Ψυχαγωγία

Kylie Jenner: Το αστρονομικό ποσό που λαμβάνει με κάθε της ανάρτηση!

Οι αδερφές Kardashian είναι από τις πιο ακριβοπληρωμένες περσόνες. Για κάθε τι που κάνουν στην ζωή τους πληρώνονται αδρά, πόσο μάλλον για τα social media τους...

Η D'Marie Analytics, εταιρεία που παρακολουθεί τους αριθμούς στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, ανέφερε πως η 20χρονη Κάιλι έχει πλέον μια «αξία άνω του ενός εκατομμυρίου δολαρίων ανά δημοσίευση στο χαρτοφυλάκιό της στα μέσα κοινωνικής δικτύωσης, που περιλαμβάνει πάνω από 137 εκατομμύρια οπαδούς σε πλατφόρμες όπως τα Instagram, Facebook, Snapchat και Twitter.

ΚΚ

Το ίδιο ποσό και ίσως παραπάνω, λαμβάνουν και οι υπόλοιπες αδερφές οι οποίες "πουλούν" την ζωή τους με χρυσές απολαβές μιας και οι θαυμαστές τους είναι εκατομμύρια ανά τον κόσμο!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

Η αυτοκρατορία των Καρντάσιαν σιγά σιγά… καταρρέει! (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της Κιμ και το κλείσιμο ακόμα μιας επιχείρησης
24/12/2018 - 12:33

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Τα βρήκαν" ΟΣΥΠΑ και Υπουργείο Μεταφορών

Συνεχίζει μέχρι τη λήξη της σύμβασής της η εταιρεία

"Στρέφει τα πυρά" προς τον ΠΑΣΙΝ για το ΓεΣΥ ο ΟΑΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμμένουν στην πάγια θέση για συλλογική σύμβαση οι κυβερνητικοί ιατροί

Καδής: Διαβεβαίωσε τους πατατοκαλλιεργητές ότι θα αποζημιωθούν (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιτακτική η ριζική μεταρρύθμιση της γεωργικής ασφάλισης διαμηνύουν οι αγρότες
Ελλάδα

Εντοπίστηκε η σορός του πιλότου που αναζητείτο στο Μεσολόγγι

Το αεροσκάφος στο οποίο επέβαινε κατέπεσε την προηγούμενη Τετάρτη

Ιδού η Συμφωνία των Πρεσπών (ΕΓΓΡΑΦΑ)

Κατατέθηκε στη Βουλή των Ελλήνων το πλήρες κείμενο του νομοσχεδίου
Διεθνή

Στους δρόμους ξεχύνονται χιλιάδες γυναίκες εναντίον του Τραμπ

Πραγματοποιούν διαμαρτυρίες σε διάφορες πόλεις των ΗΠΑ και του εξωτερικού

Συνεχίζονται για 10ο Σαββατοκυρίακο οι διαδηλώσεις των "Κίτρινων Γιλέκων" (ΦΩΤΟ)

Διαμαρτύρονται για τις πολιτικές της κυβέρνησης Μακρόν

Μέιτζορ: Καλεί την Μέι να εγκαταλείψει τις κόκκινες γραμμές της για το Brexit

Ο πρώην Πρωθυπουργός ζητά να βρει έναν τρόπο ώστε να αποφευχθεί μια καταστροφική έξοδος

tv news

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/01/2019 - 22:10ΠΑΜΕ ΠΑΚΕΤΟ