Ψυχαγωγία

Κατερίνα Παπουτσάκη: Αυτός είναι ο λόγος που βρέθηκε στην Κύπρο! (ΦΩΤΟ)

Για τον γάμο της καλής της φίλης και ηθοποιού Πολυξένης Σάββα, ταξίδεψε μέχρι την Κύπρο η Κατερίνα Παπουτσάκη. 

Οι δυο ηθοποιοί είχαν συνεργαστεί στη σειρά «Παραμύθι αλλιώς» και λόγω της φιλίας που δημιουργήθηκε ανάμεσα τους, η Κατερίνα Παπουτσάκη δε θα μπορούσε να απουσιάζει από τον γάμο της Πολυξένης.. 

Η ηθοποιός, ταξίδεψε στην Κύπρο μαζί με το σύζυγο της, Παναγιώτη Πιλαφά και τους δυο γιους της ενώ δε δίστασε να μοιραστεί στιγμιότυπο από τη δεξίωση του γάμου όπου θήλαζε τον μικρό Κίμωνα.

Δείτε την ανάρτηση της ηθοποιού: 

Επόμενο άρθρο

Φαίη Σκορδά: Απαντά αν έχει κάνει... πλαστική επέμβαση στη μύτη της!

Όσα δήλωσε on air η παρουσιάστρια για τις πλαστικές που της "χρεώνουν"
05/06/2019 - 11:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Χάιντι Κλουμ παντρεύτηκε για τρίτη φορά υπό άκρα μυστικότητα!

Το supermodel και ο μουσικός των Tokio Hotel παντρεύτηκαν τον περασμένο Φεβρουάριο
16/07/2019 - 09:14

Πετρούνιας-Μιλλούση: Το πρώτο βίντεο που δημοσίευσαν από τον γάμο τους (ΒΙΝΤΕΟ)

Το τρυφερό στιγμιότυπο που μοιράστηκαν με τους διαδικτυακούς τους φίλους
14/07/2019 - 09:58

Άννιτα Πάνια: Μάθετε που και πότε θα γίνει ο γάμος της!

Η παρουσιάστρια και ο σύντροφος της ετοιμάζονται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας
13/07/2019 - 15:08

Ματωμένος γάμος στο ανατολικό Αφγανιστάν...

Νεκροί και τραυματίες από επίθεση αυτοκτονίας κατά τη διάρκεια γαμήλιας τελετής
13/07/2019 - 07:54

Eιναι επίσημο! Η Ιωάννα Λαμπροπούλου...παντρεύεται! Όλες οι λεπτομέρειες(ΒΙΝΤΕΟ)

Η αποκάλυψη on air με ένα τσιατιστό και η ημερομηνία γάμου
12/07/2019 - 18:05

Η δημόσια ερωτική εξομολόγηση της Ευριδίκης στον άντρα της... on air (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι ο άνθρωπος που θέλω να σταθώ δίπλα του νυφούλα..."
11/07/2019 - 16:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

40ήμερο πένθος από τον Δήμο Αμμοχώστου μετά το θάνατο του Αλέξη Γαλανού

Τη Δευτέρα 22 Ιουλίου οδηγείται στην τελευταία του κατοικία ο Δήμαρχος Αμμοχώστου

Σάλος για τη στέγαση του Εφετείου και του Εμπορικού Δικαστηρίου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενάντια στην υλοποίηση του σχεδίου τάχθηκαν τα μέλη της Επιτροπής Ελέγχου της Βουλής

Πτώση της θερμοκρασίας και βροχές στο σκηνικό του καιρού (ΒΙΝΤΕΟ)

Κεραυνός χτύπησε αεροπλάνο που πετούσε προς Πάφο
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Νέο κύμα καύσωνα την επόμενη εβδομάδα στην Γαλλία 

Θα διαρκέσει αρκετές ημέρες και θα επιδεινώσει την ξηρασία που πλήττει τη χώρα

Μέι: Ανησυχώ για τη σημερινή κατάσταση της πολιτικής στη Βρετανία και διεθνώς 

"Ανικανότητα να συνδυάζουμε αρχές με ρεαλισμό και να κάνουμε συμβιβασμούς όπου απαιτείται"

Σε ισόβια κάθειρξη καταδικάστηκε ο βαρόνος ναρκωτικών "Ελ Τσάπο"

Κρίθηκε ένοχος για ανθρωποκτονίες, εισαγωγή και εμπόριο ναρκωτικών και ξέπλυμα χρήματος

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 18/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ