Ψυχαγωγία

Κύπρια τραγουδίστρια επανήλθε στη δισκογραφία με...ντουέτο έκπληξη(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βαλάντω Τρύφωνος, δύο χρόνια μετά την τελευταία της δισκογραφική κυκλοφορία,επιστρέφει με ένα ντουέτο που θα αγαπήσουμε από την πρώτη στιγμή που θα το ακούσουμε!

Η αγαπημένη Κύπρια τραγουδίστρια συνεργάζεται για πρώτη φορά με τον Στάθη Δρογώση, έναν από τους πιο δημιουργικούς καλλιτέχνες της γεννιάς του και το αποτέλεσμα είναι πραγματικά εντυπωσιακό. Το τραγούδι  « ΑΜΑΞΙ», δικαιώνει και τους δύο καλλιτέχνες!

Τη μουσική υπογράφει ο Στάθης Δρογώσης ενώ τους στίχους ο Σταύρος Σταύρου! Τα γυρίσματα έγιναν υπό τη σκηνοθετική ματιά του Δημήτρη Συλβέστρου!

Το «ΑΜΑΞΙ», αποτελεί τον προπομπό του πρώτου ολοκληρωμένου album, της Βαλάντως, που πρόκειται να κυκλοφορήσει στα μέσα του 2020, από τη Heaven Music!

Ακούστε το νέο τραγούδι

Επόμενο άρθρο

Ραγίζει καρδιές ο Φουρλάς για τη κόρη του: "Σε ψάχνω πίσω από κάθε συννεφάκι..."

"Mας λείπεις πολύ..." - Δείτε την συγκινητική ανάρτηση του Ευρωβουλευτή
09/07/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αυτοί θα είναι οι τραγουδιστές στο "Soundtrack of love" με την Αριστοτέλους-ΦΩΤΟ

Μάθετε πότε κάνει πρεμιέρα το πολυαναμενόμενο show του Alpha Κύπρου
24/08/2019 - 10:37

Και όμως ο Λούης και ο Τεύκρος θα κυκλοφορήσουν... λάτιν τραγούδι!

Σε ρόλο έκπληξη ο γνωστός stand up comedian - Όλες οι λεπτομέρειες
25/06/2019 - 12:06

Ξεκίνησε το τραγούδι μπροστά στην κάμερα ο... Γιούργκεν Κλοπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Απίθανος τύπος ο Κλοπ, έκανε διασκευή γνωστού τραγουδιού
02/06/2019 - 09:46

Μετά τον Τάαμαρι, έγινε τραγούδι και ο... Μάκης

Διασκεύασαν το τραγούδι για χάρη του προέδρου της εταιρίας
20/03/2019 - 18:18

Ρέτρο: Πώς οι Λεμεσιανοί έκαναν καρναβάλι τη δεκαετία του '60 (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Μάσκες, στολές, κομφετί, σερπαντίνες, χορός και διασκέδαση
09/03/2019 - 19:46

Eurovision 2019: Ακούστε το τραγούδι της Ελλάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Η Κατερίνα Ντούσκα με το "Better Love" ταξιδεύει για το Ισραήλ
06/03/2019 - 22:11

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Άγρια συμπλοκή με δύο τραυματίες στη Λευκωσία

Στο Γενικό Νοσοκομείο Λευκωσίας με τραύματα τα δύο πρόσωπα

Αναστάτωση στο ΤΑΕΠ Πόλης Χρυσοχούς όταν γιατρός δεν παρουσιάστηκε για υπηρεσία

Βρήκε λύση ο Οργανισμός Ασφάλισης Υγείας για τη στελέχωση του Τμήματος, όπως ανακοίνωσε
Ελλάδα

Εκκενώθηκαν δύο ξενοδοχεία λόγω μεγάλης πυρκαγιάς στη Σάμο (ΦΩΤΟ)

Δίνουν μάχη με τις φλόγες από ξηράς και αέρος

Ελλάδα: 60 άτομα εγκλωβίστηκαν σε παραλία λόγω μεγάλης φωτιάς στη Λέρο

Στη Λέρο δεν υπάρχει πυροσβεστικό κλιμάκιο παρά μόνο ένας εποχικός πυροσβέστης

Άγριο έγκλημα στην Καβάλα για ένα...πάρκινγκ

Γείτονας πυροβόλησε και σκότωσε μητέρα και γιο λόγω ενός φορτηγού
Διεθνή

Δοκιμή πυραύλου πραγματοποίησε το Ιράν

"Η χώρα μας βρίσκεται πάντα στην αρένα των δοκιμών αμυντικών και στρατηγικών συστημάτων"

Καθηλώνουν στο έδαφος τα αεροπλάνα της British Airways οι εργαζόμενοι

Χιλιάδες επιβάτες αναμένεται να επηρεαστούν από δυναμικές απεργιακές κινητοποιήσεις

Oύτε σε Ελλάδα, ούτε σε Κύπρο το ιρανικό δεξαμενόπλoιο "Adrian Darya 1" (XAΡΤΗΣ)

Άλλαξε ρότα και κατευθύνεται προς το λιμάνι της Μερσίνας στα τουρκικά παράλια

tv news

Δύο γυναίκες απέναντι στην αλήθεια...Μόνο μία θυσία θα φέρει την εξιλέωση...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Β' Κύκλος έρχεται στο νέο πρόγραμμα του Alpha (ΔΕΙΤΕ ΤΟ TRAILER)
Alpha TV Κύπρου

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 24/08/2019 - 19:40ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ