Ψυχαγωγία

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τα... ρεπορτάζ στα χιόνια και δίνει ρέστα!

Ο Λούης Πατσαλίδης επέστρεψε στο "Λούης Night show" και μας χάρισε στιγμές γέλιου και απίστευτου τρολαρίσματος.  Ο γνωστός stand up comedian και αυτή την Παρασκευή "βρήκε" κάποιες από τις καλύτερες ατάκες και σατίρισε μέχρι τελικής πτώσεως...

Στο "στόχαστρό" του, οι reporters των μεσημβρινών εκπομπών, οι οποίες επισκέφτηκαν το χιονισμένο Τρόοδος και με το μοναδικό τους ταπεραμέντο μετέφεραν την εικόνα στους τηλεθεατές.

Την παράσταση έκλεψαν οι παρέες στα χιόνια, που είτε τρόλαραν είτε χάριζαν ξεκαρδιστικές ατάκες για σχολιασμό. Και φυσικά, μάθαμε ότι η θερμοκρασία μπορεί να αλλάξει πολύ εύκολα από εκατοστό σε εκατοστό. Πώς; Στο βίντεο που ακολουθεί

 

Επόμενο άρθρο

Οίκος νυφικών βάζει αναπηρικό αμαξίδιο στη βιτρίνα του και γίνεται viral (ΦΩΤΟ)

Η συμβολική - συγκινητική κίνηση-Κάποιες "σκέψεις", όπως αυτή πρέπει να υπερθεματίζονται!
12/01/2019 - 14:08

ΣχετικέςΕιδήσεις

Χιονόπτωση στο Τρόοδος ή ηλιοφάνεια στην Αγία Νάπα; (ΦΩΤΟ)

Εσείς τι θα επιλέγατε για μία εξόρμηση σας; 
25/03/2019 - 16:04

Χαμός για τον Λούη στην Αθήνα! Όλες οι λεπτομέρειες...

Sold out η παράσταση στην Ελλάδα και συνεχίζει απτόητος
24/03/2019 - 10:08

Ο Ντάνος στο... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε το trailer του νέου επεισοδίου και όλα όσα θα γίνουν
20/03/2019 - 16:01

Ο Λούης τρολάρει την επίσκεψη του ζεύγους Αναστασιάδη στο Μπάγκιγχαμ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός stand up comedian σατιρίζει την επίσκεχη τους και χαρίζει στιγμές γέλιου
16/03/2019 - 17:50

Ο Λούης Πατσαλίδης προκαλεί τον... Νίκο Αναστασιάδη να πάει στην εκπομπή του!

Οι "πόρτες" του "Λούης Night Show" είναι ανοικτές για τον Πρόεδρο της Δημοκρατίας
16/03/2019 - 13:51

Βροχές, καταιγίδες και χιόνια συνθέτουν το καιρικό σκηνικό

Σταδιακή αύξηση της θερμοκρασίας προβλέπει η Μετεωρολογική Υπηρεσία
16/03/2019 - 08:40

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σε παγκύπρια στάση εργασίας κατέρχονται αύριο οι οδηγοί ταξί (ΒΙΝΤΕΟ)

Συγκέντρωση έξω από το Υπ. Εργασίας - Καταγγέλλουν το κράτος για διακρίσεις

Νέα προσπάθεια ΟΑΥ για διάλογο με ιδιωτικά νοσηλευτήρια (ΒΙΝΤΕΟ)

Στόχος να συζητήσουν για το καθεστώς λειτουργίας στο πλαίσο του ΓεΣΥ

Όχημα παρέσυρε πεζό σε δρόμο της Λάρνακας

Ασθενοφόρο, μετέφερε 35ρονο στο Γενικό Νοσοκομείο της πόλης
Ελλάδα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Να κοιτάμε και να διδασκόμαστε από την Ιστορία

Το μήνυμα του Υπουργού Εθνικής Αμύνης για την 25η Μαρτίου

Τουρκικά μαχητικά παρενόχλησαν το ελικόπτερο του Αλέξη Τσίπρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Διαψεύδει η Άγκυρα λέγοντας ότι απλά έκαναν το καθήκον τους

Παυλόπουλος: Η Ελλάδα θα υπερασπιστεί τα σύνορα και την ΑΟΖ της

"Με αποκλειστικό γνώμονα την Ιστορία, το Διεθνές και το Ευρωπαϊκό Δίκαιο"
Διεθνή

Tην απόφαση των ΗΠΑ για Υψίπεδα του Γκολάν καταγγέλλει η Σαουδική Αραβία

"Οι απόπειρες επιβολής τετελεσμένων δεν αλλάζουν τα γεγονότα"

ΗΠΑ: Άγνωστο πού βρίσκεται ο ηγέτης του Ισλαμικού Κράτους

Ο εντοπισμός του συνεχίζει να αποτελεί προτεραιότητα για την Ουάσινγκτον

Κατάπαυση του πυρός με το Ισραήλ ανακοίνωσε εκπρόσωπος της Χαμάς

Η εκτόξευση ρουκέτας προκάλεσε τον τραυματισμό πέντε ανθρώπων στο Ισραήλ

tv news

«To Τατουάζ»Η δίκη του Ορφέα ξεκινά.Η Τατιάνα δίνει μια εμπεριστατωμένη κατάθεση

Η οικογένεια Μελά και η Ελένη καταθέτουν σαν μάρτυρες κατηγορίας... Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Θα ανακαλύψει η Κάτια το σχέδιο της Μαρίνας και τη σχέση της με τον Γιάννη;

Ο Κωστής αρχίζει να υποψιάζεται την Λίλιαν... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/03/2019 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ