Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Η αποκάλυψη για την περίοδο που έφτασε κοντά στον γάμο

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου παλαιότερα είχε αναφέρει ότι σε μια από τις σχέσεις της έφτασε πολύ κοντά στον γαμό αφού ήθελε να παντρευτεί και να δημιουργήσει τη δική της οικογένεια αλλά το όνειρο της έμεινε μισό, καθώς χώρισε με τον άνθρωπο που ήθελε να περάσει την υπόλοιπη ζωή της μαζί του. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό People αναφέρθηκε στο συγκεκριμένο γεγονός  αλλά και για το πως είναι στα προσωπικά της αυτή την περίοδο. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ο χρόνος τα γιατρεύει όλα και, όταν περνάει ένα χρονικό διάστημα, βλέπεις ορισμένα πράγματα διαφορετικά και ενδεχομένως μπορείς να μιλήσεις και να τοποθετηθείς για πράγματα και καταστάσεις. Γι’ αυτό και μίλησα. Είπα την αλήθεια μου, όπως κάθε άνθρωπος που του έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο. Δυστυχώς ή ευτυχώς, δεν ευδοκιμούν όλα τα πράγματα στη ζωή μας. Κάθε τέλος είναι μια αρχή και, αν το δεις από τη θετική του πλευρά, θα δυναμώσεις.

Δεν θα ήθελα να μιλήσω για τα προσωπικά μου. Μου αρέσει που υπάρχω μέσα από την επαγγελματική μου ζωή και είμαι πολύ γεμάτη και ικανοποιημένη με αυτό. Από εκεί και πέρα, κανείς δεν μπορεί να γνωρίζει τι συμβαίνει στη ζωή μου όταν κλείνει η πόρτα του σπιτιού μου. Πάντως, αν θέλεις να προστατέψεις κάτι και να μη δει τα φώτα της δημοσιότητας, μπορείς να το κάνεις όποιος και να είσαι.

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία από την αρχή της καριέρας της (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν η αγαπημένη παρουσιάστρια πριν από 25 χρόνια
21/01/2019 - 10:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο πρώην της Κατερίνας Καινούργιου...ζευγάρι με την Κωνσταντίνα Σπυροπούλου(ΦΩΤΟ)

Αυτός είναι ο γοητευτικός επιχειρηματίας που της “έκλεψε” τη καρδιά
11/09/2020 - 15:12

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Αυτός είναι ο νέος (επώνυμος) σύντροφός της (ΦΩΤΟ)

Εθεάθησαν σε εστιατόριο της Αθήνας να απολαμβάνουν το δείπνο τους
12/07/2020 - 11:26

H Kωνσταντίνα Σπυροπούλου εξομολογήθηκε ποια εκπομπή θέλει να παρουσιάσει

Η εκρηκτική εμφάνισή της στην εκπομπή του Γρηγόρη Αρναούτογλου
21/05/2020 - 13:48

Κ. Σπυροπούλου: Φορά το μπικίνι της και μας δείχνει τους κοιλιακούς της (ΦΩΤΟ)

Ξεκίνησε την εβδομάδα της με βουτιές στη θάλασσα και στην πισίνα
19/05/2020 - 12:38

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου απαντάει πρώτη φορά αν είναι σε...σχέση!

"Σπάει" τη σιωπή της και παρουσιάζει την αλήθεια
03/05/2020 - 10:03

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μονοψήφιος ο αριθμός των νέων κρουσμάτων κορωνοϊού στα κατεχόμενα

Ξεπέρασαν τα 700 τα περιστατικά από την αρχή της πανδημίας

Ζητούν να μειωθεί η διάρκεια των διδακτικών περιόδων οι μαθητές

Σκοπός, να χρησιμοποιείται λιγότερη ώρα η προστατευτική μάσκα

ΦΩΤΟ: Ώρες αγωνίας για την 74χρονη Ευφροσύνη από τον Στρόβολο

Η έκκληση των Αρχών για τον εντοπισμό της
Ελλάδα

Ζητάει περισσότερα δείγματα σεβασμού διεθνούς δικαίου από την Τουρκία ο Δένδιας

Ο Υπουργός Εξωτερικών της Ελλάδας για όσα συζητήθηκαν στο σημερινό Συμβούλιο

Πέραν των 4.000 τα νέα κρούσματα κορωνοϊού στο Ηνωμένο Βασίλειο

Η διασπορά του ιού διατηρείται στα επίπεδα των αρχών Μαΐου
Διεθνή

New York Times: Δεύτερο «πάγωμα» των δοκιμών του εμβολίου AstraZeneca

Ακόμη ένα άτομο φαίνεται να παρουσίασε σοβαρή νευρολογική ασθένεια

Ο Τζόνσον εξετάζει το ενδεχόμενο ενός δεύτερου «lockdown»

Εντείνεται η ανησυχία στη Βρετανία για την επιτάχυνση της διάδοσης του νέου κορωνοϊού

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 21/09/2020 - 21:20ΚΑΜΠΙΝΓΚ