Ψυχαγωγία

Κατερίνα Καινούριου:"Κανένας δεν μπορεί να με δει που κλαίω..." (ΦΩΤΟ)

Η Κατερίνα Καινούργιου, λίγες ώρες μετά την ανακοίνωση του χωρισμού της από τον Νάσο Αναστασόπουλο δημοσίευσε στα social media μια φωτογραφία, αφήνοντας με μια φράση πολλά νοήματα στον "αέρα" για αποκωδικοποίηση.

Η παρουσιάστρια περπατώντας με μια ομπρέλα έγραψε:

"Πάντα μ’ αρέσει να περπατώ στη βροχή, έτσι κανένας δεν μπορεί να με δει που κλαίω..."

Δείτε την σχετική φωτογραφία

Σύμφωνα με ρεπορτάζ το ζευγάρι χώρισε αφού η απόσταση άρχισε να δημιουργεί τα πρώτα γκρίζα σύννεφα ανάμεσα τους, όπως επίσης και κάποιες διαφωνίες που είχαν σχετικά με ουσιαστικές παραμέτρους της ζωής τους, οι οποίες δυσχέραιναν την καθημερινότητά της παρουσιάστριας και δυσκόλευαν την επικοινωνία του ζευγαριού. Όλα τα παραπάνω λοιπόν είχαν ως αποτέλεσμα να κλείσει κάπως γρήγορα αυτός ο κύκλος, μετά από έξι μήνες.

Η ίδια απάντησε στην Κατερίνα Ζαρίφη για τον δεσμό της ότι "Τελείωσε..."

Επόμενο άρθρο

"Δεν είναι καλοί ηθοποιοί"-Γνωστή ηθοποιός πυρ και μανία για Γεωργούλη-Κορινθίου

Η κριτική για το επίπεδο υποκριτικής τους από κορυφαία ηθοποιό της τηλεόρασης και θεάτρου
27/01/2019 - 12:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κατερίνα Καινούργιου: Έβαψε τα μαλλιά της... ροζ! Δείτε την (ΦΩΤΟ)

Η νέα εμφάνιση της παρουσιάστριας που προκάλεσε σωρεία σχολίων
03/02/2019 - 12:59

Κατερίνα Καινούργιου:Το σώμα της χωρίς photoshop και οι...μυστικές διακοπές-ΦΩΤΟ

Η λαμπερή παρουσιάστρια μας δείχνει την... πίσω όψη της!
06/08/2018 - 12:12

"Κυρία χαμηλής ηθικής"-Το εξώδικο στην Καινούργιου και η οργή της (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ρεπορτάζ για το τρίτο πρόσωπο Βαλαβάνη-Βασάλου και η αντίδραση της Βρισηίδας Ανδριώτου
29/03/2018 - 12:25

Κατερίνα Καινούργιου: Δείτε την σε παιδική ηλικία με τον πατέρα της(ΦΩΤΟ)

Η συγκινητική φωτογραφία με τον πατέρα της, το σε αγαπώ και το μεγάλο ευχαριστώ
13/02/2018 - 09:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρία στο AlphaNews.live: Τρεις οι Κύπριοι τραυματίες στο Λίβανο

Tι δηλώνει για τη φονική έκρηξη η Πρόεδρος της Κυπριακής Κοινότητας

Ρατσιστικές επιθέσεις σε βάρος Λεμεσιανών λόγω... κορωνοϊού (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξενοδόχοι από άλλες πόλεις αποφάσισαν από μόνοι τους να βάλουν την Λεμεσό στην κατηγορία Β

Τους "πρόδωσε" το Facebook και χάλασαν τα σχέδιά τους για πάρτι (ΦΩΤΟ)

Εν μέσω έξαρσης κρουσμάτων κάποιοι φαίνεται ότι δεν βάζουν μυαλό
Ελλάδα

Εκατόν είκοσι ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα μέσα σε ένα 24ωρο

Πέντε ασθενείς της πανδημίας εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Επιστρέφουν τα SMS για μετακινήσεις στην Ελλάδα;

Τι δήλωσε ο Υπουργός Ανάπτυξης Άδωνις Γεωργιάδης

«Εργαλείο του διαβόλου» η μάσκα, λέει ο Αμβρόσιος

"Τα νέα μέτρα δεν μας σώζουν" λέει ο πρώην μητροπολίτης Καλαβρύτων
Διεθνή

ΒΙΝΤΕΟ: «Ήταν όπως η Χιροσίμα» είπε κλαίγοντας ο κυβερνήτης της Βηρυτού

Τι δήλωσε λίγο μετά την τραγωδία ο Μαρουάν Αμπούντ

Η στιγμή που πατέρας προστατεύει το παιδί του από την έκρηξη στη Βηρυτό (ΒΙΝΤΕΟ)

Τις δραματικές στιγμές που έζησαν κατέγραψε κλειστό κύκλωμα παρακολούθησης

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 05/08/2020 - 02:30WORLD PARTY