Ψυχαγωγία

Κιμ Καρντάσιαν: Το παραμυθένιο πάρτι για τα γενέθλια της κόρης της (ΦΩΤΟ)

Η μικρότερη κόρη της Κιμ Καρντάσιαν και του Κάνιε Γουέστ είχε τα πρώτα της γενέθλια και οι γονείς της διοργάνωσαν ένα ξεχωριστό και παραμυθένιο πάρτι.

Με θέμα την «Αλίκη στη χώρα των θαυμάτων» η έπαυλη της οικογένειας διακοσμήθηκε κατάλληλα ώστε να θυμίζει το παραμύθι και δεν έλειπαν οι λαβύρινθοι, τα λουλούδια και οι πρωταγωνιστές του παραμυθιού. Η διάσημη τηλεπερσόνα όπως ήταν αναμενόμενο μοιράστηκε αρκετά στιγμιότυπα από το πάρτι που ετοίμασε για τα πρώτα γενέθλια της μικρής Σικάγο με τους διαδικτυακούς της φίλους στο Instagram.

Δείτε μερικά από τα στιγμιότυπα που δημοσίευσε:

 

2

 

74

 

 

 

Επόμενο άρθρο

Έλενα Χριστοφή: Η συγκλονιστική εξομολόγηση για τον θάνατο του αδερφού της

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στο νέο συγκλονιστικό επεισόδιο του «Κάρμα»...
20/01/2019 - 12:59

ΣχετικέςΕιδήσεις

Καρντάσιαν:Διακοπές στις Μπαχάμες με τα παιδιά της και...άγρια γουρούνια(ΦΩΤΟ)

H σέξι εμφάνιση με μεταλιζέ μαγιό και η φοβία στη θάλασσα
23/08/2019 - 10:29

Αυτοί είναι οι διάσημοι με τους περισσότερους... ψεύτικους followers!

Απίστευτα ποσοστά ψεύτικων λογαριασμών "ακολουθούν" τους διάσημους
13/08/2019 - 09:26

Η νέα σειρά εσωρούχων της Κιμ Καρντάσιαν προκάλεσε έντονες αντιδράσεις

Η ονομασία που ενόχλησε, η έντονη κριτική και η απόφαση της διάσημης τηλεπερσόνας
03/07/2019 - 12:27

Η Κιμ Καρντάσιαν μας δείχνει για πρώτη φορά το πρόσωπο του νεογέννητου γιου της!

Η φωτογραφία του Psalm που δημοσίευσε η γνωστή τηλεπερσόνα
11/06/2019 - 11:08

Αποκλειστικό! Η οικογένεια Καρντάσιαν θα ερχόταν στην...Κύπρο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος της ακύρωσης και ποιο μέρος είχαν επιλέξει - Τί αποκάλυψε ο σωματοφύλακας τους
06/06/2019 - 17:52

Η Καρντάσιαν μας δείχνει πρώτη φορά το νεογέννητο και αποκαλύπτει το όνομα του

Και είναι το πιο περίεργο όνομα που έχουμε ακούσει...
18/05/2019 - 11:18

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έκτακτη σύσκεψη στο Αρχηγείο Αστυνομίας για τα αλλεπάλληλα δυστυχήματα

Επί τάπητος μέτρα και προτάσεις για μείωση των θανατηφόρων οδικών συγκρούσεων

Aνθρώπινος παράγοντας ή έλλειψη μέτρων η αιτία των θανατηφόρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Προβληματισμός στις τάξεις της Αστυνομίας για την ραγδαία αύξηση των θυμάτων της ασφάλτου

Nέος "πόλεμος" για την παραλία της Λάρας (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαδήλωση προγραμματίζουν οι κάτοικοι. αντι-διαδήλωση οι περιβαλλοντικές οργανώσεις
Ελλάδα

Εντοπίστηκαν νεκροί οι δύο δύτες που χάθηκαν στην Κάρπαθο

Είχαν καταδυθεί για υποβρύχιες δραστηριότητες σε βάθος 45 μέτρων εντός σπηλιάς

Αγνοούνται δύο δύτες που βούτηξαν στα 45 μέτρα στην Κάρπαθο

Καταδύθηκαν το μεσημέρι του Σαββάτου για υποβρύχιες δραστηριότητες εντός σπηλιάς

Όταν Έλληνες ζούσαν στα...Ιμαλάια (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιστήμονες εντόπισαν οστά ανθρώπων που είχαν καταγωγή την Ελλάδα
Διεθνή

Ιδού η αλήθεια για το πόδι του Βρετανού Πρωθυπουργού στο τραπεζάκι του Μακρόν

Δημοσιογράφος του Reuters αποκαλύπτει το παρασκήνιο της επίμαχης φωτογραφίας

"Έσβησε" η Erika Zak, η μητέρα που ενέπνευσε εκατομμύρια ανθρώπους

Η μεγάλη μάχη που έδωσε για να κρατηθεί στη ζωή και το γράμμα που άφησε στην κόρη της

3D σαρωτές αποσκευών βάζουν τέλος στους περιορισμούς υγρών στα αεροπλάνα

Πως λειτουργεί η νέα τεχνολογία, τι προσφέρει και σε ποια αεροδρόμια έχει ήδη εφαρμοσθεί

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 26/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ