Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Η αποκάλυψη για την περίοδο που έφτασε κοντά στον γάμο

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου παλαιότερα είχε αναφέρει ότι σε μια από τις σχέσεις της έφτασε πολύ κοντά στον γαμό αφού ήθελε να παντρευτεί και να δημιουργήσει τη δική της οικογένεια αλλά το όνειρο της έμεινε μισό, καθώς χώρισε με τον άνθρωπο που ήθελε να περάσει την υπόλοιπη ζωή της μαζί του. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό People αναφέρθηκε στο συγκεκριμένο γεγονός  αλλά και για το πως είναι στα προσωπικά της αυτή την περίοδο. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ο χρόνος τα γιατρεύει όλα και, όταν περνάει ένα χρονικό διάστημα, βλέπεις ορισμένα πράγματα διαφορετικά και ενδεχομένως μπορείς να μιλήσεις και να τοποθετηθείς για πράγματα και καταστάσεις. Γι’ αυτό και μίλησα. Είπα την αλήθεια μου, όπως κάθε άνθρωπος που του έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο. Δυστυχώς ή ευτυχώς, δεν ευδοκιμούν όλα τα πράγματα στη ζωή μας. Κάθε τέλος είναι μια αρχή και, αν το δεις από τη θετική του πλευρά, θα δυναμώσεις.

Δεν θα ήθελα να μιλήσω για τα προσωπικά μου. Μου αρέσει που υπάρχω μέσα από την επαγγελματική μου ζωή και είμαι πολύ γεμάτη και ικανοποιημένη με αυτό. Από εκεί και πέρα, κανείς δεν μπορεί να γνωρίζει τι συμβαίνει στη ζωή μου όταν κλείνει η πόρτα του σπιτιού μου. Πάντως, αν θέλεις να προστατέψεις κάτι και να μη δει τα φώτα της δημοσιότητας, μπορείς να το κάνεις όποιος και να είσαι.

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία από την αρχή της καριέρας της (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν η αγαπημένη παρουσιάστρια πριν από 25 χρόνια
21/01/2019 - 10:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Παρουσιάζει την μητέρα της και είναι "ίδιες" (ΦΩΤΟ)

Η τρυφερή φωτογραφία με τον "φύλακα άγγελο" της - Το "Χρονια Πολλά" και η...ομοιότητα
16/01/2020 - 15:58

K. Σπυροπούλου: Τρέχει με μπικίνι και "κολάζει" με την...πίσω όψη της (ΦΩΤΟ)

H Queen Ντίνα ως άλλη Πάμελα Άντερσον - Η σέξυ φωτογραφία και η καλλίγραμμη σιλουέτα της
14/01/2020 - 15:17

Στο νοσοκομείο ανήμερα των Χριστουγέννων η...Κωνσταντίνα Σπυροπούλου(ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση που έκανε, η σιγή ιχθύος και το μήνυμα ζωής που στέλνει
26/12/2019 - 11:26

Η αποκάλυψη του Γιώργου Λιάγκα για την αγωγή που του είχε κάνει η Σπυροπούλου

«Μετά από χρόνια οφείλω να το πω, δεν το είχα πει ποτέ...»
26/09/2019 - 15:19

Σπυροπούλου-Ράντου-Μποφίλιου:Ποζάρουν με μαγιό και χωρίς ρετούς και φίλτρα(ΦΩΤΟ)

Δείτε τις επώνυμες κυρίες πιο όμορφες από ποτέ σε καλοκαιρινή εξόρμηση
25/08/2019 - 14:00

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ημέρα μνήμης των 6 εκατομμυρίων θυμάτων της γενοκτονίας των Εβραίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Αύριο ηγέτες και επιζώντες θα βρεθούν στο Άουσβιτς, για να αποτίσουν φόρο τιμής

Εφιαλτικές στιγμές για 31χρονη που έδεσαν και λήστεψαν στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιες είναι οι εκτιμήσεις των Αρχών για το δράστη της επίθεσης

Ώρες αγωνίας για την 17χρονη Άννα που αγνοείται από τη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να συνδράμει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Τρένο παρέσυρε παιδί στη Λάρισα

Στο σημείο βρέθηκαν μέλη της Αστυνομία, του ΕΚΑΒ και της Πυροσβεστικής

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν
Διεθνή

Μάχη με το χρόνο δίνουν στην Τουρκία τα σωστικά συνεργεία για επιζώντες (ΒΙΝΤΕΟ)

Στους 38 ανήλθε ο αριθμός των θυμάτων του φονικού σεισμού

Ανεξέλεγκτος ο νέος κοροναϊός με τους νεκρούς να ανέρχονται στους 56 (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματική προειδοποίηση του Πεκίνου για επιτάχυνση της εξάπλωσης του ιού

Στο Πεκίνο μεταβαίνει ο Γενικός Διευθυντής του ΠΟΥ για τον νέο κοροναϊό

Δείτε σε «ζωντανό χρόνο» την εξάπλωση του ιού ανά το παγκόσμιο σε χάρτη

tv news

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Άγριο φονικό τερματίζει μία...διπλή ζωή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»

Την Κυριακή ζωντανεύει η εποχή όπου όλοι έκρυβαν την ταυτότητά τους και θυματοποιούνταν...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 26/01/2020 - 22:30ΚΑΡΜΑ