Ψυχαγωγία

Κλάψαμε! Ο Λούης κάνει το "It's amazing... it's fantastic" του Τρύφωνα(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ιt's amazing...ouuu....Fantastic" 

Είναι το απόλυτο ελληνικό και κυπριακό viral, του Τρύφωνα Σαμαρά από τις μαγευτικές Μαλδίβες, καθώς έτρεχε στις μαγευτικές παραλίες και με τον υπέρμετρο ενθουσιασμό του κατάφερε να συζητιέται παντού.

Ο Λούης Πατσαλίδης, αντέγραψε την εν λόγω σκηνή αλλά δεν ήθελε να την προβάλλει στην εκπομπή του. Εν αντιθέσει όμως με τους συνεργάτες του, που φρόντισαν ενώ δεν το γνώριζε να το παίξουν εν ώρα της εκπομπής.

Δείτε το σχετικό βίντεο και την αντίδραση του stand up comedian 

 

Επόμενο άρθρο

Παντρεύτηκε συνεργάτης της Χριστιάνας Αριστοτέλους και φεύγει για Μπαλί (ΒΙΝΤΕΟ)

Το ταξίδι του μέλιτος στο Μπαλί και η απουσία από την εκπομπή
01/06/2019 - 13:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

O floor manager του Λούη Πατσαλίδη αποκαλύπτει τις...συνήθειες του (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε το "δεξί χέρι" του γνωστού stand up - comedian
21/02/2020 - 17:44

Μελίνα Ασλανίδου: Απαντά πρώτη φορά στον Ζαχαράτο για το υαλουρονικό οξύ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η επική απάντηση της τραγουδίστριας σε τηλεοπτική εκπομπή
21/02/2020 - 11:59

To ξεκαρδιστικό troll του Πατσαλίδη στη Γιαννάκη και τις...προσφορές της(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι καινούργιες εκπτώσεις των νοσηλευτηρίων, η μισή τιμή και το...πακέτο με αναπνευστήρα
15/02/2020 - 15:09

Τι σκαρώνουν o Λούης Πατσαλίδης και η Γωγώ Αλεξανδρινού; (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα ξεκαρδιστικό τηλεοπτικό στιγμιότυπο που δεν πρέπει να χάσεις...
14/02/2020 - 12:17

"Σαρώνει" ο Λούης Πατσαλίδης στην...Ελλάδα (ΒΙΝΤΕΟ)

Κατάφερε να γεμίσει θέατρα και οι...παραστάσεις να είναι sold out
07/02/2020 - 18:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρανάλωμα του πυρός διπλοκάμπινο όχημα 56χρονου στη Λεμεσό

Η φωτιά κατασβέστηκε και το σημείο θα φρουρείται μέχρι το πρώτο φως τις ημέρας

Τρεισήμισι χρόνια πίσω από τα κάγκελα 34χρονος για διαρρήξεις

Κλοπές που διαπράχθηκαν το 2017 και 2018 σε Κοινότητες της επαρχίας Λάρνακας

Χειροπέδες σε 41χρονο Ρουμάνο που καταζητείτο από το 2013

Καταδικάστηκε ερήμην του στην Ρουμανία σε ποινή φυλάκισης τεσσάρων ετών
Ελλάδα

Ελλαδικά ΜΜΕ: Διερευνάται ύποπτο κρούσμα κορωνοϊού στην Πάτρα

40χρονος διακομίστηκε στο Νοσοκομείο του Ρίο και σήμανε συναγερμός στις Αρχές

ΥΠΑΜ Γαλλίας: Η ναυτική παρουσία στην περιοχή λειτουργεί αποτρεπτικά

Καταδίκασαν τις παράνομες τουρκικές ενέργειες Νίκος Παναγιωτόπουλος και Φλορένς Παρλί

Υπ. Υγείας Ελλάδος: «Η Ελλάδα είναι θωρακισμένη»

Οι δηλώσεις του Βασίλη Κικίλια μετά την σύσκεψη στο Μαξίμου για τον κορωνοϊό
Διεθνή

Κορυφώνεται επικίνδυνα η ένταση στο Ιντλίμπ της Συρίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Φάλαγγα τεθωρακισμένων εισβάλλει στη πόλη την ώρα που ο Ερντογάν απειλεί τον Άσαντ

Ένοχος ο Χάρβεϊ Γουάινσταϊν στη δίκη για βιασμό

Η καταδίκη του έρχεται ως τελική βοή στην ήδη κατεστραμμένη καριέρα του

Σεισμός 4,7 Ρίχτερ σημειώθηκε στη νότια Ιταλία

4 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Κοσέντζα και 59 χιλιόμετρα νοτιοδυτικά της Καταντζάρο

tv news

Η Βέρα και ο Ιάκωβος βρίσκουν στο δωμάτιο την αναίσθητη Αλεξία...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα καταλαβαίνει με το χειρότερο τρόπο το παιχνίδι που παίζει η Μάρθα...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 25/02/2020 - 06:00DIVIDED