Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Η αποκάλυψη για την περίοδο που έφτασε κοντά στον γάμο

Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου παλαιότερα είχε αναφέρει ότι σε μια από τις σχέσεις της έφτασε πολύ κοντά στον γαμό αφού ήθελε να παντρευτεί και να δημιουργήσει τη δική της οικογένεια αλλά το όνειρο της έμεινε μισό, καθώς χώρισε με τον άνθρωπο που ήθελε να περάσει την υπόλοιπη ζωή της μαζί του. Σε συνέντευξη που παραχώρησε στο ελλαδικό περιοδικό People αναφέρθηκε στο συγκεκριμένο γεγονός  αλλά και για το πως είναι στα προσωπικά της αυτή την περίοδο. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Ο χρόνος τα γιατρεύει όλα και, όταν περνάει ένα χρονικό διάστημα, βλέπεις ορισμένα πράγματα διαφορετικά και ενδεχομένως μπορείς να μιλήσεις και να τοποθετηθείς για πράγματα και καταστάσεις. Γι’ αυτό και μίλησα. Είπα την αλήθεια μου, όπως κάθε άνθρωπος που του έχει συμβεί κάτι αντίστοιχο. Δυστυχώς ή ευτυχώς, δεν ευδοκιμούν όλα τα πράγματα στη ζωή μας. Κάθε τέλος είναι μια αρχή και, αν το δεις από τη θετική του πλευρά, θα δυναμώσεις.

Δεν θα ήθελα να μιλήσω για τα προσωπικά μου. Μου αρέσει που υπάρχω μέσα από την επαγγελματική μου ζωή και είμαι πολύ γεμάτη και ικανοποιημένη με αυτό. Από εκεί και πέρα, κανείς δεν μπορεί να γνωρίζει τι συμβαίνει στη ζωή μου όταν κλείνει η πόρτα του σπιτιού μου. Πάντως, αν θέλεις να προστατέψεις κάτι και να μη δει τα φώτα της δημοσιότητας, μπορείς να το κάνεις όποιος και να είσαι.

Επόμενο άρθρο

Ελένη Μενεγάκη: Η σπάνια φωτογραφία από την αρχή της καριέρας της (ΦΩΤΟ)

Δείτε πως ήταν η αγαπημένη παρουσιάστρια πριν από 25 χρόνια
21/01/2019 - 10:40

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κι όμως είναι η Kωνσταντίνα Σπυροπούλου! - Φωτογραφίες από τα παιδικά της χρόνια

Αγνώριστη! Με κοντό, σγουρό, καστανό μαλλί και στρουμπουλά μαγουλάκια!
11/08/2018 - 06:15

Αντώνης Λουδάρος: Άκουσε το "Κωνσταντίνα Σπυροπούλου" κι έγινε...καπνός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε την απίστευτη αντίδρασή του on camera, που άφησε άναυδους τους δημοσιογράφους
19/07/2018 - 14:10

H Κωνσταντίνα Σπυροπούλου με και χωρίς photoshop και η μεγάλη διαφορά (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε στα social media και ο... αυτοσαρκασμός
07/06/2018 - 12:42

Kωνσταντίνα Σπυροπούλου: Έβαλε το μαγιό της και ετοιμάζεται για παραλία (ΦΩΤΟ)

Η γνωστή παρουσιάστρια μας δείχνει την σέξι σιλουέτα της και ρίχνει το Instagram
12/05/2018 - 17:11

Κωνσταντίνα Σπυροπούλου: Έγινε κορμάρα και μοιράζεται μαζί μας πως κατάφερε

Όλα όσα ανέφερε για τη διατροφή της, την γυμναστική που ακολουθεί αλλά και τις...λιχουδιές
02/05/2018 - 09:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προδρόμου: Η Κυβέρνηση ενισχύει τον τομέα της υγείας ενόψει του ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντίστροφη μέτρηση για εισφορές και "πράσινο" φως για 303 θέσεις στα δημόσια νοσηλευτήρια

37χρονη ακούει την ποινή της για κλοπή χιλιάδων ευρώ από δικηγορικό γραφείο

Η υπάλληλος φέρεται να έκλεβε μετρητά κατά την αγορά χαρτοσήμων

Ελεύθερη υπό όρους η μητέρα που ξυλοκόπησε το 18μηνο βρέφος της

Τι δήλωσε στον Alpha, η Αναπληρώτρια Διευθύντρια Υπηρεσιών Κοινωνικής Ευημερίας
Ελλάδα

Τραγικό τέλος για τα τέσσερα άτομα που αγνοούνταν στη Κρήτη

Το αυτοκίνητο βρέθηκε θαμμένο κάτω από λάσπη σε βάθος τριών μέτρων

Κρήτη: Σε θρίλερ εξελίσσεται η επιχείρηση εντοπισμού τετραμελούς οικογένειας

Το μόνο που έχει εντοπιστεί είναι ένα τμήμα του αυτοκινήτου στο οποίο επέβαιναν

Σεισμός 4,3 Ρίχτερ "ταρακούνησε" τη Ζάκυνθο

Μέχρι στιγμής δεν έχουν αναφερθεί θύματα ή ζημιές από τη σεισμική δόνηση
Διεθνή

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

Ζάεφ: Μεγάλη τιμή η ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τι είπε σε συνέντευξή του ο πρωθυπουργός της Δημοκρατίας της Βόρειας Μακεδονίας

Μακραίνει η λίστα των νεκρών από τη γρίπη Α στη Ρουμανία

Ένα από τα τρία τελευταία θύματα του φονικού ιού είναι μία γυναίκα ηλικίας 27 ετών

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ