Ψυχαγωγία

Κυπραία Πεθερά:"Ήμουν τραπεζικός και έχω γράψει βιβλίο ακατάλληλο για ανηλίκους"

Η viral Κυπραία πεθερά των τελευταίων ημερών, βρέθηκε καλεσμένη μέσω skype στην εκπομπή "Λούης Night Show" και αναφέρθηκε στους λόγους που έκανε το σατιρικό βίντεο, τις ύβρεις που δέχθηκε, την επιτυχία που αντίκρισε αλλά και ποιο είναι το αληθινό της επάγγελμα. 

Συγκεκριμένα δήλωσε:

Ήμουν τραπεζικός και γράφω βιβλία, διάλεξα τον δρόμο της λογοτεχνίας. Έγραψα βιβλία που έχουν σχέση με κωμωδία, εποχής και το τελευταίο είναι στο πλαίσιο του 50 shades of Grey και είναι ακατάλληλο κάτω των 18 ετών.

Έκανα ένα βίντεο για πλάκα, αφιερωμένο στις φίλες μου και το έβαλα Facebook. Και ξαφνικά έγινε ένας χαμός σε likes και σε views. Ύστερα έστειλαν μηνύματα υβριστικού περιεχομένου γιατί νόμιζαν ήμουν πεθερά και όχι ρόλος. Μου έλεγαν ότι είμαι άθλια και θέλω ψυχολόγο και να λυπηθώ το παιδί μου. Ο γιος μου είναι 16 ετών, δεν έχω νύφη.

Ήθελα να δώσω γέλιο σε κάθε σπίτι.

Δείτε το βίντεο αλλά και την συζήτηση για την μελλοντική τους συνεργασία με τον Λούη ως...Κυπραίος πεθερός

 

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Οι "αστυνομικοί - ντελάληδες" του Πρωταρά και το... troll του Λούη (ΒΙΝΤΕΟ)

"Γιατί δεν έκανε και τις ανακοινώσεις για τις προσφορές του περιπτέρου;"
24/05/2020 - 14:06

Λ. Πατσαλίδης: Περιγράφει την δύσκολη συμβίωση με την Αστέρω στη καραντίνα (VID)

Αποκάλυψε πότε λήγει το συμβόλαιο του με τον Alpha Κύπρου
22/05/2020 - 10:22

O Λούης Πατσαλίδης κουρεύεται ζωντανά σε...τηλεοπτική εκπομπή (ΒΙΝΤΕΟ)

Μετά την λήξη των μέτρων επισκέφθηκε τον μπαρμπέρη για να περιποιηθεί τη χαίτη του
21/05/2020 - 10:49

Λούης και Τεύκρος μετέτρεψαν τη σκηνή του σατιρικού σε Eurovision αρένα (ΒΙΝΤΕΟ)

Το backstage στιγμιότυπο που μας δίνει μια μικρή γεύση για το ερχόμενο επεισόδιο
20/05/2020 - 11:56

O Λούης τρολάρει τους... τηλεγάμους στην Κύπρο εν καιρώ πανδημίας (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο γωνστός stand up comedian μας χάρισε στιγμές σάτιρας και γέλιου
16/05/2020 - 15:43

Το "ξεκαθάρισμα" του Δρ. Πέτρου Καραγιάννη στον...Λούη Πατσαλίδη (ΒΙΝΤΕΟ)

To "Λούης Night Show" επιστρέφει απόψε με τα καλύτερα απρόοπτα και αυτής της εβδομάδας
15/05/2020 - 07:10

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Διαμαρτυρία έξω από το "Πουρνάρα" από μέλη αντιφασιστικού κινήματος (ΒΙΝΤΕΟ)

Με πανό και συνθήματα κατά της απαγόρευσης διακίνησης των μεταναστών λόγω ψώρας

"Λουκέτο" για 24 ώρες στο Λύκειο Έμπας μετά τον εντοπισμό κρούσματος κορωνοϊού

Απολυμαίνονται οι χώροι και ιχνηλατούνται οι επαφές του καθηγητή που νοσεί με την πανδημία

Προετοιμασίες "πέντε αστέρων" στα ξενοδοχεία της Κύπρου για υποδοχή τουριστών

Ο Alpha Κύπρου κατέγραψε τις πυρετώδεις εργασίες για επαναλειτουργία της βιομηχανίας
Ελλάδα

Τέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊου και ένας θάνατος στην Ελλάδα

Συνολικά, εκατόν εβδομήντα δύο οι νεκροί από την πανδημία στη χώρα

Υπ. Τουρισμού Ελλάδας: Εξετάζεται μια «ασφαλής ζώνη» Ελλάδας, Κύπρου, Ισραήλ

Τι ανέφερε ο Χάρης Θεοχάρης για την ακτοπλοϊκή σύνδεση των δύο χωρών

Αύριο οι ανακοινώσεις για το άνοιγμα των δημοτικών σχολείων στην Ελλάδα

Υπό την καθοδήγηση και τις συστάσεις ειδικών οι αποφάσεις ξεκαθάρισε ο Μητσοτάκης
Διεθνή

Άνοιγμα πολυκαταστημάτων και επιχειρήσεων των Ιούνιο ανακοίνωσε ο Τζόνσον

Ο Βρετανός Πρωθυπουργός διεμήνυσε ότι όλα θα εξαρτηθούν από την επιδημιολογική εικόνα

"Καμπανάκι" ΠΟΥ για δεύτερο κύμα κορωνοϊου σε χώρες όπου μειώνονται τα κρούσματα

Ράιαν: Ο κόσμος εξακολουθεί να βρίσκεται στη μέση του πρώτου κύματος ξεσπάσματος

Κυριακίδου: Τουρισμός και ταξίδια να μην αποβούν σε βάρος της δημόσιας υγείας

"Δεν πρέπει να πάνε χαμένες οι θυσίες", το μήνυμα της Επιτρόπου Υγείας προς τους Υπουργούς

tv news

Όλες οι υποψίες επιβεβαιώνονται και η φυλακή φαίνεται μονόδρομος για τη Μαρίνα..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Θα ομολογήσει η Μάγδα στην Ηλέκτρα πως σκότωσε τον Σωκράτη και θα παραδοθεί;

Δείτε αυτή την εβδομάδα τις συγκλονιστικές εξελίξεις της σειράς «Έρωτας μετά»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 26/05/2020 - 06:45ALPHA ΚΑΛΗΜΕΡΑ