Ψυχαγωγία

Κατερίνα Καινούργιου: Η selfie χωρίς μακιγιάζ και τα σχόλια από τους followers

Πολλά θετικά σχόλια λαμβάνουν οι τελευταίες αναρτήσεις της Κατερίνας Καινούργιου, στις οποίες η παρουσιάστρια είναι πιο "φυσική" και χωρίς το μακιγιάζ που την έχουμε συνηθίσει. 

Αν και η παρουσιάστρια δεν έχει κάνει κάποια επίσημη δήλωση για την προσωπική της ζωή, ο φωτογραφικά φακός την απαθανάτισε με το νέο της σύντροφο Φίλιππο Τσαγκρίδη Παναγόπουλο, σε τρυφερές στιγμές και όπως φαίνεται ο έρωτας την... "άλλαξε".

Οι τελευταίες αναρτήσεις της Κατερίνας δεν θυμίζουν σε τίποτα τις παλαιότερες δημοσιεύσεις της καθώς έχει αρχίσει να δημοσιεύει πολλές φωτογραφίες χωρίς μακιγιάζ και τις τρέσες που βάζει στα μαλλιά της. Τα σχόλια που λαμβάνει από τους διαδικτυακούς της φίλους είναι θετικά ωστόσο στην τελευταία selfie ου δημοσίευσε πολλοί σχολίασαν ότι τα χείλη της είναι... λίγο φουσκωμένα.

Δείτε την ανάρτηση της: 

 

Επόμενο άρθρο

"Alpha Καλημέρα": Δείτε το τρέιλερ της νέας πρωινής εκπομπής! (ΒΙΝΤΕΟ)

Πρεμιέρα Δευτέρα 2 Σεπτεμβρίου και καθημερινά στις 06:45 στον Alpha Κύπρου
14/08/2019 - 14:04

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Ελένη Χατζίδου στην πρόβα νυφικού της (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την νυφούλα και μάθετε όλες τις λεπτομέρειες
26/06/2020 - 11:17

Η Κατερίνα Καινούργιου σε μια εντυπωσιακή αλλαγή για το... καλοκαίρι!

Η αλλαγή στην εμφάνισή της και το απόλυτο καλοκαιρινό κούρεμα
25/05/2020 - 08:42

Κατερίνα Καινούργιου: To λαχταριστό δείπνο που ετοίμασε ο αγαπημένος της (ΦΩΤΟ)

Στη κουζίνα με καλό φαγητό και ρομαντική ατμόσφαιρα
18/05/2020 - 14:42

Η Ηλιάνα Παπαγεωργίου ποζάρει χωρίς ίχνος... μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Δείτε την εντυπωσιακή εμφάνιση της παρουσιάστριας - μοντέλο
15/05/2020 - 11:32

Η Ελένη Φουρέιρα ποζάρει για πρώτη φορά χωρίς ίχνος μακιγιάζ και φίλτρα (ΦΩΤΟ)

Ατημέλητη μπροστά σε ένα πράσινο τοπίο χωρίς τα συνηθισμένα extravagant looks
04/05/2020 - 07:14

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Μάμμα βάλε γλήορα την τηλεόραση, έππεσεν αεροπλάνο δικό μας..."

Πέντε δημοσιογράφοι περιγράφουν στο alphanews.live τα όσα έζησαν την 14η Αυγούστου 2005

Δεκαπενταύγουστος με εξαιρετικά υψηλές θερμοκρασίες

Κίτρινη προειδοποίηση τμήματος μετεωρολογίας - Σε ισχύ μέχρι τις πέντε το απόγευμα

15 χρόνια από τη πτώση της Ήλιος...«Έκτοτε έχω χάσει τον ύπνο μου»

Δείτε όσα περιγράφει ο άνθρωπος που ερεύνησε τα αίτια της συντριβής του αεροπλάνου
Ελλάδα

204 νέα κρούσματα και 5 θάνατοι καταγράφηκαν σ' ένα 24ωρο στην Ελλάδα

Παραμένει τριψήφιος ο αριθμός των νέων περιστατικών

Εκτάκτως στο Μαξίμου oι Υπουργοί Εξωτερικών και Άμυνας και ο Αρχηγός ΓΕΕΘΑ

Εντείνεται η διπλωματική κινητικότητα για αναχαίτιση των τουρκικών προκλήσεων στο Αιγαίο

Τηλεφώνησε πρώτα στον Ερντογάν και μετά στον Μητσοτάκη η Άγκελα Μέρκελ

Ο Έλληνας Πρωθυπουργός ενημέρωσε την Γερμανίδα Καγκελάριο για την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Η δεκάδα των χωρών με τα περισσότερα κρούσματα κορωνοϊού παγκοσμίως

Πρώτες στον κατάλογο των χωρών με τα περισσότερα κρούσματα παραμένουν οι ΗΠΑ

Χάος στο Μινσκ: 2 νεκροί και 250 τραυματίες στις βίαιες συγκρούσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτός ελέγχου μαίνονται οι αντικυβερνητικές διαδηλώσεις στη Λευκορωσία

tv news

Οι κορυφαίες στιγμές του 1ου κύκλου μέσα από 5 συναρπαστικές τηλεταινίες

«8 Λέξεις» Μια συναρπαστική ιστορία αγάπης γεμάτη διλήμματα, μυστικά και αποκαλύψεις...
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 14/08/2020 - 09:00ALPHA ΠΑΝΤΟΥ