Ψυχαγωγία

Κένταλ Τζένερ: "Όχι δεν είμαι γκέι"

Η Κένταλ Τζένερ αρνείται τις φήμες που την θέλουν να είναι ομοφυλόφιλη.

«Νομίζω ότι αυτό λέγεται γιατί δεν είμαι όπως οι αδελφές μου, που είναι: "Είμαι εδώ με το αγόρι μου"», είπε η Τζένερ στο περιοδικό Vogue όταν την ρώτησαν γιατί στο διαδίκτυο γράφεται συχνά πως είναι ομοφυλόφιλη. «Αυτό έγινε μια στιγμή γιατί δεν με είδαν με κάποιον άντρα».

Το αστέρι του «Keep Up With the Kardashians» είπε επίσης ότι η «αρσενική ενέργεια» που έχει θα μπορούσε να ρίξει νερό στο μύλο των φημών.

«Δεν νομίζω ότι έχω ένα αμφιφυλόφιλο ή ομοφυλόφιλο στοιχείο στο σώμα μου, αλλά δεν ξέρω! Ποιος ξέρει; Είμαι ανοιχτή για την εμπειρία ? όχι εναντίον της. Επίσης ξέρω ότι έχω μια... ανδρική ενέργεια, αλλά δεν θέλω να το θέσω λανθασμένα, γιατί δεν είμαι τρανσέξουαλ ή ο,τιδήποτε. Έχω μια σκληρή ενέργεια. Κινούμαι διαφορετικά».

«Αλλά για να απαντήσω στην ερώτησή σας. Όχι, δεν είμαι γκέι. Δεν έχω να κρύψω απολύτως τίποτα. Δεν θα έκρυβα ποτέ κάτι τέτοιο», είπε και αναφέρθηκε στη σχέση που έχει με τον μπασκετμπολίστα Μπλέικ Γρκίφιν, χωρίς όμως να αναφέρει το όνομά του.

«Είμαι χαρούμενη. Είναι πολύ ωραίο», είπε όταν την ρώτησαν για το εάν έχει φίλο και πρόσθεσε: «Υπάρχει κάποιος, που είναι πολύ καλός για μένα». 

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: Το πρόβλημα υγείας μετά την γέννα που την άφησε στο νοσοκομείο

Όσα ανέφερε για την περιπέτεια υγείας της, και τις μέρες που γίνεται...πολύτεκνη μητέρα
15/03/2018 - 09:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αρχίζει να μας αποχαιρετά το χειμωνιάτικο σκηνικό του καιρού

Σταδιακή άνοδος της θερμοκρασίας αναμένεται την ερχόμενη Κυριακή

Mayday κομμάτων για τις υψηλές τιμές αεροπορικών εισιτηρίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Kαλούν την ΕΠΑ να ερευνήσει τους κανόνες υγιούς ανταγωνισμού στην ταξιδιωτική βιομηχανία

Πρωτοφανές περιστατικό bullying μαθητών σε δασκάλους σε Δημοτικό σχολείο (ΦΩΤΟ)

Τους κλείδωσαν σε αίθουσα και τους έβριζαν ενώ προκαλούσαν βανδαλισμούς στο κτίριο
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Έκτακτη χρηματοδότηση 48,5 εκατ. ευρώ ανθρωπιστική βοήθεια για το Νότιο Σουδάν

Ανακοινώθηκε από τον Ευρωπαίο Επίτροπο Χρήστο Στυλιανίδη

Παρατηρητές του ΣτΕ στην Τουρκία για τις επαναληπτικές εκλογές στις 23 Ιουνίου 

Επαφές σε Άγκυρα και Κωνσταντινούπολη - Θα παρακολουθήσουν την εκλογική διαδικασία

Αδημοσίευτες φωτογραφίες από τις επιθέσεις της 11ης Σεπτεμβρίου (ΦΩΤΟ)

Πως εντοπίστηκαν 2,389 φωτογραφίες σε ένα προς πώληση διαμέρισμα

tv news

Ο Ορφέας παραφυλάει μέσα στο ιατρείο της Μίνας με σκοπό να της επιτεθεί...

Ο κλοιός γύρω από τη Μαργκώ στενεύει... «To Τατουάζ» Πέμπτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Η Μελίτη το σκάει και η Λίλιαν τη βρίσκει! Η Μαρίνα είναι πλέον αποφασισμένη...

Θα πάει στο αστυνομικό τμήμα να ομολογήσει; «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 20/06/2019 - 17:40DEAL