Ψυχαγωγία

Κατερίνα Παπουτσάκη: Το πρόβλημα που αντιμετώπισε στην δεύτερη εγκυμοσύνη της

Για το πρόβλημα που αντιμετώπισε κατά την δεύτερη εγκυμοσύνη της μίλησε η Κατερίνα Παπουτσάκη. 

Η γνωστή ηθοποιός, πριν από λίγους μήνες έφερε στον κόσμο το δεύτερο της παιδάκι και σε πρόσφατη συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό ΟΚ! αποκάλυψε μεταξύ άλλων ότι φοβήθηκε ότι λόγω ενός προβλήματος που προέκυψε, δεν θα ολοκληρωνόταν η εγκυμοσύνη της. 

Διαβάστε απόσπασμα από τη συνέντευξη της:  

-Πόσες ώρες κοιμάσαι για να τα προλαβαίνεις όλα;

Επειδή θηλάζω το μωρό μου, δεν μπορώ να κοιμηθώ πάνω από δύο ώρες. Αλλά είμαι πολύ χαρούμενη και νιώθω πολύ τυχερή που πήγαν όλα καλά, γιατί η εγκυμοσύνη μου αυτή ήταν λίγο επίφοβη. Αντιμετώπισα αρκετές δυσκολίες αυτή τη φορά, και από τον πέμπτο μήνα και μετά έμεινα στο κρεβάτι. Και επειδή φοβήθηκα, ζορίστηκα και αγχώθηκα πολύ.

-Φοβήθηκες κάποια στιγμή ότι η εγκυμοσύνη δεν θα ολοκληρωνόταν;

Ναι, βέβαια φοβήθηκα. Γιατί κατά καιρούς είχα αίμα, έκανα περίδεση και είχα συσπάσεις. Δυστυχώς πολλές γυναίκες είχαν εγκυμοσύνες που δεν ολοκληρώθηκαν.

Επόμενο άρθρο

Ο Λάρι Κίνγκ χώρισε με την έβδομη σύζυγο του μετά από 22 χρόνια γάμου!

Ο γνωστός Αμερικανός παρουσιαστής κατέθεσε αίτηση διαζυγίου
21/08/2019 - 13:56

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μελίνα Ασλανίδου: Το πρόβλημα υγείας που αποκάλυψε και όλες οι λεπτομέρειες!

Η εξομολογητική συνέντευξη και η απουσία του...υαλουρονικού του Ζαχαράτου
07/11/2019 - 12:54

Εταιρεία προφυλακτικών έκανε δώρο στον... Σπανούλη

Απίστευτο τρολάρισμα από Παπαλουκά στο καλό του φίλο
06/11/2019 - 15:58

Συγκλονίζει η Κάτια Δανδουλάκη: "Κατάλαβα ότι έχω ανάγκη από...γιατρό"

Η απώλεια, η εγκυμοσύνη που ήθελε και ο λόγος που δεν ήρθε το παιδί
05/11/2019 - 11:58

Συγκλονίζει ο Μαραγκός: «Πάσχω από μία σπάνια και οδυνηρή εκφυλιστική νόσο»

Ο Σπύρος Μαραγκός γνωστοποίησε το σοβαρό πρόβλημα υγείας που αντιμετωπίζει
02/11/2019 - 14:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Ποδηλατόδρομος Λεμεσού"...τώρα και σε διπλή κίτρινη γραμμή (ΦΩΤΟ)

Συνεχίζει τα "πρωτότυπα" έργα στους δρόμους η Λεμεσός

Πυρκαγιά ξέσπασε κοντά σε εστιατόριο στον Κάθηκα

Κάηκαν τρία δεκάρια ξηρά χόρτα και άγρια βλάστηση
Ελλάδα

Ευχάριστα τα νέα από τη Βοστώνη και τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

Βγήκαν τα αποτελέσματα και λαμβάνει την Πέμπτη τη γονιδιακή θεραπεία

Ύστατο χαίρε στην 17χρονη Μαρία-Ιωάννα και στη μητέρα της Σβέτα (ΦΩΤΟ)

Σοκάρουν οι φωτογραφίες του οχήματος μέσα στη χαράδρα μετά τη μοιραία πτώση

Παλλήνη: Τύχη βουνό είχε άνδρας που έπεσε στις γραμμές του προαστιακού (ΦΩΤΟ)

Απεγκλωβίστηκε έγκαιρα και μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο
Διεθνή

Μακελειό στην Καλιφόρνια: Προσχεδιασμένη επίθεση σε αγώνα ποδοσφαίρου

Δέκα άνδρες δέχθηκαν πυροβολισμούς με αποτέλεσμα τέσσερις να πέσουν νεκροί

Υεμένη: Οι αντάρτες Χούτι κατέλαβαν τρία πλοία στην Ερυθρά Θάλασσα

Μεταφέρθηκαν στο λιμάνι Σαλίφ - Τι λένε οι πρώτες πληροφορίες

ΗΠΑ: Οι ισραηλινοί οικισμοί στη Δυτική Όχθη "δεν είναι πλέον παράνομοι"

«Η Ουάσιγκτον επανορθώνει μια ιστορική αδικία» είπε ο Νετανιάχου

tv news

Η Δέσποινα αποκαλύπτει στην Αλεξία όλη την αλήθεια για την Ασπασία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Το σκοτεινό σχέδιο της Μάρθας για την Κάτια μπαίνει σε εφαρμογή...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/11/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ