Ψυχαγωγία

Kylie Jenner: Το πανάκριβο δώρο στη μητέρα της για τα γενέθλια της! (ΦΩΤΟ)

Το πανάκριβο δώρο στη μητέρα της για τα 63α γενέθλια της…

Μια Ferrari αξίας $250,000 επέλεξε να χαρίσει η Kylie Jenner στην μητέρα της Kris Jenner που σε λίγες μέρες έχει γενέθλια της! Το πανάκριβο αυτοκίνητο που χάρισε η 22χρονη στη μητέρα της έφτασε έξω από το σπίτι της 63χρονης τηλεπερσόνας με μια άσπρη κορδέλα.

φερραρι

 Η Kris Jenner με το που αντίκρισε το δώρο της μικρότερης κόρης της για τα γενέθλια της ξέσπασε σε κλάματα αφού ήταν ένα από τα όνειρα της να αποκτήσει το συγκεκριμένο αυτοκίνητο.

 

Επόμενο άρθρο

Οι καλύτερες ατάκες της «Μουρμούρας» από τα Κυπριακά Ζευγάρια! (ΒΙΝΤΕΟ)

Best of βίντεο με τις απολαυστικές ατάκες από τα πρώτα επεισόδια της επιτυχημένης σειράς..
31/10/2018 - 13:21

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κάιλι Τζένερ: Το απίστευτο ποσό που ξόδεψε για... delivery!

Μέσα σε έναν χρόνο ξόδεψε πολλές χιλιάδες δολάρια...
04/02/2019 - 13:51

Η Kάιλι Τζένερ θα ξοδέψει... εκατομμύρια για τα πρώτα γενέθλια της κόρης της!

Οι προετοιμασίες για το πάρτι ξεκίνησαν πριν από... έξι μήνες!
19/01/2019 - 16:43

H Αριστοτέλους "απαντά" στην Kylie Jenner και στο πιο...δημοφιλές αυγό(ΦΩΤΟ)

Το...πράσινο αυγό και η υπόσχεση που έδωσε στους τηλεθεατές της
15/01/2019 - 09:42

Αυτός είναι ο λόγος που η Κάιλι και η Κένταλ Τζέννερ μισιούνται!

Η αφορμή για να χαλάσουν οι σχέσεις τους και ο ανταγωνισμός...
14/01/2019 - 14:13

Η Khloe Kardashian έγινε ίδια η… Kylie Jenner! (ΦΩΤΟ)

Οι αισθητικές επεμβάσεις και η μεγάλη ομοιότητα μεταξύ τους
11/01/2019 - 16:10

Αυτή είναι η φωτογραφία που σάρωσε στο Instagram τo 2018!

Δείτε σε ποιον ανήκει και ποια είναι η φωτογραφία που μάζεψε τα περισσότερα likes
28/12/2018 - 11:30

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αισθητή και στη Λεμεσό η σεισμική δόνηση βορειοανατολικά της Πάφου (ΦΩΤΟ)

Το φαινόμενο παρακολουθείται από το Σεισμολογικό Κέντρο του Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης

Της είπε ότι θα την πάει σπίτι της, την ξεμονάχιασε και τη λήστεψε

Χειροπέδες σε 33χρονο που φέρεται να επιτέθηκε σε γυναίκα με ψαλίδι

Γκανγκστερική καταδίωξη...ανήλικου με προειδοποιητικούς πυροβολισμούς στην Πάφο

Προσπάθησε να χτυπήσει με το αυτοκίνητο αστυνομικό που το κυνηγούσε με μοτοσικλέτα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ