Ψυχαγωγία

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει την Λίτσα Πατέρα για...πόλεμο στην Κύπρο

O Λούης Πατσαλίδης τρολάρει την πρόβλεψη της Λίτσας Πατέρα για στρατιωτικές εντάσεις από μέσα Ιουνίου και αρχές Ιούλη σε πάνελ ενημερωτικής εκπομπής στην Κύπρο.

Ερωτηθείσα η γνωστή αστρολόγος, τοποθετήθηκε για τις γεωστρατηγικές εξελίξεις σε σχέση με την αστρολογία και δεν ήταν και πολύ αισιόδοξη για το μέλλον.

Ο γνωστός stand up comedian δεν μπορούσε να το αφήσει ασχολίαστο και σατίρισε την συγκεκριμένη πρόβλεψη. 

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

Το ήξερες; Η Αυστραλία τραγουδάει φέτος για την...επιλόχεια κατάθλιψη(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκινητική ιστορία, το μήνυμα και γιατί αιωρείται στην σκηνή;
18/05/2019 - 13:14

ΣχετικέςΕιδήσεις

Και όμως ο Λούης και ο Τεύκρος θα κυκλοφορήσουν... λάτιν τραγούδι!

Σε ρόλο έκπληξη ο γνωστός stand up comedian - Όλες οι λεπτομέρειες
25/06/2019 - 12:06

Κλάψαμε! Ο Λούης τρολάρει τη γυναίκα που θέλει...σύντροφο-χορηγό (ΒΙΝΤΕΟ)

"Είναι tragic - Πώς τόλμησε να με πάρει τηλέφωνο χωρίς να έχει κότερο..."
22/06/2019 - 11:48

Το μήνυμα του συνθέτη του "Stand by me", Mike Stoller στο "Λούης Night Show"!

Ο Λούης Πατσαλίδης και η Αλέξια τραγουδούν μαζί το "Stand by me" και... εντυπωσιάζουν
14/06/2019 - 14:44

O σωματοφύλακας της οικογένειας Kardashian στο Alphanews.Live(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ανήθικες προτάσεις, η φάρσα του Will Smith και η χλιδάτη ζωή πίσω από τα φώτα
06/06/2019 - 16:46

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Η ανάγκη θεσμοθέτησης της πολιτικής κηδείας στην Κύπρο (BINTEO)

Τα κενά στη νομοθεσία σύμφωνα με τον θεολόγο Θεόδωρο Κυριακού

Για έκτροπα στα γήπεδα αν ανασταλεί η κάρτα φιλάθλου προειδοποιεί ο Σαββίδης

Ο Υπ. Δικαιοσύνης καλεί τη Βουλή να επανεξετάσει το θέμα

Θέματα παιδείας στο επίκεντρο συνάντησης ΠτΔ - εκπαιδευτικών οργανώσεων

"Κλείδωσε" συνάντηση στις 9 Ιουλίου με ΟΕΛΜΕΚ και ΟΛΤΕΚ και οργανωμένους γονείς
Ελλάδα

Φόβοι για μπλακ άουτ στην Ελλάδα λόγω του καύσωνα

Τα δίκτυα της ΔΕΗ δεν είναι συντηρημένα και ένα τέτοιο σενάριο δεν είναι απομακρυσμένο

Δωδεκάχρονος έπεσε από τρακτέρ και τραυματίστηκε θανάσιμα

Μεταφέρθηκε στο νοσοκομείο των Σερρών όπου διαπιστώθηκε ο θάνατός του

19χρονος "έσβησε" ενώ έπαιζε μπάσκετ

Φως στα αίτια θανάτου του θα ρίξει η νενομισμένη νεκροτομή επί της σορού του
Διεθνή

Η Μαρία Πεϊτσίνοβιτς Μπούριτς στη θέση του ΓΓ του Συμβουλίου της Ευρώπης

Η πενταετής θητεία τηςαρχίζει στς 18 Σεπτεμβρίου του 2019

Δεν μου έδωσε την εντύπωση ότι θα επιβάλουν κυρώσεις λόγω S400, λέει ο Ερντογάν

"Ο συνεταιρισμός μας με την Αμερική προχωρά στο πλαίσιο μιας στρατηγικής συνεργασίας"

Το "πορτρέτο απόγνωσης" που σόκαρε τον Πάπα Φραγκίσκο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία του Όσκαρ και της κόρης του Βαλέρια έκανε τον γύρο του κόσμου

tv news

Ένας μεγάλος κύκλος που περιέλαβε ευτυχισμένες αλλά και δύσκολες στιγμές κλείνει

Δείτε την Πέμπτη στο τελευταίο διπλό επεισόδιο του «Τατουάζ» στον Alpha Κύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ένας άγνωστος παρακολουθεί τον Φώτη και πειράζει τη μηχανή του αυτοκινήτου του..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε την Πέμπτη στο προτελευταίο επεισόδιο στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 27/06/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ