Ψυχαγωγία

Κώστας Μαρτάκης: "Δεν κρύβομαι - Είμαι πολύ ερωτευμένος..." (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κάμερα της εκπομπής «Με αγάπη Χριστιάνα» μίλησε για όλα ο Κώστας Μαρτάκης. Ο αγαπημένος τραγουδιστής μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στα talent show, αν θα συμμετείχε ως κριτής, αν θα λάμβανε μέρος ξανά στη Eurovision αλλά και  στην προσωπική του ζωή αποκαλύπτοντας ότι είναι πολύ ερωτευμένος. Ο ίδιος δήλωσε:

Αν γυρνούσα τον χρόνο θα πήγαινα ξανά σε talent show το λέω και δεν ντρέπομαι γιατί άλλοι συνάδελφοι μου που πήγαν είπαν ότι δεν θα το ξαναέκαναν και το αρνούνται αλλά εγώ θα το ξαναέκανα με στόχο τη μουσική και όχι να γίνω διάσημος.

Έχουν υπάρξει συζητήσεις για να είμαι σε κριτική επιτροπή, πιο παλιά ήμουνα αρνητικός γιατί θεωρούσα νεό τον εαυτό μου αλλά περνώντας τα χρόνια, αποκτώντας εμπειρία και έχοντας υπάρξει στην αντίθετη πλευρά νομίζω μπορώ να καταλάβω τους διαγωνιζόμενους.

Την παρακολουθώ την Euroviion. Πλέον νομίζω δεν είμαι σε θέση να λάβω μέρος. Υπάρχουν πιο νέοι, πιο όμορφοι πιο pop. Θα έλεγα μάλλον όχι σε πρόταση. Τηλεόραση θα ξαναέκανα αλλά όχι ξανά πρωινό.

Δεν κρύβομαι αλλά δεν μου αρέσει να το προβάλλω. Είμαι πολύ ερωτευμένος.                                                                                                                                                              

Δείτε ολόκληρη τη συνέντευξη:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

To ξέφρενο party Τρύφωνος - Μαρτάκη σε ένα "Athens by Night" το... 2008(ΦΩΤΟ)

Αναμνήσεις από το παρελθόν για τον γνωστό παρουσιαστή με αδημοσίευτες φωτογραφίες
02/05/2020 - 18:55

Η Στέλλα Στυλιανού αποκαλύπτει εάν θα επέστρεφε στο ψυχαγωγικό κομμάτι (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη καραντίνα, τα επαγγελματικά σχέδια και το "άγριο" πρωινό ξύπνημα
24/04/2020 - 07:31

Η Κορτζιά αποκάλυψε γιατί...ξέμειναν με τον Πιέρο σε διαφορετικές χώρες (ΒΙΝΤΕΟ)

Περιέγραψε τη δύσκολη περίοδο που αντιμετωπίζει ο σύζυγός της στην Αστάνα
31/03/2020 - 14:48

"Ξέσπασε" ο Μάριος Αθανασίου για τη λανθασμένη αντιμετώπιση της απιστίας(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τον ρόλο στο "Έρωτας Μετά" και τη δική του φιλοσοφία περί προδοσίας
27/03/2020 - 07:35

H κόρη της Έμιλυς Κολιανδρή "εισέβαλε" στο πλάνο ενώ έκανε συνέντευξη (ΒΙΝΤΕΟ)

Είδαμε για πρώτη φορά τη μικρή Σμαράγδα - Ποια ήταν η αντίδρασή της ηθοποιού;
25/03/2020 - 13:33

H Κολιανδρή αποκαλύπτει τι επιφυλάσσει ο ρόλος της στο "Έρωτας μετά" (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ανέφερε για τη νέα σειρά του Alpha Κύπρου που θα καθηλώσει
25/03/2020 - 08:50

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ισχυρή έκρηξη στην Πλατεία Ηρώων, στην «καρδιά» της Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Πληροφορίες θέλουν κουκουλοφόρο να θεάθηκε στην περιοχή

Άνω κάτω οι συγκοινωνίες: Φωνάζουν για μεθόδευση οι εταιρείες λεωφορείων (VID)

Προειδοποιούν πως θα προχωρήσουν σε περαιτέρω μέτρα

Ζωή σε παρακολούθηση: Η εμπειρία ενός κρατούμενου με ηλεκτρονικό βραχιόλι (VID)

Η τοποθέτηση, οι όροι του μέτρου που οδήγησε και σε αποσυμφόρηση των φυλακών
Ελλάδα

Πυρά εναντίον τουρκικής αστυνομίας στον Έβρο 'βλέπει' η νομαρχία Αδριανούπολης

Ισχυρίζεται ότι τα πυρά σταμάτησαν όταν η τουρκική αστυνομία πυροβόλησε στον αέρα

Έλληνας ΥΠΑΜ: Προετοιμαζόμαστε για όλα τα ενδεχόμενα απέναντι στην Τουρκία

«Μέσα σε όλα τα ενδεχόμενα συμπεριλαμβάνονται ασφαλώς και η στρατιωτική εμπλοκή»

Τουρκικές ακταιωροί συνοδεύουν βάρκες με μετανάστες προς τα ελληνικά ύδατα

Δείτε το βίντεο ντοκουμέντο που έδωσε στη δημοσιότητα η Ελληνική Ακτοφυλακή
Διεθνή

10η μέρα οργής στις ΗΠΑ: Ο Τραμπ πρότεινε σε κυβερνήτες να καλέσουν Εθνοφρουρά

Μαίνονται οι αντιδράσεις για τη δολοφονία του Αφροαμερικανού Τζορτζ Φλόιντ

Υπόθεση Μαντλίν: Και τρίτη εξαφάνιση παιδιού εξετάζουν οι Αρχές

Η Αστυνομία ερευνά τη σύνδεση του υπόπτου με την εξαφάνιση ενός 6χρονου το 1996

tv news

O Μητροπολίτης Μόρφου Νεόφυτος σε μία εφ’ όλης της ύλης συνέντευξη...

Σχολιάζει τις κατηγορίες για ρητορική μίσους, αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ»
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» με καλεσμένο τον Κώστα Καζάκα με κέφι και αποκαλύψεις...

Πώς βίωσε τις μέρες της καραντίνας και ποια είναι τα πρόσωπα που του έχουν λείψει πιο πολύ
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 06/06/2020 - 06:00ΑΛΛΑΞΕ ΤΟ