Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Η αποκάλυψη για την περίοδο που έφτασε κοντά στον γάμο

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου παλαιότερα είχε αναφέρει ότι σε μια από τις σχέσεις της έφτασε πολύ κοντά στον γαμό αφού ήθελε να παντρευτεί και να δημιουργήσει τη δική της οικογένεια αλλά το όνειρο της έμεινε μισό, καθώς χώρισε με τον άνθρωπο που ήθελε να περάσει την υπόλοιπη ζωή της μαζί του. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό People αναφέρθηκε στο συγκεκριμένο γεγονός  αλλά και για το πως είναι στα προσωπικά της αυτή την περίοδο. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ο χρόνος τα γιατρεύει όλα και, όταν περνάει ένα χρονικό διάστημα, βλέπεις ορισμένα πράγματα διαφορετικά και ενδεχομένως μπορείς να μιλήσεις και να τοποθετηθείς για πράγματα και καταστάσεις. Γι’ αυτό και μίλησα. Είπα την αλήθεια μου, όπως κάθε άνθρωπος που του έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο. Δυστυχώς ή ευτυχώς, δεν ευδοκιμούν όλα τα πράγματα στη ζωή μας. Κάθε τέλος είναι μια αρχή και, αν το δεις από τη θετική του πλευρά, θα δυναμώσεις.

Δεν θα ήθελα να μιλήσω για τα προσωπικά μου. Μου αρέσει που υπάρχω μέσα από την επαγγελματική μου ζωή και είμαι πολύ γεμάτη και ικανοποιημένη με αυτό. Από εκεί και πέρα, κανείς δεν μπορεί να γνωρίζει τι συμβαίνει στη ζωή μου όταν κλείνει η πόρτα του σπιτιού μου. Πάντως, αν θέλεις να προστατέψεις κάτι και να μη δει τα φώτα της δημοσιότητας, μπορείς να το κάνεις όποιος και να είσαι.

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία από την αρχή της καριέρας της (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν η αγαπημένη παρουσιάστρια πριν από 25 χρόνια
21/01/2019 - 10:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

H Kωνσταντίνα Σπυροπούλου ποζάρει... topless και αναστατώνει το Instagram(ΦΩΤΟ)

Η μεγάλη αλλαγή στο σώμα της και οι σέξι πόζες στην αμμουδιά...
04/08/2019 - 13:38

To νέο χόμπι της Κωνσταντίνας Σπυροπούλου που δεν ξέραμε (ΦΩΤΟ)

Οι προσπάθειες και όσα κατέγραψε ο φωτογραφικός φακός
20/07/2019 - 10:22

Και όμως το έκανε! Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αποκάλυψε τι ψήφισε... (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία μέσα από το παραβάν και η αποκάλυψη!
27/05/2019 - 10:50

Δύσκολες ώρες για την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου (ΦΩΤΟ)

Ένα από τα πιο αγαπημένα πρόσωπα της παρουσιάστριας έφυγε από τη ζωή...
27/04/2019 - 09:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους "τσάκωσαν" με εννέα κιλά κοκαΐνης, λίγο πριν τη διαθέσουν (ΒΙΝΤΕΟ)

Χειροπέδες σε τρεις για τα εννιά κιλά και σε 44χρονο για 5,5 κιλά κάνναβης

Άλλος ένας νεκρός στην Κύπρο από τον ιό του Δυτικού Νείλου (ΒΙΝΤΕΟ)

Ανησυχία στο Υπουργείο Υγείας που εξετάζει πρακτικές άλλων χωρών

Δημοτικός υπάλληλος το "έπαιζε" άρρωστος και...εργαζόταν σε ιδιωτική εταιρεία

Πρόβλημα για όλους του Δήμους το θέμα των συχνών αδειών ασθενείας
Ελλάδα

Ελλάδα: Εθελοντές έβγαλαν 58 τόνους σκουπιδιών από τη θάλασσα

Μια προσπάθεια που γίνεται τα τελευταία 6 χρόνια

Ελλάδα: Τρένο παρέσυρε και σκότωσε άνδρα στην Αλεξανδρούπολη

Το περιστατικό διαδραματίστηκε μπροστά στα μάτια φίλου του

"Έσβησε" 66χρονος από φωτιά σε γηροκομείο

Η οικογένειά του αναμένει το πόρισμα του ανακριτικού τμήματος της Πυροσβεστικής
Διεθνή

Εκτελείται ο "δολοφόνος του I-95", ο serial killer ομοφυλοφίλων

Εγκατέλειπε τα πτώματα των θυμάτων του σε έναν μεγάλο αυτοκινητόδρομο

"Η Βραζιλία δεν μπορεί οικονομικά να καταπολεμήσει τις πυρκαγιές του Αμαζονίου"

Η απάντηση του Βραζιλιάνου Προέδρου για το ποιον θεωρεί υπεύθυνο για τις πυρκαγιές

Ο Μπόρις Τζόνσον στο γαλλικό προεδρικό μέγαρο...σαν στο σπίτι του

Άπλωσε το πόδι στο τραπεζάκι κατά τη διάρκεια της κατ΄ιδίαν συνάντησης του με τον Μακρόν

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 23/08/2019 - 06:20ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ