Ψυχαγωγία

Kylie Jenner: Το πανάκριβο δώρο στη μητέρα της για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Το πανάκριβο δώρο στη μητέρα της για τα 63α γενέθλια της…

Μια Ferrari αξίας $250,000 επέλεξε να χαρίσει η Kylie Jenner στην μητέρα της Kris Jenner που σε λίγες μέρες έχει γενέθλια της! Το πανάκριβο αυτοκίνητο που χάρισε η 22χρονη στη μητέρα της έφτασε έξω από το σπίτι της 63χρονης τηλεπερσόνας με μια άσπρη κορδέλα.

φερραρι

 Η Kris Jenner με το που αντίκρισε το δώρο της μικρότερης κόρης της για τα γενέθλια της ξέσπασε σε κλάματα αφού ήταν ένα από τα όνειρα της να αποκτήσει το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.

 

Επόμενο άρθρο

Οι καλύτερες ατάκες της «Μουρμούρας» από τα Κυπριακά Ζευγάρια! (ΒΙΝΤΕΟ)

Best of βίντεο με τις απολαυστικές ατάκες από τα πρώτα επεισόδια της επιτυχημένης σειράς..
31/10/2018 - 13:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

Οι πιο πλούσιοι celebrities των ΗΠΑ σύμφωνα με το Forbes!

Μάθετε ποιος κατέκτησε την κορυφή και τα εκατομμύρια που προστεθήκαν στην περιουσία του...
19/12/2018 - 14:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

"Τα βρήκαν" ΟΣΥΠΑ και Υπουργείο Μεταφορών

Συνεχίζει μέχρι τη λήξη της σύμβασής της η εταιρεία

"Στρέφει τα πυρά" προς τον ΠΑΣΙΝ για το ΓεΣΥ ο ΟΑΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Εμμένουν στην πάγια θέση για συλλογική σύμβαση οι κυβερνητικοί ιατροί

Καδής: Διαβεβαίωσε τους πατατοκαλλιεργητές ότι θα αποζημιωθούν (ΒΙΝΤΕΟ)

Επιτακτική η ριζική μεταρρύθμιση της γεωργικής ασφάλισης διαμηνύουν οι αγρότες
Ελλάδα

Εντοπίστηκε η σορός του πιλότου που αναζητείτο στο Μεσολόγγι

Το αεροσκάφος στο οποίο επέβαινε κατέπεσε την προηγούμενη Τετάρτη

Ιδού η Συμφωνία των Πρεσπών (ΕΓΓΡΑΦΑ)

Κατατέθηκε στη Βουλή των Ελλήνων το πλήρες κείμενο του νομοσχεδίου
Διεθνή

Στους δρόμους ξεχύνονται χιλιάδες γυναίκες εναντίον του Τραμπ

Πραγματοποιούν διαμαρτυρίες σε διάφορες πόλεις των ΗΠΑ και του εξωτερικού

Συνεχίζονται για 10ο Σαββατοκυρίακο οι διαδηλώσεις των "Κίτρινων Γιλέκων" (ΦΩΤΟ)

Διαμαρτύρονται για τις πολιτικές της κυβέρνησης Μακρόν

Μέιτζορ: Καλεί την Μέι να εγκαταλείψει τις κόκκινες γραμμές της για το Brexit

Ο πρώην Πρωθυπουργός ζητά να βρει έναν τρόπο ώστε να αποφευχθεί μια καταστροφική έξοδος

tv news

Ωμή βία και παράνοια στο πιο φρικιαστικό έγκλημα της σειράς «ΚΑΡΜΑ»

Ένα από τα πιο φρικιαστικά φονικά που διεπράχθησαν στο νησί,την Κυριακή στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

«Για Πάντα Εδώ» Αφιέρωμα στον Μάριο Τόκα με την Αιμιλία Κενεβέζου (ΒΙΝΤΕΟ)

Με σπάνιο αρχειακό υλικό από τη ζωή του μεγάλου μουσικοσυνθέτη, την Κυριακή στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 19/01/2019 - 23:45ΜΕΤΑ ΤΑ ΜΕΣΑΝΥΧΤΑ