Ψυχαγωγία

Κοκκινάκης: "Είχα την Ευρυδίκη δίπλα μου τόσο καιρό και μου την πήρε ο Βασάλος"

O Κώστας Kοκκινάκης ξεκίνησε δίαιτα και ο λόγος δεν είναι ούτε επειδή το θέλησε ο ίδιος, ούτε επειδή το ζήτησε η σύντροφός του.

Σε δηλώσεις που έκανε στην κάμερα του Happy Day ο γνωστός πολίστας απάντησε με χιούμορ στην ερώτηση για τον λόγο που κάνει δίαιτα, λέγοντας πως ο ίδιος θέλει να μοιάσει στον Κωνσταντίνο Βασάλο.

Ο Κώστας Κοκκινάκης τόνισε χαρακτηριστικά:

«Κάνω δίαιτα γιατί βλέπω τον Βασάλο και θέλω να του μοιάσω. Είχα την Ευρυδίκη δίπλα του τόσο καιρό και μου την πήρε ο Βασάλος! Δεν την διεκδίκησα γιατί δεν ήξερα ότι είχα ανταγωνιστή».

Δείτε όσα είπε ο Κώστας Κοκκινάκης στο video που ακολουθεί:

Επόμενο άρθρο

Ηλίας Βρεττός:«Τυχερός μέσα στην ατυχία του» λένε οι γιατροί του

Οι εξελίξεις στην κατάστασης της υγείας του, και τα πρώτα λόγια του ιδίου μετά το συμβάν
20/02/2018 - 15:05

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βασάλος – Βαλαβάνη: Το εντυπωσιακό Χριστουγεννιάτικο δέντρο που στόλισαν (ΦΩΤΟ)

Η "βοήθεια" που ζήτησαν από παρουσιαστή και η πιο ζεστή γωνιά του σπιτιού τους
15/12/2019 - 10:44

Αγνώριστη η Ευρυδίκη Βαλαβάνη σε φωτογραφία από το 2008! (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που ανάρτησε από το παρελθόν η γνωστή δημοσιογράφος
06/11/2019 - 09:54

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Η εντυπωσιακή αλλαγή στην εμφάνιση της! (ΦΩΤΟ)

Με ανανεωμένο look η γνωστή δημοσιογράφος
26/07/2019 - 16:39

Ευρυδίκη Βαλαβάνη: Ο γάμος, το παιδί και η πρόταση που απέρριψαν με τον Βασάλο

Όσα δήλωσε η παρουσιάστρια στο "Με αγάπη Χριστιάνα"
16/04/2019 - 17:42

Ε. Βαλαβάνη: "Η πεθερά μου, μου πετούσε γλάστρες και ποτήρια από το μπαλκόνι"

Η αποκάλυψη της δημοσιογράφου και η αναφορά στη μητέρα του Βασάλου
11/02/2019 - 17:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" τα ποτίζουν φυτά κάνναβης και κατέληξαν με χειροπέδες

Πως στήθηκε επιχείρηση στον Ύψωνα από την Αστυνομία των Βρετανικών Βάσεων

Υπ. Υγείας: Νούμερο ένα ανησυχία μας η βιωσιμότητα δημόσιων νοσηλευτηρίων

Όσα δήλωσε για τη δεύτερη φάση ΓεΣΥ και ένταξη ιδιωτικών νοσηλευτηρίων

Τι θα γίνει με τα κλιματιστικά με το "άνοιγμα" εσωτερικών χώρων; (ΒΙΝΤΕΟ)

Υπό αυστηρές προϋποθέσεις οι χαλαρώσεις τρίτης φάσης και επαναξιολόγηση για την τέταρτη
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Ισχυρή σεισμική δόνηση 6,8 Ρίχτερ στη Χιλή

Ταρακουνήθηκε η περιοχή Αντοφαγάστα στην Κεντρική Χιλή

Στην Τουρκία μεταβαίνει αύριο ο Πρωθυπουργός της Λιβύης

Τι θα περιλαμβάνει η ατζέντα της συνάντησή του με τον Τούρκο Πρόεδρο

Τα 21 δευτερόλεπτα σιωπής Τριντό στην ερώτηση για τον Τραμπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παύση για να μη σχολιάσει και να ασκήσει κριτική στην τακτική του Προέδρου των ΗΠΑ

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 13:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ