτηση.

Τα μαλλιά της παρουσιάστριας είναι πλέον ροζ ombre (περιέχει και λίγο γκρι-μωβ) και είναι πραγματικά πολύ ωραία. Συγκεκριμένα έγραψε

«saturday night— Βάφτηκα, βρήκα τι να βάλω, άλλαξα λίγοοο το χρώμα των μαλλιών μου (...?) και είμαι έτοιμη να βγω! Όμως ξαφνικά βαριέμαι ....και έτσι βρίσκομαι σε δίλημμα ...δεν ξέρω τι να κάνω: Να βγω μια βόλτα ή ...να μείνω σπίτι για ύπνο?»

Δείτε την μεγάλη αλλαγή που σε λίγες ώρες με την εμφάνισή της στην εκπομπή θα ξέρουμε αν θα είναι μόνιμη ή όχι.

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Καινούριου:"Κανένας δεν μπορεί να με δει που κλαίω..." (ΦΩΤΟ)

Το μήνυμα όλο νόημα στα social media μετά τον χωρισμό της
27/01/2019 - 12:42

Κατερίνα Καινούργιου:Το σώμα της χωρίς photoshop και οι...μυστικές διακοπές-ΦΩΤΟ

Η λαμπερή παρουσιάστρια μας δείχνει την... πίσω όψη της!
06/08/2018 - 12:12

"Κυρία χαμηλής ηθικής"-Το εξώδικο στην Καινούργιου και η οργή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ρεπορτάζ για το τρίτο πρόσωπο Βαλαβάνη-Βασάλου και η αντίδραση της Βρισηίδας Ανδριώτου
29/03/2018 - 12:25

Κατερίνα Καινούργιου: Δείτε την σε παιδική ηλικία με τον πατέρα της(ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική φωτογραφία με τον πατέρα της, το σε αγαπώ και το μεγάλο ευχαριστώ
13/02/2018 - 09:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επίσημη επίσκεψη του αντιδημάρχου της Σαγκάης στην Πάφο

Iσχυροποιούνται οι σχέσεις των δύο πόλεων

Απόρθητο φρούριο τα γραφεία της ισραηλινής εταιρείας που σχετίζεται με το βαν

Εκ μέρους της εταιρείας φαίνεται να λήφθηκαν επιπλέον μέτρα ασφαλείας με φρουρούς
Ελλάδα

"Το όνειρο μας, χάρη σε όλους εσάς, έγινε πραγματικότητα" (ΦΩΤΟ)

Ολοκληρώθηκε η θεραπεία για τον μικρό Παναγιώτη Ραφαήλ στο νοσοκομείο της Βοστώνης

Πατήσια: Ηλικιωμένη πέθανε και την έφαγαν τα σκυλιά της

Την εντόπισε ο γιος της νεκρή και το πρόσωπό της να έχει πάρα πολλές δαγκωματιές

«Βροχή» καταγγελιών για τον αντικαπνιστικό νόμο στην Αθήνα

«Έπεσαν» τα πρώτα πρόστιμα με εκατοντάδες κλήσεις στη γραμμή 1142
Διεθνή

"Δεν πρόκειται να παραιτηθώ...Με παγίδευσε η αστυνομία" λέει ο Νετανιάχου (VID)

«Απόπειρα πραξικοπήματος» χαρακτήρισε την παραπομπή του σε δίκη με κατηγορίες διαφθοράς

Επτά άμαχοι σκοτώθηκαν σε επιθέσεις ανταρτών με ρουκέτες στο Χαλέπι στη Συρία

30 άλλοι τραυματίστηκαν σε επίθεση με ρουκέτα που εκτόξευσαν τρομοκρατικές οργανώσεις

Τουλάχιστον επτά άνθρωποι σκοτώθηκαν στη Βαγδάτη από τις ιρακινές αρχές

325 άνθρωποι έχουν σκοτωθεί από την έναρξη του μαζικού κινήματος διαμαρτυρίας

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η μάχη με την πείνα, οι άγνωστες πληγές των παραγκουπόλεων και το όραμα...

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Β' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/11/2019 - 06:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ