Ψυχαγωγία

Κορτζιά-Πιέρος: Αυτό είναι το...παραμυθένιο προσκλητήριο γάμου τους (ΦΩΤΟ)

28 Δεκεμβρίου 2019...

Η Μαρία Κορτζιά και ο Πιέρος Σωτηρίου θα ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας στις 28 Δεκεμβρίου στη Λεμεσό και θα σφραγίζουν τον έρωτα τους ενώπιον του Θεού.

Το ζευγάρι επιμελείται τις τελευταίες λεπτομέρειες, με τα προσκλητήρια ήδη να έχουν φτάσει στα αγαπημένα τους πρόσωπα, φίλους, συναδέλφους και συγγενείς.

Δείτε σχετικές φωτογραφίες

 cc

 

Επόμενο άρθρο

Soundtrack of Love:6 απίστευτες ιστορίες έρχονται μαζί με τον φύλακα άγγελό τους

Την Κυριακή 10 Νοεμβρίου στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
06/11/2019 - 12:33

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Λύγισε" η Μαρία Κορτζιά με την έκπληξη και τα συγκινητικά λόγια της μητέρας της

"Την θαυμάζω...δεν της το είπα ποτέ" - Αύριο 21:15 στην εκπομπή "Παράδοση κατ'οίκον"
18/01/2020 - 15:52

Πιέρος Σωτηρίου: Bρήκαμε πόσα στοιχίζει το...balenciaga τρικό του (ΦΩΤΟ)

Το ακριβό γούστο του ποδοσφαιριστή και η αδυναμία στα κομμάτια μεγάλων οίκων
17/01/2020 - 12:49

Η Κορτζιά αποκάλυψε τα αρνητικά του Πιέρου και την επιθυμία της για...τηλεόραση

Ο λαμπερός γάμος και η οικογένεια που θέλουν να κάνουν
16/01/2020 - 17:58

Mαρία Κορτζιά: "Θέλω να ζητήσω απ΄τη ζωή...ένα παιδάκι" (ΒΙΝΤΕΟ)

"Παράδοση κατ΄οίκον": Κυριακή 19 Δεκεμβρίου στις 21:15, στον ALPHA Κύπρου
15/01/2020 - 15:07

"Παράδοση κατ'οίκον" με καλεσμένη την... just married Μαρία Κορτζιά!

Κυριακή 21:15 στον Alpha Κύπρου με εκπλήξεις και...συγκινήσεις
14/01/2020 - 17:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ημέρα μνήμης των 6 εκατομμυρίων θυμάτων της γενοκτονίας των Εβραίων (ΒΙΝΤΕΟ)

Αύριο ηγέτες και επιζώντες θα βρεθούν στο Άουσβιτς, για να αποτίσουν φόρο τιμής

Εφιαλτικές στιγμές για 31χρονη που έδεσαν και λήστεψαν στην Πάφο (ΒΙΝΤΕΟ)

Ποιες είναι οι εκτιμήσεις των Αρχών για το δράστη της επίθεσης

Ώρες αγωνίας για την 17χρονη Άννα που αγνοείται από τη Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Οι Αρχές καλούν οποιονδήποτε γνωρίζει κάτι να συνδράμει στον εντοπισμό
Ελλάδα

Τρένο παρέσυρε παιδί στη Λάρισα

Στο σημείο βρέθηκαν μέλη της Αστυνομία, του ΕΚΑΒ και της Πυροσβεστικής

Ο τυφλός αθλητής που κατέκτησε το Κιλιμάντζαρο

"Oταν βρίσκομαι στο βουνό φαντάζομαι ότι δεν έχω καμία αναπηρία"

Μιλούσαν ελληνικά οι δράστες της ένοπλης ληστείας εναντίον Γαρμπή-Σχοινά(ΒΙΝΤΕΟ)

Σοκαρισμένοι δηλώνουν οι δύο γνωστοί τραγουδιστές για τον εφιάλτη που έζησαν
Διεθνή

Μάχη με το χρόνο δίνουν στην Τουρκία τα σωστικά συνεργεία για επιζώντες (ΒΙΝΤΕΟ)

Στους 38 ανήλθε ο αριθμός των θυμάτων του φονικού σεισμού

Ανεξέλεγκτος ο νέος κοροναϊός με τους νεκρούς να ανέρχονται στους 56 (ΒΙΝΤΕΟ)

Δραματική προειδοποίηση του Πεκίνου για επιτάχυνση της εξάπλωσης του ιού

Στο Πεκίνο μεταβαίνει ο Γενικός Διευθυντής του ΠΟΥ για τον νέο κοροναϊό

Δείτε σε «ζωντανό χρόνο» την εξάπλωση του ιού ανά το παγκόσμιο σε χάρτη

tv news

Το πόρισμα του ιατροδικαστή για τον φόνο της Δέσποινας, ξαφνιάζει την οικογένεια

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Μια συμμαχία και ένα διαφορετικό, σκοτεινό σχέδιο αλλάζει τις ζωές όλων...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 27/01/2020 - 06:00DIVIDED