Ψυχαγωγία

Κορτζιά-Πιέρος Σωτηρίου: Δείτε πώς πέρασαν την ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου(ΦΩΤΟ)

H Mαρία Κορτζιά γιορτάζει την Ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου με τον Πιέρο Σωτηρίου στην Κοπεγχάγη.

Το αγαπημένο ζευγάρι που τα Χριστούγεννα του 2019 πρόκειται να ανέβουν τα σκαλιά της εκκλησίας,  γιόρτασαν τον έρωτα ενώ ανέβασαν και στα social media μια κοινή φωτογραφία τους. Το γνωστό μοντέλο πάντως, γέμισε το σπίτι τους στην Δανία, γεμάτο καρδούλες - μπαλόνια για να μπουν από νωρίς στο κλίμα

Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες από τα social media 

 

piero

κορτζια

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Πιέρος Σωτηρίου... αποφοίτησε! (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Η Μαρία Κορτζιά περήφανη στο πλευρό του συντρόφου της
26/06/2019 - 11:21

Μαρία Κορτζιά: Η επέτειος και τα τρυφερά λόγια για τον Πιέρο (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία που δημοσίευσε από την πρόταση γάμου
14/06/2019 - 13:48

Η γλυκιά κίνηση του Πιέρου στην Μαρία Κορτζιά και το ταξίδι στην Ρώμη(ΦΩΤΟ)

Το γλυκό φιλί στην Fontana Di-Trevi και πότε θα παντρευτούν
01/06/2019 - 13:08

Κορτζιά-Σωτηρίου:"Μιμούνται"... τον Ρονάλντο και τη σύντροφο του (ΒΙΝΤΕΟ)

Το μήνυμα που θέλησαν να στείλουν στον ποδοσφαιριστή με την ανάρτηση τους
13/04/2019 - 12:49

Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη από τις φίλες της για τα γενέθλια της στην Κοπεγχάγη!

Την πιο όμορφη έκπληξη της ετοίμασαν οι αγαπημένες της φίλες και οι ευχές του Πιέρου
30/03/2019 - 12:31

Μαρία Κορτζιά: Η έκπληξη που της ετοίμασαν για τα γενέθλια της! (ΒΙΝΤΕΟ)

Λίγο πριν φύγει για Κοπεγχάγη τα αγαπημένα της άτομα της ετοίμασαν μια έκπληξη
27/03/2019 - 13:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προβληματίζουν οι συχνές εξαφανίσεις ανήλικων (BINTEO)

Το θέμα απασχόλησε σε πολύωρη σύσκεψη τους αρμόδιους

Σηκώνει μανίκια το Υπουργείο για αντιμετώπιση της βίας στα σχολεία (ΒΙΝΤΕΟ)

Έτοιμο για εφαρμογή από τον Σεπτέμβριο το νέο σχέδιο σε Γυμνάσια και Λύκεια

Έβδομη σύλληψη για τα 84 κιλά κάνναβης σε εμπορευματοκιβώτιο (ΒΙΝΤΕΟ)

Το χρονικό της υπόθεσης για την οποία αναζητείται άλλο ένα πρόσωπο
Ελλάδα

Ισχυρός σεισμός στην Αθήνα "ξύπνησε" μνήμες του 1999 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Δύο τραυματίες, καταρρεύσεις κτιρίων, υλικές ζημιές και πανικόβλητοι πολίτες

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ