Ψυχαγωγία

Κι όμως! Η Μενεγάκη έκανε χορογραφία στο TikTok μαζί με τις κόρες της (ΒΙΝΤΕΟ)

Mε αφορμή το θέμα για το σημερινό εθιστικό application "TikTok" μίλησε η Ελένη Μενεγάκη και αποκάλυψε πως και για τις δυο κόρες της, Λάουρα και Βαλέρια ισχύει το ίδιο.

Μάλιστα, εξομολογήθηκε πως οι μικρές έχουν τραβήξει και σε ένα βίντεο την ίδια να χορεύει μέσα στο σπίτι και να βρίσκεται σε τρελά κέφια, στιγμιότυπο το οποίο τους ζήτησε να μην το δημοσιεύσουν, όπως χαρακτηριστικά ανέφερε ζωντανά στην εκπομπή "Ελένη".

"Βλέπω συνέχεια τις κόρες μου να κάνουν διάφορες κινήσεις και μου λένε και εμένα "μπες ρε μαμά και εσύ" και μπαίνω και κάνω διάφορα… και τους λέω μην τα ανεβάσετε πουθενά και γίνω ρεζίλι διεθνώς σας παρακαλώ πολύ… Τα δικά σας κάντε τα ότι θέλετε τους λέω… περνάνε από δίπλα μου και μένω γιατί τις βλέπω να κάνουν τις ίδιες κινήσεις. Ανοίγω το δωμάτιό τους και τις βλέπω να κουνιούνται και λέω "τι πάθανε τα παιδιά μου". Όλοι κάνουν τις ίδιες κινήσεις"

Δείτε το απόσπασμα στο ακόλουθο βίντεο:

Επόμενο άρθρο

"Μοντέλο" η Σοφία Καρβέλα! Ποζάρει με μπικίνι και...αξιοζήλευτο κορμί (ΦΩΤΟ)

Κάνει το πρώτο της μπάνιο με το μαγιό που θα θέλουμε όλες το φετινό καλοκαίρι
30/05/2020 - 12:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ελένη Μενεγάκη: Στο ποτάμι της Άνδρου μαζί με την...μικρή Μαρίνα (ΦΩΤΟ)

Απολαμβάνει τις καλοκαιρινές διακοπές στο αγαπημένο της νησί
13/07/2020 - 10:53

Ελένη Μενεγάκη: Ποζάρει στη κουζίνα ενώ...μαγειρεύει βραδινό γεύμα (ΦΩΤΟ)

Ενώ φτιάχνει πολύχρωμη σαλάτα με ξηρούς καρπούς και ντοματίνια
12/07/2020 - 13:04

Ελένη Μενεγάκη: Αποκαλύφθηκε το...επόμενο επαγγελματικό βήμα της

Λίγο μετά την αποχαιρετιστήρια εκπομπή
10/07/2020 - 15:40

Ελένη Μενεγάκη: Η πρώτη έξοδος μετά την αποχώρησή της από την τηλεόραση (ΦΩΤΟ)

Πού βρέθηκε η παρουσιάστρια και ποιο μήνυμα στέλνει;
09/07/2020 - 13:43

Μάικ Πομπέο: Αξιολογούμε ενδεχόμενη απαγόρευση του TikTok στις ΗΠΑ

"Τα δεδομένα των χρηστών βρίσκονται στα χέρια του Κομμουνιστικού Κόμματος της Κίνας"
07/07/2020 - 09:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νεαροί παραδίδουν μαθήματα συνείδησης και καθαρίζουν τις παραλίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εικόνα που αντίκρισαν η οποία έγινε το έναυσμα για την πρωτοβουλία τους

5G στην Κύπρο: Ο Υφυπουργός Καινοτομίας απαντά στις ερωτήσεις μας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι θα αλλάξει, τα οφέλη της τεχνολογικής εξέλιξης και η απάντηση στις ανησυχίες

Η μάχη για το μεροκάματο κάτω από τον καυτό ήλιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτοψία του Alpha σε εργοτάξιο στη Λευκωσία εν ώρα ισχύς κίτρινης προειδοποίησης
Ελλάδα

Ερντογάν για Αγία Σοφία: Διορθώσαμε το λάθος του 1934

Μίλησε για την "εξέλιξη" της αφού "το 1453 ο Μωάμεθ ο Πορθητής παρέλαβε ένα ερείπιο"

Τριμερής διπλωματών Ελλάδας, Γερμανίας και Τουρκίας για την Αγία Σοφία

Συναντήθηκαν στο Βερολίνο με γερμανική πρωτοβουλία στον απόηχο της απόφασης

Άλλα 58 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα 28 "εισαγόμενα"

Από τα 3883 συνολικά κρούσματα, τα 1042 θεωρούνται σχετιζόμενα με ταξίδι από το εξωτερικό
Διεθνή

"Έπεσε" ξανά το WhatsApp παγκοσμίως

"Συνδέεται" και δεν στέλνει τα μηνύματα αφήνοντας εκατομμύρια χρήστες στο...περίμενε

Δραματικοί τόνοι ΠΟΥ και αγωνιώδεις εκκλήσεις για συμμόρφωση (ΒΙΝΤΕΟ)

Μόνο τις τελευταίες 5 μέρες, ένα εκατομμύριο άνθρωποι νόσησαν από κορωνοϊό

Εκτελέστηκε θανατοποινίτης που σκότωσε ζεύγος και την κόρη τους σε ληστεία

Τα τελευταία λόγια του πρώτου καταδίκου που εκτελέστηκε τα τελευταία 17 χρόνια

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 15/07/2020 - 06:10ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ