Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Αργυρός: "Δεν μου αρέσει να γίνομαι σαλιάρης στο δρόμο" (ΒΙΝΤΕΟ)

Δηλώσεις λίγο πριν την μεγάλη του πρεμιέρα έκανε ο Κωνσταντίνος Αργυρός. 

Ο δημοφιλής καλλιτέχνης ανάμεσα σε  άλλα μίλησε για την προσωπική του ζωή δηλώνοντας ότι δεν του αρέσει να την εκθέτει ενώ μια ερώτηση δημοσιογράφου αν νιώθει ότι "ψωνίστηκε" αντέδρασε. Συγκεκριμένα δήλωσε: 

Παλεύαμε μια ζωή να γίνουμε γνωστοί και όταν γινόμαστε να κρυβόμαστε; Εγώ αυτό το κατακρίνω. Την προσωπική μου ζωή δεν την εκθέτω, δεν μου αρέσει να γίνομαι σαλιάρης στο δρόμο.

Δεν μπορώ να καταλάβω γιατί με ρωτάς αυτό το πράγμα, όταν υπάρχει εξέλιξη... Δεν μπορώ να καταλάβω πώς μπορεί κάποιος να ψωνιστεί. Όταν έχεις πάντα κάτι να κυνηγάς, δεν πρόκειται να ψωνιστείς ποτέ…!

Δείτε τις δηλώσεις και την αντίδραση του τραγουδιστή: 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το βαρύ ζεϊμπέκικο του Κωνσταντίνου Αργύρου στην Αθήνα που εντυπωσίασε (ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιγμιότυπο που δημοσιοποιήθηκε και ο ρόλος της...πρωτεύουσας της Ελλάδας
30/05/2020 - 09:41

Αποκάλυψη για Κωνσταντίνο Αργυρό: Αυτή είναι η σύντροφός του (ΦΩΤΟ)

Η 23χρονη που φαίνεται να έχει κλέψει την καρδιά του
08/04/2020 - 15:42

Επική γκάφα από την Σίσσυ Χρηστίδου! Μπέρδεψε τον Ρέμο με τον...Αργυρό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακουγόταν το "Μαζί σου" και η παρουσιάστρια δεν ήξερε πως να δικαιολογηθεί
29/03/2020 - 11:00

O Kωνσταντίνος Αργυρός "πρωταγωνιστεί" στην πιο συγκινητική στιγμή στις 8 λέξεις

Το γλυκό στιγμιότυπο που ανέβασε στα social media και το τραγούδι που μας ταξίδεψε
22/02/2020 - 13:55

Κωνσταντίνος Αργυρός: Μας συστήνει τη μητέρα του και ξαπλώνει στην...αγκαλιά της

O τραγουδιστής ανέβασε την πιο τρυφερή φωτογραφία
10/12/2019 - 11:09

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

LIVE: Το Υπουργικό "σφραγίζει" τις ημερομηνίες για την επόμενη φάση

Με "όπλο" την καλή επιδημιολογική εικόνα η Κύπρος οδεύει προς την 3η φάση χαλαρώσεων

Χάθηκαν τα ίχνη 33χρονου στην Πάφο (ΦΩΤΟ)

Εθεάθη τελευταία φορά την περασμένη Πέμπτη - Η έκκληση των Αρχών
Ελλάδα

"Έφυγε" από τη ζωή η Αμαλία Μεγαπάνου, πρώην σύζυγος του Κωνσταντίνου Καραμανλή

Οι "διαφορετικοί κόσμοι" της ταλαντούχας συγγραφέως και του Έλληνα Πρωθυπουργού

Tραγωδία στη Βούλα: Νεκρή γυναίκα από πυρκαγιά σε διαμέρισμα στην οδό Σερρών

Μεγάλη επιχείρηση της Πυροσβεστικής για απεγκλωβισμό τεσσάρων προσώπων
Διεθνή

Ταραχών συνέχεια στις ΗΠΑ: 1.600 στρατιώτες μεταφέρθηκαν στην Ουάσινγκτον

Οι στρατιωτικοί έχουν τεθεί σε "υψηλό επίπεδο συναγερμού"

Γαλλία: Για πρώτη φορά μετά από 13 ημέρες «μετρά» πάνω από 100 νέους θανάτους

Η χώρα προχωρά σε περαιτέρω χαλάρωση των μέτρων καραντίνας

Όγδοη μέρα οργής και διαδηλώσεων στις ΗΠΑ: «Δε μπορούμε να ζούμε άλλο έτσι»

Έξι άνθρωποι έχουν χάσει μέχρι στιγμής τη ζωή τους

tv news

Η Κάτια συλλαμβάνεται για το φόνο του Νίκου κι ο Αστυνόμος την ανακρίνει...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Έξι μήνες πριν το ατύχημα, ο Χρήστος έρχεται αντιμέτωπος με ένα δικαστικό θέμα..

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 03/06/2020 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ