Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Αργυρός:"Η μικρή της αγκαλιά μου έκλεψε την καρδιά αλλά..."(ΦΩΤΟ)

Με μια γλυκιά φωτογραφία μας καληνύχτισε ο Κωνσταντίνος Αργυρός, ο οποίος μοιράστηκε μαζί μας ένα στιγμιότυπο στην θάλασσα με ένα μικρό κοριτσάκι.

Με γλυκά λόγια όπως "Η μικρή της αγκαλιά μου έκλεψε την καρδιά αλλά είναι ασφαλής εκεί", συνόδευσε στην λεζάντα, δείχνοντας μας την μικρή του φίλη και θαυμάστρια, στην αγκαλιά του.

Δείτε την σχετική ανάρτηση

Her little hug stole my heart and its totally safe

Επόμενο άρθρο

Μαριέλλα Σαββίδου: Ποζάρει με μπικίνι και στέλνει μήνυμα στις γυναίκες (ΦΩΤΟ)

“Φόρεσε το πιο μεγάλο σου χαμόγελο και κάνε τον Αύγουστο δικό σου”
02/08/2020 - 21:46

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Κωνσταντίνος Αργυρός μένει σπίτι αλλά...όχι μόνος (ΦΩΤΟ)

Ποια παρουσία τον συντροφεύει εν μέσω κορωνοϊού;
20/03/2020 - 10:23

Kωνσταντίνος Αργυρός: Βόλτα με την...κούκλα φίλη του στο κέντρο της Αθήνας(ΦΩΤΟ)

Στη στοά Βουκουρεστίου απαθανάτισε ο φακός του HELLO.gr τον δημοφιλή τραγουδιστή
09/01/2020 - 17:24

Ημίγυμνος...στο καμαρίνι του ο Κωνσταντίνος Αργύρος (ΦΩΤΟ)

Η καλλιτεχνική πόζα και η ανάρτηση του καλλιτέχνη
06/11/2019 - 22:42

Κωνσταντίνος Αργυρός:Το ταξίδι με αιθέρια ύπαρξη στην Ολλανδία και η...αποκάλυψη

Οι φωτογραφίες, το ρεπορτάζ και το νέο ειδύλλιο του τραγουδιστή
24/10/2019 - 19:27

Αντώνης Ρέμος: "Η κόρη μου με μπερδεύει με τον Αργυρό" - Όλα όσα αποκάλυψε...

Η ανατροφή της κόρης του με... γερμανικό πρόγραμμα και το αγαπημένο της τραγούδι
31/12/2018 - 11:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Το 2023 θα λυθεί το κυκλοφοριακό "έφραγμα" στα φώτα του Καλησπέρα; (ΒΙΝΤΕΟ)

Φεύγουν τα φώτα τροχαίας στην είσοδο της Λευκωσίας και σχεδιάζουν ανισόπεδο κυκλικό κόμβο

Αυτές είναι οι 80 νέες επιλογές για φθηνότερες διακοπές στην Κύπρο

Επιπλέον καταλύματα στο Έκτακτο Σχέδιο Ενίσχυσης του Εγχώριου Τουρισμού

Ακόμη ένα κρούσμα κορωνοϊού σε σχολείο

Κλειστό το Ειδικό σχολείο που φοιτά η μαθήτρια-Δυο νέα περιστατικά ανακοίνωσε το Υπ.Υγείας
Ελλάδα

Οκτώ θάνατοι και 346 κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα

77 ασθενείς νοσηλεύονται διασωληνωμένοι στις Μονάδες Εντατικής Θεραπείας

Δεν έχει αποκλειστεί το ενδεχόμενο lockdown στην Αττική

«Τα μισά από τα κρούσματα της Αττικής είναι στο κέντρο της Αθήνας»

Αυτόφωρο για τους "αρνητές" της μάσκας, αποφάσισε η ελληνική Δικαιοσύνη

Τι αναφέρει η εγκύκλιος προς τους εισαγγελείς Εφετών και Πρωτοδικών της Ελλάδας
Διεθνή

Ινδία: Άνοιξε μετά από έξι μήνες τις πόρτες του το Taj Mahal (ΦΩΤΟ)

Το εμβληματικό μνημείο παρέμεινε κλειστό λόγω της πανδημίας του κορωνοϊού

Το Σάββατο η ανακοίνωση της απόφασης Τραμπ για την αντικατάσταση της Ρουθ

Η θέση του δικαστή στο Ανώτατο έμεινε κενή με τον θάνατο της Ρουθ Μπέιντερ Γκίνσμπεργκ

Πούτιν: Η Ρωσία είναι πρόθυμη να προμηθεύσει τις χώρες με το εμβόλιο Sputnik-V

Προτείνουν δωρεάν εμβόλια σε όσα τμήματα θέλουν να εμβολιασθούν εθελοντικά

tv news

Η μητέρα της Αγγελικής εμφανίζεται ξαφνικά στη φάρμα και προκαλεί προβλήματα...

Δείτε εδώ όλες οι εξελίξεις της νέας δραματικής σειράς του Alpha «Αγγελική»
Alpha TV Κύπρου

Η Ευγενία θα παίξει το τελευταίο της χαρτί και θα εκβιάσει τον Μάρκο...

«8 Λέξεις» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια του 2ου Κύκλου αυτή την εβδομάδα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/09/2020 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ