Ψυχαγωγία

Κένταλ Τζένερ: "Όχι δεν είμαι γκέι"

Η Κένταλ Τζένερ αρνείται τις φήμες που την θέλουν να είναι ομοφυλόφιλη.

«Νομίζω ότι αυτό λέγεται γιατί δεν είμαι όπως οι αδελφές μου, που είναι: "Είμαι εδώ με το αγόρι μου"», είπε η Τζένερ στο περιοδικό Vogue όταν την ρώτησαν γιατί στο διαδίκτυο γράφεται συχνά πως είναι ομοφυλόφιλη. «Αυτό έγινε μια στιγμή γιατί δεν με είδαν με κάποιον άντρα».

Το αστέρι του «Keep Up With the Kardashians» είπε επίσης ότι η «αρσενική ενέργεια» που έχει θα μπορούσε να ρίξει νερό στο μύλο των φημών.

«Δεν νομίζω ότι έχω ένα αμφιφυλόφιλο ή ομοφυλόφιλο στοιχείο στο σώμα μου, αλλά δεν ξέρω! Ποιος ξέρει; Είμαι ανοιχτή για την εμπειρία ? όχι εναντίον της. Επίσης ξέρω ότι έχω μια... ανδρική ενέργεια, αλλά δεν θέλω να το θέσω λανθασμένα, γιατί δεν είμαι τρανσέξουαλ ή ο,τιδήποτε. Έχω μια σκληρή ενέργεια. Κινούμαι διαφορετικά».

«Αλλά για να απαντήσω στην ερώτησή σας. Όχι, δεν είμαι γκέι. Δεν έχω να κρύψω απολύτως τίποτα. Δεν θα έκρυβα ποτέ κάτι τέτοιο», είπε και αναφέρθηκε στη σχέση που έχει με τον μπασκετμπολίστα Μπλέικ Γρκίφιν, χωρίς όμως να αναφέρει το όνομά του.

«Είμαι χαρούμενη. Είναι πολύ ωραίο», είπε όταν την ρώτησαν για το εάν έχει φίλο και πρόσθεσε: «Υπάρχει κάποιος, που είναι πολύ καλός για μένα». 

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: Το πρόβλημα υγείας μετά την γέννα που την άφησε στο νοσοκομείο

Όσα ανέφερε για την περιπέτεια υγείας της, και τις μέρες που γίνεται...πολύτεκνη μητέρα
15/03/2018 - 09:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Υπόθεση Focus: Από κατηγορούμενος, μάρτυρας κατηγορίας ο Ανδρέας Κιζουρίδης

Ανατροπή στην πολύκροτη υπόθεση μετά από απόφαση του Γενικού Εισαγγελέα

Αισθητή και στη Λεμεσό η σεισμική δόνηση βορειοανατολικά της Πάφου (ΦΩΤΟ)

Το φαινόμενο παρακολουθείται από το Σεισμολογικό Κέντρο του Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης

Της είπε ότι θα την πάει σπίτι της, την ξεμονάχιασε και τη λήστεψε

Χειροπέδες σε 33χρονο που φέρεται να επιτέθηκε σε γυναίκα με ψαλίδι
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ