Ψυχαγωγία

Kώστας Δημητρίου:"Έχασα πολλά λεφτά - Δανειζόμουν από τράπεζες..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Κώστας Δημητρίου βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Ο δημοφιλής ηθοποιός μίλησε για τους φίλους που έχασε, την ζωή του στον χώρο της υποκριτικής αλλά και τη σχέση του με την γυναίκα του. Ο ίδιος ανέφερε: 

Χάνεις λίγο την προσωπική σου ζωή από την δημοσιότητα, όταν σε κοιτούν και σε σχολιάζουν. Είναι ωραίο να σου μιλούν αλλά πολλές φορές σε κοιτούν και σχολιάζουν. Είναι φορές που θες να πας κάπου και αντί να σου μιλούν, σε κοιτούν και ψιθυρίζουν...νιώθω άβολα. Είμαι ντροπαλός.

Δεν έχω κάνει λεφτά από την υποκριτική. Έχασα πολλά λεφτά από τις ταινίες που έκανα. Δανειζόμουν από τις τράπεζες για να τις τελειώσω. Δεν πληρωνόμουν για την δουλειά μου. Δεν υπολόγιζα ποτέ τα λεφτά. Χτύπαγαν τις πόρτες και ζητούσαν τα χρωστούμενα στη γυναίκα μου και δεν ανοίγαμε. 

Δεν υπάρχει Κύπριος ηθοποιός που να έχει κάνει τόσα πολλά στο χώρο μου.

Πιστεύω στα ζώδια. Λέων και παρθένος δεν ταιριάζουνε αλλά είμαστε μαζί 55 χρόνια. Aν πω στη γυναίκα μου ότι δεν μου αρέσει κάτι, δεν το φοράει. Είμαι ειλικρινής, αν δεν μου αρέσει μια παράσταση θα το πω ή δεν θα πάω στα καναρίνια.

Με θυμώνει η ασυνέπεια στην κοινωνία μας. Το ψέμα και η ασυνέπεια με θυμώνουν.Έχω πληγωθεί από φίλους μου πολλές φορές.

Δείτε ολόκληρη την συνέντευξη του Κώστα Δημητρίου στην Κατερίνα Αγαπητού και την εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα"

Επόμενο άρθρο

Το ταξίδι για τον Παναγιώτη Πολεμίτη συνεχίζεται – Οι νέες εμπειρίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε όλα όσα έγιναν την δεύτερη εβδομάδα στο ταξίδι φιλίας
01/05/2019 - 15:12

ΣχετικέςΕιδήσεις

"Friends With...Benefits": 5+1 βασικοί κανόνες για να πετύχει η ..."συνταγή"!

Κάντο όπως την ταινία και η "μαγεία" θα έρθει
07/04/2019 - 16:00

Γκουαρδιόλα: «Δεν έχω φίλους, μόνο οικογένεια»

Δήλωση που προκάλεσε την έκπληξή όλων όσων την άκουσαν
20/01/2019 - 11:30

Συγκλονίζει ο τυφλός οπαδός της Μπαρσελόνα: «Σκεφτόμουν να αυτοκτονήσω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Ζοσέ, παρακολουθεί ποδόσφαιρο με τη βοήθεια ενός πίνακα και του φίλου του, Σέζαρ
13/12/2018 - 13:00

Πώς θα καταλάβεις την απιστία;

Τα σημάδια που σε βοηθάνε...
18/04/2018 - 09:47

Τι πρέπει να κάνετε όταν το παιδί σας λέει άσχημες λέξεις;

Γονείς αναλάβετε δράση για το σωστό λεξιλόγιο του παιδιού σας
10/01/2018 - 09:06

Έτσι θέλει ο άντρας την γυναίκα της ζωής του

Όλα όσα πρέπει να έχει για να γίνει δική του μια για πάντα
20/12/2017 - 09:51

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ο ανήλικος Ali ελλείπει από το χώρο διαμονής του (ΦΩΤΟ)

Δείτε τη φωτογραφία του και βοηθήστε την Αστυνομία να εντοπίσει τα ίχνη του

Η Κύπρος βρίσκεται στη ζώνη της κλιματικής αλλαγής (BINTEO)

Έντονες βροχοπτώσεις και χαλάζι μέχρι και την Παρασκευή...μέσα Ιουνίου

Ζωή με τον θάνατο του χαρίζει ο 17χρονος Στέφανος (BINTEO)

Σε βαρύ πένθος το Παραλίμνι για το θάνατο του 10 ημέρες μετά το τροχαίο ατύχημα
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Κηδεύτηκε βιαστικά στο Κάιρο ο Μοχάμεντ Μόρσι (BINTEO)

Κριτική στην Αίγυπτο για τις συνθήκες κράτησης του από τον Ερντογάν και οργανώσεις

Δύο 14χρονοι επιτέθηκαν σεξουαλικά σε συνομήλικη τους και τη σκότωσαν

Τα ενοχοποιητικά στοιχεία που παρουσιάστηκαν ενώπιον του δικαστηρίου

Άρχισε να τρέμει ολόκληρη και να σφίγγει τα χείλη η Άγκελα Μέρκελ (ΒΙΝΤΕΟ)

Το περιστατικό συνέβη δίπλα στον Ουκρανό Πρόεδρο, κατά την ανάκρουση του γερμανικού ύμνου

tv news

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«To Τατουάζ» Στέφανος και Όλγα στην τελική ευθεία για τον γάμο τους...

Η Τατιάνα προσπαθεί να παραπλανήσει τον Σέκερη ότι απέβαλε Τρίτη:Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 18/06/2019 - 22:00ΤΟ ΤΑΤΟΥΑΖ