Ψυχαγωγία

Κώστας Μαρτάκης: "Δεν κρύβομαι - Είμαι πολύ ερωτευμένος..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κάμερα της εκπομπής «Με αγάπη Χριστιάνα» μίλησε για όλα ο Κώστας Μαρτάκης. Ο αγαπημένος τραγουδιστής μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα talent show, αν θα συμμετείχε ως κριτής, αν θα λάμβανε μέρος ξανά στη Eurovision αλλά και  στην προσωπική του ζωή αποκαλύπτοντας ότι είναι πολύ ερωτευμένος. Ο ίδιος δήλωσε:

Αν γυρνούσα τον χρόνο θα πήγαινα ξανά σε talent show το λέω και δεν ντρέπομαι γιατί άλλοι συνάδελφοι μου που πήγαν είπαν ότι δεν θα το ξαναέκαναν και το αρνούνται αλλά εγώ θα το ξαναέκανα με στόχο τη μουσική και όχι να γίνω διάσημος.

Έχουν υπάρξει συζητήσεις για να είμαι σε κριτική επιτροπή, πιο παλιά ήμουνα αρνητικός γιατί θεωρούσα νεό τον εαυτό μου αλλά περνώντας τα χρόνια, αποκτώντας εμπειρία και έχοντας υπάρξει στην αντίθετη πλευρά νομίζω μπορώ να καταλάβω τους διαγωνιζόμενους.

Την παρακολουθώ την Euroviion. Πλέον νομίζω δεν είμαι σε θέση να λάβω μέρος. Υπάρχουν πιο νέοι, πιο όμορφοι πιο pop. Θα έλεγα μάλλον όχι σε πρόταση. Τηλεόραση θα ξαναέκανα αλλά όχι ξανά πρωινό.

Δεν κρύβομαι αλλά δεν μου αρέσει να το προβάλλω. Είμαι πολύ ερωτευμένος.                                                                                                                                                              

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Έλενα Ευσταθίου:"Το ζαχαροπλαστείο είναι ο νέος μου επαγγελματικός χώρος"-ΒΙΝΤΕΟ

Τα σχόλια του κόσμου, οι influencers και το star system της Κύπρου
12/11/2019 - 16:42

Η Χριστιάνα Αριστοτέλους στις Κεντρικές Φυλακές (ΦΩΤΟ)

Δείτε φωτογραφίες από την επισκέψη της παρουσιάστριας και όσα δήλωσε για την εμπειρία της
11/11/2019 - 17:01

Κύπρια έχασε 90 κιλά και εκπροσωπεί τη χώρα μας σε Διαγωνισμό Αδυνατίσματος

Το παράδειγμα ζωής που αξίζει να ακολουθήσεις και πώς με μια ψήφο μπορείς να την βοηθήσεις
01/11/2019 - 12:14

Ανδρέας Ανδρεόπουλος: "Μικρότερος είχα καβαλήσει το καλάμι. Έχω υπάρξει αγενής."

Όσα δήλωσε για τον ρόλο του στις "8 Λέξεις" και την επιθυμία του κάνει οικογένεια
31/10/2019 - 17:27

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Big Brother" στον Ακάμα μετά τις ταυτόχρονες καταστροφικές πυρκαγιές (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι αρμόδιοι μελετούν μέτρα ασφαλείας στην περιοχή για προστασία του Εθνικού Δάσους

Όλα τα ενδεχόμενα ανοιχτά αναφορικά με τον νεκρό 70χρονο στη θάλασσα

Γιατί ανησυχούν τα μέλη του ΤΑΕ Λεμεσού που διερευνούν την υπόθεση;

70χρονος νεκρός ανασύρθηκε από την θάλασσα του Μολου στη Λεμεσό

Εντοπίστηκε από πολίτη να επιπλέει στο νερό φορώντας τα ρούχα του
Ελλάδα

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Αναγεννιέται, μετά από 15 χρόνια, το εμβληματικό Motorola Razr (ΦΩΤΟ)

Έρχεται ανανεωμένο, με αναδιπλούμενη οθόνη και Android λειτουργικό σύστημα

Σε κατάσταση εκτάκτου ανάγκης η Βενετία

Μετά την πλημμύρα έβγαλαν στον ήλιο διάφορα αντικείμενα για να στεγνώσουν

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/11/2019 - 10:15ΑΣΤΕΡΙΑ ΣΤΗΝ ΑΜΜΟ