Ψυχαγωγία

Kώστας Δημητρίου:"Έχασα πολλά λεφτά - Δανειζόμουν από τράπεζες..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κώστας Δημητρίου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Ο δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για τους φίλους που έχασε, την ζωή του στον χώρο της υποκριτικής αλλά και τη σχέση του με την γυναίκα του. Ο ίδιος ανέφερε: 

Χάνεις λίγο την προσωπική σου ζωή από την δημοσιότητα, όταν σε κοιτούν και σε σχολιάζουν. Είναι ωραίο να σου μιλούν αλλά πολλές φορές σε κοιτούν και σχολιάζουν. Είναι φορές που θες να πας κάπου και αντί να σου μιλούν, σε κοιτούν και ψιθυρίζουν...νιώθω άβολα. Είμαι ντροπαλός.

Δεν έχω κάνει λεφτά από την υποκριτική. Έχασα πολλά λεφτά από τις ταινίες που έκανα. Δανειζόμουν από τις τράπεζες για να τις τελειώσω. Δεν πληρωνόμουν για την δουλειά μου. Δεν υπολόγιζα ποτέ τα λεφτά. Χτύπαγαν τις πόρτες και ζητούσαν τα χρωστούμενα στη γυναίκα μου και δεν ανοίγαμε. 

Δεν υπάρχει Κύπριος ηθοποιός που να έχει κάνει τόσα πολλά στο χώρο μου.

Πιστεύω στα ζώδια. Λέων και παρθένος δεν ταιριάζουνε αλλά είμαστε μαζί 55 χρόνια. Aν πω στη γυναίκα μου ότι δεν μου αρέσει κάτι, δεν το φοράει. Είμαι ειλικρινής, αν δεν μου αρέσει μια παράσταση θα το πω ή δεν θα πάω στα καναρίνια.

Με θυμώνει η ασυνέπεια στην κοινωνία μας. Το ψέμα και η ασυνέπεια με θυμώνουν.Έχω πληγωθεί από φίλους μου πολλές φορές.

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη του Κώστα Δημητρίου στην Κατερίνα Αγαπητού και την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"

Επόμενο άρθρο

Το ταξίδι για τον Παναγιώτη Πολεμίτη συνεχίζεται – Οι νέες εμπειρίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε όλα όσα έγιναν την δεύτερη εβδομάδα στο ταξίδι φιλίας
01/05/2019 - 15:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Friends With...Benefits": 5+1 βασικοί κανόνες για να πετύχει η ..."συνταγή"!

Κάντο όπως την ταινία και η "μαγεία" θα έρθει
15/12/2019 - 16:00

Κώστας Δημητρίου: Η πιο δύσκολη στιγμή στη ζωή του και το ατύχημα του γιου του

"Είχε ως αποτέλεσμα να γίνει παραπληγικός μέχρι και σήμερα..." 
12/11/2019 - 09:40

Γκουαρδιόλα: «Δεν έχω φίλους, μόνο οικογένεια»

Δήλωση που προκάλεσε την έκπληξή όλων όσων την άκουσαν
20/01/2019 - 11:30

Συγκλονίζει ο τυφλός οπαδός της Μπαρσελόνα: «Σκεφτόμουν να αυτοκτονήσω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Ζοσέ, παρακολουθεί ποδόσφαιρο με τη βοήθεια ενός πίνακα και του φίλου του, Σέζαρ
13/12/2018 - 13:00

Πώς θα καταλάβεις την απιστία;

Τα σημάδια που σε βοηθάνε...
18/04/2018 - 09:47

Τι πρέπει να κάνετε όταν το παιδί σας λέει άσχημες λέξεις;

Γονείς αναλάβετε δράση για το σωστό λεξιλόγιο του παιδιού σας
10/01/2018 - 09:06

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πού μπορείς να βρεις πληροφορίες αν θέλεις να επαναπατριστείς στην Κύπρο

Το Υπ. Μεταφορών ανακοίνωσε την αλλαγή της σχετικής ηλεκτρονικής διεύθυνσης

Ο «χάρτης» του κορωνοϊού στην Κύπρο (ΓΡΑΦΙΚΑ)

Τα περιστατικά της νόσου Covid-19 ανά επαρχία, φύλο και ηλικία σύμφωνα με το Υπ. Υγείας

"Ήρθε ο καταζητούμενος και μου ζήτησε δουλειά, φαινόταν ταλαιπωρημένος"

Ο γεωργός που βοήθησε στη σύλληψη του 33χρονου δράστη μιλά στο AlphaNewsLive
Ελλάδα

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα

Υπ. Τουρισμού Ελλάδας: Εξετάζεται μια «ασφαλής ζώνη» Ελλάδας, Κύπρου, Ισραήλ

Τι ανέφερε ο Χάρης Θεοχάρης για την ακτοπλοϊκή σύνδεση των δύο χωρών

Αύριο οι ανακοινώσεις για το άνοιγμα των δημοτικών σχολείων στην Ελλάδα

Υπό την καθοδήγηση και τις συστάσεις ειδικών οι αποφάσεις ξεκαθάρισε ο Μητσοτάκης
Διεθνή

Συγκεντρώνουν χρήματα για να επιστρέψει η σορός του άτυχου 39χρονου στην Κύπρο

Απαγγέλθηκαν κατηγορίες σε δύο νεαρούς για την άγρια δολοφονία Ε/κ στο Σίδνεϊ

Παπαγάλος θα "καταθέσει" για υπόθεση βιασμού και δολοφονίας 46χρονης

Ως αποδεικτικό στοιχείο αναμένεται να τον χρησιμοποιήσουν εισαγγελείς της δίκης

Οι επαγγελματίες Υγείας στην Ιταλία δίνουν τώρα τη δική τους μάχη

«Τα πράγματα είναι πολύ χειρότερα τώρα...Αναβιώνουμε μέσα μας όσα έχουμε δει»

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/05/2020 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ