Ψυχαγωγία

Kendall Jenner: "Χλευάζει" την Kylie και τα υπερβολικά μεγάλα…χείλη της (ΒΙΝΤΕΟ)

Έβαλε ροζ περούκα, επέλεξε καλλυτικά και έδειξε πως βάφεται η "βασίλισσα" του μακιγιάζ!

Η Kendall Jenner, η οποία δήλωσε σε παλαιότερες συνεντεύξεις της, πως δεν μοιάζει καθόλου με την αδερφή της Kylie, αφού αποφεύγει τα εκκεντρικά looks, έρχεται αυτή την φορά να την "κοροϊδέψει" για το έντονο μακιγιάζ και τα υπερβολικά χείλη της.

Η αδερφή των Kardashian – Jenner που δεν σταματά να μας ξαφνιάζει, προσπάθησε να μιμηθεί την Kylie ως προς τον τρόπο που βάφεται, όπως έδειξε το trailer του επόμενου επεισοδίου του ριάλιτι σόου της οικογένειας "Keeping up with the Kardashians”.

H ίδια προμηθεύτηκε αρκετά καλλυντικά από την συλλογή της αδερφή της "Κylie Cosmetics”, έβαλε την ροζ περούκα που είχε φορέσει στο παρελθόν και έβαψε τα χείλη της με τον τρόπο που μόνο αυτή ξέρει, δηλαδή στον πιο υπερβολικό βαθμό. Η απάντηση της Kylie δεν άργησε να έρθει, αφού όταν την είδε ξετρελάθηκε και της έδωσε συγχαρητήρια καθώς είχε όντως πετύχει το look.

Το νεαρό μοντέλο δεν προβληματίστηκε καθόλου εάν θα τσαλακώσει την εικόνα της, άλλωστε είναι γνωστές οι φάρσες που κάνουν οι αδερφές μεταξύ τους κατά καιρούς.

Δείτε το ξεκαρδιστικό στιγμιότυπο στο βίντεο που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Bρετανικές εκλογές: Who let the dogs out? (ΦΩΤΟ)

O Mπόρις Τζόνσον ήταν μόνο η αρχή
12/12/2019 - 22:20

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι και Κένταλ Τζένερ "αποθέωσαν" την...Σκορδά στο Instagram τους(ΦΩΤΟ)

Ανάρτησαν φωτογραφία με την ξανθιά παρουσιάστρια και εξέφρασαν την αγάπη τους
18/01/2020 - 10:11

Κάιλι Τζένερ: Ποζάρει... γυμνή δίπλα στον σύντροφό της και προκαλεί!(ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε στα social media και ο έρωτας
12/09/2019 - 09:59

Μεθυσμένες η Κάιλι Τζένερ και η...Καρντάσιαν(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι δύο αδερφές είχαν διπλό λόγο να γιορτάσουν
09/08/2019 - 15:44

Απίστευτη έκπληξη!Εκατομμύρια... ροδοπέταλα κάλυψαν το σπίτι της Kylie Jenner

Πίσω από το μοναδικό υπερθέαμα και εκδήλωση αγάπης είναι ο σύντροφός της
07/08/2019 - 10:32

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δυναμικές κινητοποιήσεις αποφάσισαν οι οδηγοί λεωφορείων της Αμμοχώστου (ΦΩΤΟ)

Ζητούν ακύρωση προσφορών για δημόσιες συγκοινωνίες και ανησυχούν για τις εργασίες τους

Καραμπόλα τεσσάρων οχημάτων προκάλεσε κυκλοφοριακό "έμφραγμα" στο Στρόβολο

Γυναίκα μεταφέρθηκε με ασθενοφόρο στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας

Γεγονός η άρση του απορρήτου των επικοινωνιών (ΒΙΝΤΕΟ)

Στάση αποχής κράτησε η αντιπολίτευση αλλά και ΕΔΕΚ
Ελλάδα

Στο νοσοκομείο ο Προκόπης Παυλόπουλος

Οι πρώτες πληροφορίες για την εισαγωγή του ΠτΔ στο Ωνάσειο

"Έπεσαν" πάλι ελληνικές κυβερνητικές ιστοσελίδες

Ανησυχία για νέα επίθεση από χάκερς

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα
Διεθνή

Δύο διαδηλωτές σκοτώθηκαν σε συγκρούσεις με την Aστυνομία στη Βαγδάτη

Χιλιάδες αντικυβερνητικοί διαδηλωτές συνέρρευσαν και πάλι το απόγευμα στην πλατεία Ταχρίρ

Επιβεβαιωμένα κρούσματα κοροναϊού στη Γαλλία

Έφτασε και στην Ευρώπη ο φονικός ιός

Ακσόι: Η Τουρκία στο Διεθνές Δικαστήριο Χάγης για αποστρατικοποίηση του Αιγαίου

"Αυτό το ζήτημα πηγάζει από την παραβίαση από πλευράς Ελλάδας"

tv news

«24 Ώρες» μαζί με τον 57χρονο δασοπυροσβέστη, που έγινε...ιερέας!

Οι λόγοι οδήγησαν τον Κώστα Δημοσθένους στην ιεροσύνη, αυτό το Σάββατο στον Alpha Kύπρου
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 25/01/2020 - 06:4560' ΕΛΛΑΔΑ