Ψυχαγωγία

Κέιτ Μίντλετον: Η ερώτηση για την βασίλισσα Ελισάβετ και την... πίτσα! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κέιτ Μίντλετον στα πλαίσια των φιλανθρωπικών της δραστηριοτήτων επισκέφθηκε πρόσφατα ένα σχόλειο και πέρασε τη μέρα της κάνοντας διάφορες δραστηριότητες με τα παιδιά. 

Η δούκισσα του Κέιμπριτζ πρόσχαρη και ευδιάθετη έφτιαξε μαζί τους πίτσα, δέχτηκε τις ερωτήσεις τους και εκείνη χωρίς κανένα δισταγμό τους απάντησε. Η ερώτηση που ξεχώρισε και έγινε viral στο διαδίκτυο ήταν ενός παιδιού όταν τη ρώτησε αν η βασίλισσα τρώει πίτσα! Η Κέιτ του απάντησε:

Καλή ερώτηση. Δεν ξέρω. Την επόμενη φορά που θα την δω, θα την ρωτήσω!

Δείτε το συγκεκριμένο απόσπασμα που κυκλοφόρησε στο Twitter: 

Επόμενο άρθρο

Η συγκινητική εξομολόγηση της Τζένης Διαγούπη: "Δεν μπορώ να κάνω παιδί"

Η γνωστή ηθοποιός άνοιξε την καρδιά της και έστειλε το δικό της μήνυμα...
16/01/2019 - 14:38

ΣχετικέςΕιδήσεις

Απτόητη η Μέγκαν Μαρκλ βγάζει εκτός εαυτού την Βασίλισσα με τη νέα της απόφαση!

Δείτε ακόμη εικόνες από το μαιευτήριο, όταν είχε γεννηθεί η Δούκισσα του Σάσεξ
18/04/2019 - 10:25

Ρόουζ Χάνμπερι: Αυτή είναι η πέτρα του σκανδάλου στον γάμο Ουίλιαμ - Κέιτ

Η πρώην... καλή φίλη της Κέιτ που φημολογείται ότι μπήκε ανάμεσα στο ζευγάρι
14/04/2019 - 14:17

Έξαλλη η Βασίλισσα! Η Μέγκαν "ακύρωσε" τους βασιλικούς γιατρούς για μια γυναίκα

Είναι η δική της στιγμή και δεν εμπιστεύεται κανέναν από τον βασιλικό κύκλο
08/04/2019 - 11:46

Η νέα... απαγόρευση της βασίλισσας Ελισάβετ στην Μέγκαν Μαρκλ!

Τα κοσμήματα βασιλικής συλλογής και η αντίδραση του πρίγκιπα Χάρι
05/04/2019 - 09:06

Oι "καυτές" σκηνές της Μέγκαν Μαρκλ που φέρνουν πονοκέφαλο στο Παλάτι(ΒΙΝΤΕΟ)

Θέλει να ξεχάσει το παρελθόν της αλλά οι τηλεοπτικές επιτυχίες δεν την αφήνουν
01/04/2019 - 19:09

"Βέτο" της βασίλισσας Ελισάβετ σε Μέγκαν Μαρκλ και πρίγκιπα Χάρι-Μάθετε τον λόγο

Τα σχέδια του πριγκιπικού ζευγαριού και οι απαγορεύσεις της βασίλισσας
18/03/2019 - 08:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τα ερωτήματα που προκύπτουν μετά την αποκάλυψη του φρικτού εγκλήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Εκτεθειμένες οι κυπριακές αρχές λόγω της ολιγωρίας στη διερεύνηση της υπόθεσης

Ιωνάς Νικολάου: "Θα εξεταστούν οι ενέργειες της Αστυνομίας" (BINTEO)

Πως απαντά ο Υπουργός Δικαιοσύνης για τις έρευνες για την εξαφάνιση της Mary & Sierra Rose

"Απαιτούμε δικαιοσύνη" λέει η κοινότητα των Φιλιππινέζων στην Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ζητούν να αντιμετωπίζει καταγγελίες για ελλείποντα πρόσωπα με μεγαλύτερη προσοχή
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα

Αλέξης Γεωργούλης και Ρος Ντέιλι στο ψηφοδέλτιο για τις Ευρωεκλογές

Με ποιο κόμμα κατεβαίνουν οι δύο καλλιτέχνες ως υποψήφιοι στις εκλογές του Μαΐου
Διεθνή

Έτοιμη να επιδείξει τον νέο στόλο πολεμικών πλοίων η Κίνα

Πυρηνικά υποβρύχια και καταδρομικά στην καθιερωμένη παρέλαση

Γιούνκερ: Υπάρχει ακόμη κίνδυνος αποχώρησης του ΗΒ από ΕΕ χωρίς συμφωνία

"Ουδείς γνωρίζει πώς θα τελειώσει το Brexit" λέει ο Πρόεδρος της Ευρωπαϊκής Επιτροπής

200 νεκροί στην Τρίπολη μετά τη συνομιλία Τραμπ - Χάφταρ

Ο ΠΟΥ δεν διευκρίνισε πόσοι από τους νεκρούς ήταν άμαχοι στον νεότερο απολογισμό του

tv news

Χρ.Αρτεμίου & Μ.Ιωάννου εισβάλλουν στο «ΚΑΡΜΑ»...όπου η ζήλια οδηγεί σε έγκλημα!

Δύο γυναίκες,ένας άνδρας και ένα αιχμηρό «μαχαίρι» στη μέση... Αυτή την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Πάμε Πακέτο» με παραλήπτη τον Μάρκο Σεφερλή,αυτό το Σάββατο στον Alpha Κύπρου

Γιατί ο Μάρκος συγκινείται και μένει άφωνος όταν βλέπει τον αποστολέα; (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 20/04/2019 - 22:15ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ