Ψυχαγωγία

Kylie Jenner: Το πανάκριβο δώρο στη μητέρα της για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Το πανάκριβο δώρο στη μητέρα της για τα 63α γενέθλια της…

Μια Ferrari αξίας $250,000 επέλεξε να χαρίσει η Kylie Jenner στην μητέρα της Kris Jenner που σε λίγες μέρες έχει γενέθλια της! Το πανάκριβο αυτοκίνητο που χάρισε η 22χρονη στη μητέρα της έφτασε έξω από το σπίτι της 63χρονης τηλεπερσόνας με μια άσπρη κορδέλα.

φερραρι

 Η Kris Jenner με το που αντίκρισε το δώρο της μικρότερης κόρης της για τα γενέθλια της ξέσπασε σε κλάματα αφού ήταν ένα από τα όνειρα της να αποκτήσει το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.

 

Επόμενο άρθρο

Οι καλύτερες ατάκες της «Μουρμούρας» από τα Κυπριακά Ζευγάρια! (ΒΙΝΤΕΟ)

Best of βίντεο με τις απολαυστικές ατάκες από τα πρώτα επεισόδια της επιτυχημένης σειράς..
31/10/2018 - 13:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δίνει ζωή σε συνανθρώπους του ο 17χρονος Στέφανος (ΦΩΤΟ)

Αεροδιακομιδή των οργάνων του από το Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας στο αεροδρόμιο Λάρνακας

Χωρίς προηγούμενο οι ροές αιτητών ασύλου μέσω κατεχομένων (ΒΙΝΤΕΟ)

Φτάνουν με αεροπορικές πτήσεις από Κωνσταντινούπολη και Αττάλεια στο παράνομο Ερκάν

Η Μετεωρολογική Υπηρεσία προειδοποιεί για ισχυρές καταιγίδες και χαλάζι

Εκδόθηκε νέα πορτοκαλί προειδοποίηση για τον καιρό
Ελλάδα

Σε κρίσιμη κατάσταση αγοράκι που κάηκε με βραστό νερό στον Ασπρόπυργο

Έριξε πάνω του κατσαρόλα με νερό ενώ βρισκόταν υπό την επιμέλεια φίλης της μητέρας του

Δεν αποκλείει "θερμό επεισόδιο" με την Τουρκία ο Έλληνας Υπουργός Άμυνας

Σε πλήρη συντονισμό Αθήνα και Λευκωσία για αναχαίτιση των απειλών της 'Αγκυρας

Αίσιο τέλος στην εξαφάνιση 20χρονου φοιτητή στην Κρήτη (ΦΩΤΟ)

Εντοπίστηκε μετά από δυο μέρες σε αγροτική τοποθεσία του Καβροχωρίου στο Ηράκλειο
Διεθνή

Θύμα "εσκεμμένης, προμελετημένης εκτέλεσης" ο Κασόγκι

Τι κατέδειξε η ειδική ανεξάρτητη έρευνα του ΟΗΕ για τον θάνατό του

Προειδοποιεί με κυρώσεις την Τουρκία για τους S-400 ο Τραμπ

Πως σκοπεύουν οι ΗΠΑ να απαντήσουν στον Ερντογάν για την αγορά του πυραυλικού συστήματος

Τα είπαν στην Ουάσιγκτον Μογκερίνι και Πομπέο

Προκλήσεις που αντιμετωπίζουν οι ΗΠΑ και η Ευρώπη στην ατζέντα της συνάντησης

tv news

Η Τατιάνα λέει όλη την αλήθεια στον Τόνυ.. Πως αντιδρά και ποιο το επόμενο βήμα;

Θα καταφέρουν να παραπλανήσουν τον Σέκερη; «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Όλοι πίσω προσπαθούν να επικοινωνήσουν με την Μελίτη...

Φώτης και Μιχάλης όλο και πλησιάζουν το σημείο που βρίσκονται... Τετάρτη: Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 19/06/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ