Ψυχαγωγία

Κωνσταντίνος Χριστοφόρου: "Mε έχουν απατήσει και το έμαθα..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε μεταξύ άλλων για την απιστία που έχει βιώσει αλλά και την αντίδραση του.

Ο δημοφιλής τραγουδιστής δήλωσε ότι τον έχουν απατήσει και το έμαθε εκ των υστέρων. Συγκεκριμένα δήλωσε

Mε έχουν απατήσει, το έχω μάθει. Δεν το έμαθα εκείνη την στιγμή και ήμουν και πολύ οξύθυμος όταν ήμουν νέος. Ήμουν νευρικός, δεν ξέρω πώς θα αντιδρούσα.Δεν θα χτυπούσα αλλά μπορεί να έσπαζα πράγματα. Η πληρωμένη σου απάντηση μπορείς να την πεις με τα λόγια και την συμπεριφορά. Η απαξίωση και να σε βλέπει ο άλλος να προχωράς χωρίς αυτόν είναι η απάντηση σου.

Δείτε το σχετικό απόσπασμα

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Βανδή: Aυτή είναι η αλήθεια για το φημολογούμενο φλερτ της με Κύπριο αρχιτέκτονα

Τα είπε όλα στη Χριστιάνα Αριστοτέλους… ο Κωνσταντίνος Χριστοφόρου
18/09/2021 - 10:35

Ο Γρηγόρης Αρναούτογλου εξομολογείται: “Για πολλά χρόνια της ζωής μου απατούσα…”

Η αποκάλυψη εν ώρα συνέντευξης της Αντελίνας Βαρθακούρη και η αλλαγή "νοοτροπίας"
23/04/2021 - 14:05

Χριστιάνα Αριστοτέλους: Μιλά πρώτη φορά για την απιστία που βίωσε (VID)

Όλα όσα αποκάλυψε για πρώτη φορά ζωντανά στην εκπομπή
24/03/2021 - 16:29

Συγκινεί ο Χριστοφόρου: “Ο πατέρας μου δεν έκανε για γονιός, ήταν κάκιστος…”

Όλα όσα δήλωσε για πρώτη φορά σε τηλεοπτική εκπομπή
03/03/2021 - 16:05

Tα "καρφιά" της Μαρίας Σολωμού για την απιστία του Μουζουράκη και η εκδίκηση

“Έχω φάει κέρατο – Με τον Μάριο δεν έμαθα ποτέ τίποτα, με όλους τους υπόλοιπους…”
20/02/2021 - 10:26

Αποκάλυψη Τσιμιτσέλη: Απάτησα ενώ ήμουν σε... σχέση (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε για πρώτη φορά
07/11/2020 - 17:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Νέα συντονισμένη επιχείρηση στη Χλώρακα: Έλεγχοι σε διαμερίσματα και οχήματα

Τρία πρόσωπα εντοπίστηκαν να παραβιάζουν το διάταγμα του Υπουργού Εσωτερικών

"Βροχή" οι καταγγελίες για παραβάσεις μέτρων: "Καμπάνες" σε 20 υποστατικά

Πόσοι πολίτες καταγγέλθηκαν για μη τήρηση των μέτρων προστασίας κατά του κορωνοϊού

Τι γνωρίζουμε μέχρι στιγμής για την υποπαραλλαγή "'Ομικρον 2" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Ο ιός είναι απρόβλεπτος" - Ο Δρ. Καραγιάννης απαντά κατά πόσο συντρέχουν λόγοι ανησυχίας
Ελλάδα

Σοκ στην Αθήνα: Συνελήφθη ιερέας για βιασμό ανήλικης

Ύποπτος και για παιδική πορνογραφία, τι λέει η ανακοίνωση της ΕΛΑΣ

Σπάει τη σιωπή του ο 27χρονος: "Ουδέποτε διέπραξα βιασμό"

Καταιγιστικές εξελίξεις στην υπόθεση βιασμού 24χρονης στη Θεσσαλονίκη

Τραγωδία στη Θεσσαλονίκη: Βρέφος 52 ημερών "έσβησε" από κορωνοϊό

Eίχε εισαχθεί στο νοσοκομείο μόλις τη 12η ημέρα από τη γέννησή του
Διεθνή

Πάνω από 3,5 εκατομμύρια κρούσματα κορωνοϊού παγκοσμίως σε ένα 24ωρο

Καταγράφηκαν άλλοι 9.074 θάνατοι ασθενών - Ο αριθμός των ενεργών περιστατικών

Πρώτη τηλεφωνική επικοινωνία των ΥΠΕΞ Ισραήλ - Τουρκίας έπειτα από 13 χρόνια

"Σημάδι αναθέρμανσης των σχέσεων" - Τι ρώτησε ο Μεβλούτ Τσαβούσογλου τον Γιαίρ Λαπίντ

Συνένοχος σε υποθέσεις παιδεραστίας ο πρώην Πάπας Βενέδικτος (ΒΙΝΤΕΟ)

"Σεισμό" στους κόλπους της Καθολικής Έκκλησίας άναψε γερμανική έρευνα

tv news

Ο Στάθης θολωμένος από το πάθος, κάνει μια προσπάθεια να αποτρέψει την Ιουλία...

«Η Γη Της Ελιάς» Δείτε εδώ τις περιλήψεις των νέων ανατρεπτικών επεισοδίων
Alpha TV Κύπρου

Η Αργυρώ οδηγήται σε μία φρικτή ανακάλυψη... Τίποτα δεν θα είναι το ίδιο πια...

«Σασμός» Δείτε εδώ όλες τις εξελίξεις της νέας ερωτικής δραματικής σειράς του Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 21/01/2022 - 11:00ALPHA ΕΝΗΜΕΡΩΣΗ