Ψυχαγωγία

Κλέλια Ρένεση: Ο λόγος που αποδέχτηκε την πρόταση για την «Μουρμούρα»(ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένοι στην εκπομπή «Ελένη» βρέθηκαν ο Βλαδίμηρος Κυριακίδης και η νέα συμπρωταγωνίστρια του Κλέλια Ρένεση.

Διαβάστε επίσης: "Μην αρχίζεις τη μουρμούρα"... με δυο Kυπριακά ζευγάρια!

Η Κλέλια μίλησε στην Ελένη Μενεγάκη για τον νέο της ρόλο στην επιτυχημένη σειρά του Alpha «Μην αρχίζεις τη Μουρμούρα» και τους λόγους που την οδήγησαν να πει το «ναι» σε αυτή την πρόταση.

Η ηθοποιός δήλωσε:

Επί της ουσίας δεν έμενα στο εξωτερικό. Μετακινούμουν. Ο λόγος που καψουρεύτηκα την Καίτη είναι ο εξής. Γύρω στη μέση του καλοκαιριού, ενώ έχω κάνει τα πλάνα μου για φέτος, σκάει αυτό το τηλέφωνο. Πηγαίνοντας στο ραντεβού λέω “να μην είναι κάτι που να μου αρέσει”. Δεν υπήρχε γραμμένος ρόλος τότε. Μια ιδέα ενός χαρακτήρα.

Στη συνέχεια η ηθοποιός ανέφερε ότι ο συγκεκριμένος ρόλος την ενθουσίασε από την αρχή δηλώνοντας στην Ελένη Μενεγάκη:

Μου φάνηκε εξαιρετική ιδέα. Ήταν μια πάρα πολύ καλή συγκυρία για μένα. Μου φάνηκε εξαιρετικός ο ρόλος και εξαιρετική η συνθήκη που θα έκανα τον ρόλο. Αισθάνθηκα πάρα πολύ καλά. Και με έναν τέτοιο ρόλο, μια τέτοια γυναίκα.Τη γουστάρω πάρα πολύ

Η επιτυχημένη κωμική σειρά «Μην αρχίζεις τη μουρμούρα», επιστρέφει ανανεωμένη τη Δευτέρα 22 Οκτωβρίου στις 21.15 και θα μεταδίδεται από Δευτέρα μέχρι Πέμπτη την ίδια ώρα από τον ALPHA Κύπρου.

 

Επόμενο άρθρο

Lady Gaga: Η συγκλονιστική εξομολόγηση για τον βιασμό της

Η δημόσια ομιλία της για την τραγική εμπειρία του βιασμού της που σοκάρει…
18/10/2018 - 10:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μαρία Αντρέου: «Θα ήθελα να ακολουθήσω επαγγελματικά την υποκριτική» (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τη συμμετοχή της στο νέο συγκλονιστικό επεισόδιο του "Κάρμα"
14/12/2018 - 17:33

Από σήμερα οι αλλαγές στο ανανεωμένο πρόγραμμα του Alpha Κύπρου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε τη νέα ώρα προβολής των σειρών "Μπλε", "Μην αρχίζειςτην μουρμούρα" και "Η Φαμίλια"
26/11/2018 - 11:50

Οι καλύτερες ατάκες της «Μουρμούρας» από τα Κυπριακά Ζευγάρια! (ΒΙΝΤΕΟ)

Best of βίντεο με τις απολαυστικές ατάκες από τα πρώτα επεισόδια της επιτυχημένης σειράς..
31/10/2018 - 13:21

"Μην αρχίζεις τη μουρμούρα"... με δυο Kυπριακά ζευγάρια!

Δείτε πότε κάνει πρεμιέρα η επιτυχημένη κωμική σειρά του Alpha...
16/10/2018 - 12:28

Μην αρχίζεις τη Μουρμμούρα: O Κυριακίδης πρώτη φορά με το νέο του ταίρι!(ΦΩΤΟ)

Η επίσημη φωτογράφιση για την σειρά χωρίς την Δάφνη Λαμπρογιάννη
07/09/2018 - 18:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ήρθε στην Κύπρο φορτωμένος λάδι και καφέ κάνναβης

Τον τσάκωσαν με το που έφτασε στο Αεροδρόμιο Πάφου

Το πρωί ζητιάνος και το βράδυ...αριστοκράτης (BINTEO)

Ο άνδρας με τα δύο πρόσωπα που εξακολουθεί να κυκλοφορεί ελεύθερος

Ξεκάθαρο μήνυμα Προέδρου για εφαρμογή του ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ικανοποιημένος από τις εγγραφές γιατρών ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας
Ελλάδα

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή

"Έσβησε" κάτω από τα συντρίμμια της σκεπής παιδικής κατασκήνωσης

Συνελήφθησαν δύο άτομα, ενώ διερευνώνται οι ακριβείς συνθήκες του ατυχήματος
Διεθνή

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

Πολιτικό χάος στη Βενεζουέλα εν μέσω μεγαλειωδών διαδηλώσεων κατά Μαδούρο (ΦΩΤΟ)

Η αυτοανακήρυξη, η έγκριση Τραμπ, το τελεσίγραφο Μαδούρο και το οργισμένο πλήθος

Συνελήφθη νοσηλευτής για σεξουαλική παρενόχληση γυναίκας που βρισκόταν σε κώμα

Η ασθενής έμεινε έγκυος ενώ βρισκόταν διασωληνωμένη τα τελευταία 14 χρόνια

tv news

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 23:45ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ