Ψυχαγωγία

Κοσμοσυρροή στο Πάντειο Πανεπιστήμιο! Ο Ντάνος έκανε...διάλεξη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Ντάνος στο Πάντειο Πανεπιστήμιο...

Ο δημοφιλής ηθοποιός του "Τατουάζ" και πρώην νικητής ριάλιτι επιβίωσης βρέθηκε στο Πάντειο Πανεπιστήμιο για μια διάλεξη. Και ήταν ένας λόγος να γεμίσει ασφυκτικά το κτίριο από θαυμαστές που ήθελαν να τον ακούσουν.

H εκδήλωση ;htan σχετικά με τα talent και reality shows για φοιτητές του τμήματος Μέσων, Επικοινωνίας και Πολιτισμού, οι οποίοι παρευρέθηκαν δίνοντας το βροντερό παρόν τους.

Ο Ντάνος αναφέρθηκε στο πως διαχειρίστηκε την διασημότητα μετά το Survivor, πως μπόρεσε να μην χάσει την προσωπικότητά του μέσα στο παιχνίδι επιβίωσης ενώ αναφορά έκανε και στις ευκαιρίες που δίνει ένα ριάλιτι με την υποκριτική αλλά και τη συγγραφή βιβλίου.

Στην ίδια εκδήλωση, βρέθηκαν κι άλλοι παίκτες που κατά καιρούς έχουν βγει από τέτοιου είδους παιχνίδια
Δείτε σχετικές φωτογραφίες, βίντεο αλλά και την αφίσα της εκδήλωσης

λξκ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Άννα Παναγιωτοπούλου "ξεσπά" κατά του Ντάνου και του...υποκριτικού ταλέντου

"Σκέψου να ξεκινήσω εγώ να πηγαίνω τον κόσμο με το κρις κραφτ, βόλτα"
19/09/2019 - 12:05

Γιώργος Αγγελόπουλος: Ντύθηκε πρίγκιπας και εκπλήρωσε την ευχή της μικρής Έλενάς

Η συγκινητική κίνηση του Ντάνου και η φωτογραφία που δημοσίευσε
05/09/2019 - 15:13

Ο Μάρκος Σεφερλής μιλά για τη συνεργασία του με τον Γιώργο Αγγελόπουλο

Ο Ντάνος θα πρωταγωνιστεί στη νέα ταινία που ετοιμάζει ο ηθοποιός
19/08/2019 - 15:43

Ξεχάστε τον Ντάνο που ξέρατε! Δείτε την απίστευτη αλλαγή στην εμφάνισή του(ΦΩΤΟ)

Η ανατρεπτική εμφάνιση και το νέο επαγγελματικό βήμα
03/08/2019 - 12:36

Γ.Αγγελόπουλος:"Δεν καταλαβαίνω γιατί προκάλεσε τόση εντύπωση ότι έγραψα βιβλίο"

Όσα δήλωσε ο Ντάνος για τα αρνητικά σχόλια μετά την κυκλοφορία του βιβλίου του
24/06/2019 - 15:27

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Έφοδος της Αστυνομίας σε 14 clubs και pubs της Πάφου

Καταγγέλθηκαν ότι μετέδιδαν μουσική χωρίς να έχουν σε ισχύ την απαραίτητη άδεια

Αισιοδοξία ότι θα υπερχειλίσουν και φέτος τα φράγματα της Κύπρου (ΦΩΤΟ)

"Δεν πρέπει όμως να επαναπαυόμαστε", λέει όμως ο Διευθυντής του Τμήματος Αναπτύξεως Υδάτων

Πρωϊνό στο Κάβο Γκρέκο, ηλιοβασίλεμα στην Πέγεια... (ΒΙΝΤΕΟ)

4,5 λεπτά απαράμιλλης κυπριακής ομορφιάς σε ένα μοναδικό βίντεο
Ελλάδα

Στο φως σπουδαία ευρήματα σε αρχαίους τάφους στη Φλώρινα (ΦΩΤΟ)

Χρυσά προσωπεία, χρυσά δακτυλίδια και χάλκινα κράνη σε 209 τάφους

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς
Διεθνή

Για τον Περσικό Κόλπο αναχωρούν δυνάμεις των ΗΠΑ μετά το χτύπημα στην Aramco

Aμυντικού χαρακτήρα η αποστολή με επίκεντρο την αεροπορία , λέει ο αμερικανός ΥΠΕΞ

Τραμπ προς Ευρωπαίους: Θα αφήσω ελεύθερους τους τζιχαντιστές στα σύνορά σας

"Ζητάμε από τις χώρες από τις οποίες ήλθαν να παραλάβουν αυτούς τους αιχμαλώτους πολέμου"

«Αστακός» το Παρίσι: Μεγάλη πορεία από "κίτρινα γιλέκα"

Η διαδήλωση θα μεγαλώσει από τα άτομα που διαμαρτύρονται για την κλιματική αλλαγή

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 21/09/2019 - 13:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ