Ψυχαγωγία

Κοσμοσυρροή στο Πάντειο Πανεπιστήμιο! Ο Ντάνος έκανε...διάλεξη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Ντάνος στο Πάντειο Πανεπιστήμιο...

Ο δημοφιλής ηθοποιός του "Τατουάζ" και πρώην νικητής ριάλιτι επιβίωσης βρέθηκε στο Πάντειο Πανεπιστήμιο για μια διάλεξη. Και ήταν ένας λόγος να γεμίσει ασφυκτικά το κτίριο από θαυμαστές που ήθελαν να τον ακούσουν.

H εκδήλωση ;htan σχετικά με τα talent και reality shows για φοιτητές του τμήματος Μέσων, Επικοινωνίας και Πολιτισμού, οι οποίοι παρευρέθηκαν δίνοντας το βροντερό παρόν τους.

Ο Ντάνος αναφέρθηκε στο πως διαχειρίστηκε την διασημότητα μετά το Survivor, πως μπόρεσε να μην χάσει την προσωπικότητά του μέσα στο παιχνίδι επιβίωσης ενώ αναφορά έκανε και στις ευκαιρίες που δίνει ένα ριάλιτι με την υποκριτική αλλά και τη συγγραφή βιβλίου.

Στην ίδια εκδήλωση, βρέθηκαν κι άλλοι παίκτες που κατά καιρούς έχουν βγει από τέτοιου είδους παιχνίδια
Δείτε σχετικές φωτογραφίες, βίντεο αλλά και την αφίσα της εκδήλωσης

λξκ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ράνια Κωστάκη - Γιώργος Αγγελόπουλος: Τι τρέχει ανάμεσά τους;

Οι λεπτομέρειες που "πρόδωσαν" την σχέση τους και το...κοινό επαγγελματικό βήμα
15/01/2020 - 13:11

Το party-έκπληξη για τα γενέθλια του...Ντάνου! Πόσο χρονών έγινε;(ΒΙΝΤΕΟ)

Τσαλίκης, Σάσα Σταμάτη, Ράνια Κωστάκη γιόρτασα με το φίλο τους
09/01/2020 - 12:13

O Nτάνος πέταξε...πιάτο στο κεφάλι του Δημήτρη Μπάση! Όλες οι λεπτομέρειες...

Ζαλίστηκε και αποχώρηση ο δημοφιλής τραγουδιστής από την σκηνή
27/11/2019 - 13:40

Η Μέγκι Ντρίο αποκάλυψε τη σχέση μεταξύ Ντάνου-Εύης Ιωαννίδου! Όλο το παρασκήνιο

Οι "καυτές" λεπτομέρειες , οι πρώτες αντιδράσεις και το ξέσπασμα της Καινούριου
15/11/2019 - 16:58

Ρητορική, Πειθώ και Ιστορία στο «ΝΕΝΙΚΗΚΑΜΕΝ» του Μακαρίου

Διάλεξη για την ομιλία που εκφώνησε κατά την επάνοδό του στην Κύπρο την 1η Μαρτίου 1959
15/11/2019 - 14:44

Η Άννα Παναγιωτοπούλου "ξεσπά" κατά του Ντάνου και του...υποκριτικού ταλέντου

"Σκέψου να ξεκινήσω εγώ να πηγαίνω τον κόσμο με το κρις κραφτ, βόλτα"
19/09/2019 - 12:05

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μπήκαμε στο νέο Κέντρο Ανακουφιστικής Φροντίδας "Αροδαφνούσα" (ΦΩΤΟ)

Σύγχρονες εγκαταστάσεις και αναβαθμισμένες υπηρεσίες για τους πάσχοντες συνανθρώπους μας

Αστυνομία Κύπρου: "Ούτε ο χαμός νέων ανθρώπων, φαίνεται να συγκινεί κάποιους"

356 καταγγελίες σε ένα 24ωρο για το αδίκημα της υπέρβασης του ορίου ταχύτητας

Έτσι ορίζει πεδινές και ορεινές περιοχές η Μετεωρολογική Υπηρεσία (ΒΙΝΤΕΟ)

Η νέα "φόρμουλα" που εφαρμόζει το Τμήμα στις ανακοινώσεις για τα καιρικά φαινόμενα
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

"Είχαμε δικαίωμα να αφήσουμε τους πρόσφυγες προς την ΕΕ και δεν το κάναμε"

Δεν εφαρμόστηκαν οι υποσχέσεις της Ευρώπης είπε ο Τούρκος ΥΠΕΞ Μεβλούτ Τσαβούσογλου

Η στιγμή που ο Μακρόν διώχνει ισραηλινούς αστυνομικούς από εκκλησία (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν έκρυψε τον εκνευρισμό του με την παρουσία τους και τους είπε "βγείτε έξω"

Σε επιφυλακή το παγκόσμιο υπό τον φόβο εξάπλωσης του κοροναϊού

Στα 571 τα κρούσματα στη Κίνα - Συνεδριάζει ο Παγκόσμιος Οργανισμός Υγείας

tv news

Μάξιμος και Νικηφόρος βρίσκονται σε δεινή θέση, με τους τοκογλύφους να πιέζουν..

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο»
Alpha TV Κύπρου

Ο Χατζής προχωράει το σχέδιό του να απομακρύνει την Μαρίνα από τον Μιχάλη...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 23/01/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ