Ψυχαγωγία

Κοσμοσυρροή στο Πάντειο Πανεπιστήμιο! Ο Ντάνος έκανε...διάλεξη (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Ο Ντάνος στο Πάντειο Πανεπιστήμιο...

Ο δημοφιλής ηθοποιός του "Τατουάζ" και πρώην νικητής ριάλιτι επιβίωσης βρέθηκε στο Πάντειο Πανεπιστήμιο για μια διάλεξη. Και ήταν ένας λόγος να γεμίσει ασφυκτικά το κτίριο από θαυμαστές που ήθελαν να τον ακούσουν.

H εκδήλωση ;htan σχετικά με τα talent και reality shows για φοιτητές του τμήματος Μέσων, Επικοινωνίας και Πολιτισμού, οι οποίοι παρευρέθηκαν δίνοντας το βροντερό παρόν τους.

Ο Ντάνος αναφέρθηκε στο πως διαχειρίστηκε την διασημότητα μετά το Survivor, πως μπόρεσε να μην χάσει την προσωπικότητά του μέσα στο παιχνίδι επιβίωσης ενώ αναφορά έκανε και στις ευκαιρίες που δίνει ένα ριάλιτι με την υποκριτική αλλά και τη συγγραφή βιβλίου.

Στην ίδια εκδήλωση, βρέθηκαν κι άλλοι παίκτες που κατά καιρούς έχουν βγει από τέτοιου είδους παιχνίδια
Δείτε σχετικές φωτογραφίες, βίντεο αλλά και την αφίσα της εκδήλωσης

λξκ

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γ.Αγγελόπουλος:"Δεν καταλαβαίνω γιατί προκάλεσε τόση εντύπωση ότι έγραψα βιβλίο"

Όσα δήλωσε ο Ντάνος για τα αρνητικά σχόλια μετά την κυκλοφορία του βιβλίου του
24/06/2019 - 15:27

Μετά τον Ντάνο και ο Χρανιώτης έκανε... unfollow τον Τανιμανίδη

Τι δήλωσε ο ηθοποιός για τον παρουσιαστή
13/06/2019 - 13:22

Nτάνος-Φουρλάς-Αγαπητού: Το "καλοκαιρινό ραντεβού" και η κοινή εξόρμηση(ΦΩΤΟ)

Πού βρέθηκαν οι γνωστοί Κύπριοι και ο Ελλαδίτης ηθοποιός;
02/06/2019 - 18:40

Η καλοκαιρινή απόδραση του Ντάνου στη... Λεμεσό (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία από γνωστό ξενοδοχείο της πόλης και οι βόλτες
02/06/2019 - 16:49

Ο Ντάνος σε πάνελ... εκλογικής βραδιάς (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γνωστός ηθοποιός κατέθεσε τις απόψεις του για τη νεολαία και την πολιτική
26/05/2019 - 22:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Κλείνει προσωρινά το Δημοτικό Κολυμβητήριο Λευκωσίας

Τι αναφέρει σε ανακοίνωση του για τους λόγους που κλείνει

"Το κράτος θέλει να αποφεύγει να λέει ότι έχει ανάπηρους πολέμου" (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα προβλήματα των πολεμιστών του 1974 ανέλυσε στον Alpha Κύπρου ο Γιώργος Γρουτίδης

"Άλλο ένα περιστατικό έμφυλης και σεξιστικής βίας που αποδεικνύει την ανισότητα"

Τι λέει η Επίτροπος Ισότητας Φύλων για τη διερευνώμενη υπόθεση ομαδικού βιασμού
Ελλάδα

Σεισμός στην Αθήνα, "σεισμός" και στο Twitter με υπαίτιο τον..."Κούλη"

Οι τουιτεράδες κρατούν άσβεστο το χιούμορ τους και γλεντούν την γκαντεμιά του Πρωθυπουργού

Η στιγμή που ο Εγκέλαδος χτυπά στην Αθήνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Μεγάλος σεισμός 5,1βαθμών με τραυματισμούς, καταρρεύσεις κτιρίων και ζημιές

Εικόνες ντροπής από κακομεταχείριση γαϊδουριών στη Σαντορίνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ακτιβιστές καταγγέλλουν απειλές ακόμα και κατά της ζωής τους
Διεθνή

Τουλάχιστον δύο νεκροί από έκρηξη βόμβας σε Πανεπιστήμιο στην Καμπούλ

Άλλοι 10 τραυματίες ο μέχρι στιγμής απολογισμός

Aεροπορικές επιδρομές εναντίον θέσεων του PKK εξαπέλυσε η Τουρκία

Η ανακοίνωση Ακάρ για την επίθεση στην επικράτεια του Ιράν

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 19/07/2019 - 20:20ALPHA NEWS