Ψυχαγωγία

Κατερίνα Καινούργιου για τη νέα της σχέση:"Προσπάθησα τον πρώτο καιρό να κρυφτώ"

Για την σχέση της με τον Φίλιππο Τσαγκρίδη Παναγόπουλο, μίλησε η Κατερίνα Καινούργιου σε πρόσφατη συνέντευξη της, με την ίδια να παραδέχεται ότι τον πρώτο καιρό προσπάθησε να το κρύψει.

Η παροyσιάστρια μίλησε στο περιοδικό Celebrity και μίλησε με τα πιο όμορφα λόγια για τον σύντροφο της. Η ίδια δήλωσε: 

«Είμαι πάρα πολύ καλά, αλλά αποφεύγω να το λέω. Επειδή την έχω πατήσει στο παρελθόν, προτιμώ να το κρατάω για μένα. Προσπάθησα τον πρώτο καιρό να κρυφτώ, να μη δώσω τροφή για σχόλια και για ένα διάστημα το είχα καταφέρει, αλλά μετά βγήκε προς τα έξω. Δεν υπάρχει λόγος όμως να το τροφοδοτώ κι εγώ.

Ο κόσμος ξέρει ότι έχω μια σχέση, αλλά δεν σημαίνει ότι πρέπει να τον ενημερώνω για το τι συμβαίνει με κάθε λεπτομέρεια, αν πήγα κάπου με το σύντροφό μου ή αν συζώ. Και πιστεύω ότι δεν τον ενδιαφέρει κιόλας, έχει περάσει η εποχή της κλειδαρότρυπας όπως και η εποχή που όλοι δημιουργούσαν μύθους. […] Το μόνο που θα πω είναι ότι νιώθω πολύ χαρούμενη και ευγνώμων που έχω έναν τόσο γλυκό και όμορφο εσωτερικά και εξωτερικά άνθρωπο στη ζωή μου»

Επόμενο άρθρο

Περιπέτεια στον αέρα για Κέιτ-Ουίλιαμ! Οι λεπτομέρειες και οι στιγμές αγωνίας

Γιατί δεν κατάφερε να προσγειωθεί το αεροπλάνο στο Ισλαμαμπάντ;
17/10/2019 - 19:09

ΣχετικέςΕιδήσεις

To απίστευτο τρολ του Λούη στην...Κατερίνα Καινούργιου για το "κουβερτοπάπλωμα"

"Έσκισε" για μια ακόμη Παρασκευή ο γνωστός stand up comedian
18/01/2020 - 12:34

Η Μέγκι Ντρίο απαντά δημόσια για το...ξέσπασμα της Κατερίνας Καινούργιου!

Όσα δήλωσε για το "χαστούκι" της παρουσιάστριας - Ο λόγος απουσίας και οι "δικαιολογίες"
14/01/2020 - 11:04

Κατερίνα Καινούργιου: Ξεκίνησε να "δοκιμάζει"...νυφικά (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δείχνει την πρώτη της επιλογή - Άρχισε τις προετοιμασίες για το γάμο;
12/01/2020 - 10:19

Κατερίνα Καινούργιου: To πορτρέτο που της δώρισε ο σύντροφος της (ΦΩΤΟ)

Δείτε το έργο τέχνης με πρωταγωνίστρια την ίδια - Το νέο απόκτημα του σαλονιού της
11/01/2020 - 12:33

Το "χαστούκι" της Καινούργιου στην Μέγκι:"Δεν είναι σωστή-Έρχεται ότι ώρα θέλει"

"Είμαι πολύ θυμωμένη και θα το πω..." - Οι αποκαλύψεις και τι γίνεται στα παρασκήνια
10/01/2020 - 13:00

Κατερίνα Καινούργιου: "Ο σύντροφός μου πήγε να με χωρίσει στις διακοπές…"

H δυσανασχέτηση του αγαπημένου της για την ενοχλητική της συνήθεια και η..."μέση λύση"
10/01/2020 - 11:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έριξαν στεφάνια ελιάς στη θάλασσα για να στείλουν μήνυμα ειρήνης (ΦΩΤΟ)

Ελληνοκύπριοι και Τουρκοκύπριοι πραγματοποίησαν συμβολική εκδήλωση στην Πάφο

Τη βίαιη σύγκρουση έδειξε η νεκροτομή στη σορό του άτυχου 23χρονου (ΦΩΤΟ)

Στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας νοσηλεύεται ο οδηγός του μοιραίου οχήματος

Συναγερμός στις Αρχές για την εξαφάνιση 16χρονου (ΦΩΤΟ)

Η Αστυνομία ζητά τη βοήθεια των πολιτών για τον εντοπισμό του
Ελλάδα

Σκληρή απάντηση Ελληνικού ΥΠΕΞ σε Τουρκία

"Οξύμωρο να δίνει μαθήματα νομιμότητας ο κατεξοχήν παραβάτης"

Φρικτό τροχαίο με δυο νεκρούς στην εθνική οδό Λιβαδειάς - Θήβας

22χρονος και 24χρονος "έσβησαν" στην άσφαλτο

Χειροπέδες σε μέλος κυκλώματος με παράνομες υιοθεσίες

Δεν γνώριζε πως βρισκόταν στη λίστα των καταζητούμενων προσώπων και επέστρεψε στην Ελλάδα
Διεθνή

"Έχουν δύο λεπτά και 11 δευτερόλεπτα για να ζήσουν" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανατριχιαστική περιγραφή Τραμπ για τη δολοφονία του Σουλεϊμανί

Τραγωδία στην Τσεχία: Οκτώ νεκροί από φωτιά σε ίδρυμα για ΑμεΑ

Οι περισσότεροι έχασαν τη ζωή τους λόγω ασφυξίας λένε οι πυροσβέστες

Πέντε άμαχοι σκοτώθηκαν σε ρωσική αεροπορική επιδρομή στο Χαλέπι

Δυο παιδιά ανάμεσα στα θύματα, σύμφωνα με ΜΚΟ

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ