Ψυχαγωγία

Κωστόπουλος-Κικίλιας: Ο πρώην και ο...νυν στο ίδιο τηλεοπτικό πλατό (ΦΩΤΟ)

Στο πάνελ τηλεοπτικού σταθμού είχαμε την πιο άβολη αλλά συγχρόνως την πιο viral στιγμή της εκλογικής βραδιάς.  Ταυτόχρονα προσκεκλημένοι το βράδυ των εκλογών ήταν ο Βασίλης Κικίλιας και ο Πέτρος Κωστόπουλος με τους ίδιους να διασταυρώνουν τα "ξίφη" τους για την εκλογική αναμέτρηση.

Το γεγονός προκάλεσε αμέσως τα σχόλια στα social media, καθώς όλοι αναζητούσαν τη Τζένη Μπαλατσίνου. Να υπενθυμίσουμε ότι ο Πέτρος Κωστόπουλος είναι π πρώην της παρουσιάστριας και ο Βασίλης Κικίλιας ο νυν που θα παντρευτεί σε λίγες ημέρες. 

 

klm,

Επόμενο άρθρο

Και όμως το έκανε! Η Κωνσταντίνα Σπυροπούλου αποκάλυψε τι ψήφισε... (ΦΩΤΟ)

Η φωτογραφία μέσα από το παραβάν και η αποκάλυψη!
27/05/2019 - 10:50

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Τζένη Μπαλατσινού είναι έγκυος; Μάθετε την αλήθεια....

Η φημολογία, η απάντηση και η επιθυμία του ζευγαριού
04/08/2019 - 09:55

"Έγκυος η Τζένη Μπαλατσινού-Περιμένει το πρώτο της παιδί με τον Βασίλη Κικίλια"

Το δημοσίευμα το οποίο κάνει το γύρο του διαδικτύου και η φήμη
24/07/2019 - 17:30

Έξαλλη η Όλγα Φαρμάκη με τον Πέτρο Κωστόπουλο μετά τα σχόλια για τις Influencers

Τα σχόλια του παρουσιαστή, η έντονη ενόχληση της και τη ανάρτηση της
22/07/2019 - 12:16

Πέτρος Κωστόπουλος: Η αποκάλυψη για τον χωρισμό του από την Τζένη Μπαλατσινού

Τι δήλωσε για την περίοδο που παρουσιάζαν μαζί πρωινή εκπομπή
14/07/2019 - 11:09

Πέτρος Κωστόπουλος-Νικολέττα Καρρά: Οι διακοπές στη Μύκονο και τα...ερωτηματικά!

Η εξόρμηση στη παραλία και οι κοινές χαλαρές στιγμές
09/07/2019 - 10:45

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Ανησυχία Συνδέσμου Ξενοδόχων Πάφου ενόψει Brexit

Σε χαμηλά επίπεδα η πληρότητα κατά τους μήνες Σεπτέμβριος και Οκτώβριος

Όχημα τυλίχθηκε στις φλόγες έξω από το γήπεδο της Καρμιώτισσας

Σε συναγερμό Πυροσβεστική και Αστυνομία για να εντοπίσουν τα αίτια της φωτιάς

Άφησαν τα θρανία οι μαθητές και διαμαρτυρήθηκαν για τις εξετάσεις τετραμήνων

Σε στάση εργασίας οι δάσκαλοι της Δευτέρα ενώ μέτρα εξήγγειλε και η ΟΛΤΕΚ
Ελλάδα

Μέχρι τις 27 Σεπτεμβρίου οι ηλεκτρονικές εγγραφές των πρωτοετών φοιτητών

Δεν χρειάζεται η κατάθεση δικαιολογητικών ή η φυσική παρουσία των επιτυχόντων

Υπ. Παιδείας: Καταργεί την αναγραφή θρησκεύματος στα πιστοποιητικά σπουδών

Η Υπουργός δήλωσε ότι στόχος είναι να καλλιεργεί ένα περιβάλλον χωρίς αποκλεισμούς

"Κλείδωσε" η συνάντηση Μητσοτάκη - Τραμπ στη Νέα Υόρκη

Θα συναντηθούν στο περιθώριο της Γενικής Συνέλευσης του ΟΗΕ
Διεθνή

Το Huawei Mate 30 Pro έχει εντυπωσιακές προδιαγραφές αλλά...όχι Google (BINTEO)

Τα εντυπωσιακά χαρακτηριστικά, η χωρητικότητα και οι τιμές των νέων μοντέλων

Η Πρωθυπουργός της Νέας Ζηλανδίας μπέρδεψε την Ιαπωνία με την Κίνα

Η γκάφα της στο πρώτο επίσημο ταξίδι της στην Ιαπωνία

tv news

Στα άδυτα της άνοιας και του Αλτσχάιμερ σε ένα επεισόδιο που θα συγκλονίσει...

Οι «24 ΩΡΕΣ» στον Σύνδεσμο στήριξης ατόμων με άνοια "Ιθάκη", αυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Η Φαμίλια» Β’ Κύκλος με...μαφία, νονά και κουφέτα γάμου, έρχεται στον Alpha!

Το αψυχολόγητο ζεύγος «Χατζηβασιλείου» παντρεύεται ξανά...Πρεμιέρα Δευτέρα 23 Σεπτεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 20/09/2019 - 09:30ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ