Ψυχαγωγία

Κουφός και Knock out..."τρελαίνονται" και μας χαρίζουν το πιο καλοκαιρινό remix!

Είναι η πιο... τρελή καλοκαιρινή επιτυχία. Ο Κωνσταντίνος Κουφός επέστρεψε στα μουσικά μονοπάτια με ένα άκρως διασκεδαστικό κομμάτι, το "Τρελαίνομαι".

Ένα ξεσηκωτικό τραγούδι με ένα εντυπωσιακό βίντεο κλιπ που μας καλεί να τρελαθούμε σε καλοκαιρινούς ρυθμούς. Ο Κωνστντίνος Κουφός όμως, δεν έμεινε μόνο εκεί αφού το τραγούδι που ήδη μετρά πολλά εκατομμύρια views στο Youtube, κέντρισε το ενδιαφέρον των Knock out και ετοίμασαν ένα καλοκαιρινό remix που σίγουρα θα γίνει hit.

Μια συνεργασία έκπληξη που σε προκαλεί να τρελαθείς και σε προσκαλεί να χορέψεις μέχρι τελικής πτώσης. Ακούστε το!

Επόμενο άρθρο

Koύλλης Νικολάου: "Στο Τατουάζ δεν πληρώνομαι - Δεν έχω ούτε σεντ αποθηκευμένο"

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο γνωστός ηθοποιός και παραγωγός σε συνέντευξη του
08/07/2018 - 17:47

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι Τούρκοι εθνικιστές χάκερ "χτύπησαν" και τον... Κωνσταντίνο Κουφό (ΦΩΤΟ)

Παρ’ ολίγον θύμα χάκερ - Ποιος τον "έσωσε" και... το νεό τραγούδι!
23/03/2018 - 12:50

Κωνσταντίνος Κουφός:"Είχα χρήματα όσο έκανε το εισιτήριο λεωφορείου"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα ξεκαθαρίζει για την καταγωγή του και τις δύσκολες στιγμές στην αρχή της καριέρας του
21/03/2018 - 14:25

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Kυνήγι θησαυρού από δυο πρόσωπα σε ναυάγιο του 1872 (ΒΙΝΤΕΟ)

Στη σύλληψης ενός Νορβηγού και ενός Αμερικανού προχώρησαν οι αρχές

Προβλήματα στο οδικό δίκτυο της Πάφου και του Τρόοδους λόγω κακοκαιρίας

Έκλεισαν δρόμοι λόγω κατολισθήσεων και υπερχείλισης ποταμών

Ανάστατοι οι εισαγωγείς μεταχειρισμένων οχημάτων με τα τέλη κυκλοφορίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πάνω κάτω φέρνει το νομοσχέδιο που προνοεί επιβαρύνσεις στα ρυπογόνα οχήματα
Ελλάδα

Συναγερμός στο Κολωνάκι μετά τον εντοπισμό ύποπτου χαρτοφύλακα

Στο σημείο έσπευσαν μέλη του Τμήματος Εξουδετέρωσης Εκρηκτικών Μηχανισμών

Ο "Δράκος του Σέιχ Σου" που καταδικάστηκε "τετράκις εις θάνατον" (ΦΩΤΟ)

Το έγκλημα που τον οδήγησε στο θάνατο, τα παιδικά του χρόνια και τα τελευταία του λόγια

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο
Διεθνή

Το ισραηλινό σκάφος Beresheet εκτοξεύθηκε με προορισμό τη Σελήνη

Η χώρα φιλοδοξεί να γίνει η τέταρτη στην ιστορία που θα «πατήσει» στο φεγγάρι

Αγελάδες ποδοπάτησαν μέχρι θανάτου 45χρονη Γερμανίδα

Μεγάλο πρόστιμο στον κτηνοτρόφο επέβαλε το δικαστήριο της χώρας

Bενεζουέλα: Σχεδόν 3 εκατομμύρια πολίτες εγκατέλειψαν τη χώρα από το 2015

Έχουν βρει καταφύγιο στις γειτονικές χώρες όπως η Κολομβία και το Περού

tv news

«Πάμε Πακέτο» Tρεις νέες ιστορίες που θα συγκλονίσουν αυτό το Σάββατο (ΒΙΝΤΕΟ)

Mπροστά σε ποια μεγάλη ανατροπή θα βρεθεί η αποστολέας; Ποια θα είναι η εξέλιξη;
Alpha TV Κύπρου

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 23:40Η ΦΑΜΙΛΙΑ