Ψυχαγωγία

Κένταλ Τζένερ: "Όχι δεν είμαι γκέι"

Η Κένταλ Τζένερ αρνείται τις φήμες που την θέλουν να είναι ομοφυλόφιλη.

«Νομίζω ότι αυτό λέγεται γιατί δεν είμαι όπως οι αδελφές μου, που είναι: "Είμαι εδώ με το αγόρι μου"», είπε η Τζένερ στο περιοδικό Vogue όταν την ρώτησαν γιατί στο διαδίκτυο γράφεται συχνά πως είναι ομοφυλόφιλη. «Αυτό έγινε μια στιγμή γιατί δεν με είδαν με κάποιον άντρα».

Το αστέρι του «Keep Up With the Kardashians» είπε επίσης ότι η «αρσενική ενέργεια» που έχει θα μπορούσε να ρίξει νερό στο μύλο των φημών.

«Δεν νομίζω ότι έχω ένα αμφιφυλόφιλο ή ομοφυλόφιλο στοιχείο στο σώμα μου, αλλά δεν ξέρω! Ποιος ξέρει; Είμαι ανοιχτή για την εμπειρία ? όχι εναντίον της. Επίσης ξέρω ότι έχω μια... ανδρική ενέργεια, αλλά δεν θέλω να το θέσω λανθασμένα, γιατί δεν είμαι τρανσέξουαλ ή ο,τιδήποτε. Έχω μια σκληρή ενέργεια. Κινούμαι διαφορετικά».

«Αλλά για να απαντήσω στην ερώτησή σας. Όχι, δεν είμαι γκέι. Δεν έχω να κρύψω απολύτως τίποτα. Δεν θα έκρυβα ποτέ κάτι τέτοιο», είπε και αναφέρθηκε στη σχέση που έχει με τον μπασκετμπολίστα Μπλέικ Γρκίφιν, χωρίς όμως να αναφέρει το όνομά του.

«Είμαι χαρούμενη. Είναι πολύ ωραίο», είπε όταν την ρώτησαν για το εάν έχει φίλο και πρόσθεσε: «Υπάρχει κάποιος, που είναι πολύ καλός για μένα». 

Επόμενο άρθρο

Βίκυ Καγιά: Το πρόβλημα υγείας μετά την γέννα που την άφησε στο νοσοκομείο

Όσα ανέφερε για την περιπέτεια υγείας της, και τις μέρες που γίνεται...πολύτεκνη μητέρα
15/03/2018 - 09:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

Οι πιο πλούσιοι celebrities των ΗΠΑ σύμφωνα με το Forbes!

Μάθετε ποιος κατέκτησε την κορυφή και τα εκατομμύρια που προστεθήκαν στην περιουσία του...
19/12/2018 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Τα βρήκαν" ΟΣΥΠΑ και Υπουργείο Μεταφορών

Συνεχίζει μέχρι τη λήξη της σύμβασής της η εταιρεία

"Στρέφει τα πυρά" προς τον ΠΑΣΙΝ για το ΓεΣΥ ο ΟΑΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμμένουν στην πάγια θέση για συλλογική σύμβαση οι κυβερνητικοί ιατροί

Καδής: Διαβεβαίωσε τους πατατοκαλλιεργητές ότι θα αποζημιωθούν (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιτακτική η ριζική μεταρρύθμιση της γεωργικής ασφάλισης διαμηνύουν οι αγρότες
Ελλάδα

Εντοπίστηκε η σορός του πιλότου που αναζητείτο στο Μεσολόγγι

Το αεροσκάφος στο οποίο επέβαινε κατέπεσε την προηγούμενη Τετάρτη

Ιδού η Συμφωνία των Πρεσπών (ΕΓΓΡΑΦΑ)

Κατατέθηκε στη Βουλή των Ελλήνων το πλήρες κείμενο του νομοσχεδίου
Διεθνή

Στους δρόμους ξεχύνονται χιλιάδες γυναίκες εναντίον του Τραμπ

Πραγματοποιούν διαμαρτυρίες σε διάφορες πόλεις των ΗΠΑ και του εξωτερικού

Συνεχίζονται για 10ο Σαββατοκυρίακο οι διαδηλώσεις των "Κίτρινων Γιλέκων" (ΦΩΤΟ)

Διαμαρτύρονται για τις πολιτικές της κυβέρνησης Μακρόν

Μέιτζορ: Καλεί την Μέι να εγκαταλείψει τις κόκκινες γραμμές της για το Brexit

Ο πρώην Πρωθυπουργός ζητά να βρει έναν τρόπο ώστε να αποφευχθεί μια καταστροφική έξοδος

tv news

Ωμή βία και παράνοια στο πιο φρικιαστικό έγκλημα της σειράς «ΚΑΡΜΑ»

Ένα από τα πιο φρικιαστικά φονικά που διεπράχθησαν στο νησί,την Κυριακή στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/01/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ