Ψυχαγωγία

Κύπρια τραγουδίστρια επανήλθε στη δισκογραφία με...ντουέτο έκπληξη(ΒΙΝΤΕΟ)

Η Βαλάντω Τρύφωνος, δύο χρόνια μετά την τελευταία της δισκογραφική κυκλοφορία,επιστρέφει με ένα ντουέτο που θα αγαπήσουμε από την πρώτη στιγμή που θα το ακούσουμε!

Η αγαπημένη Κύπρια τραγουδίστρια συνεργάζεται για πρώτη φορά με τον Στάθη Δρογώση, έναν από τους πιο δημιουργικούς καλλιτέχνες της γεννιάς του και το αποτέλεσμα είναι πραγματικά εντυπωσιακό. Το τραγούδι  « ΑΜΑΞΙ», δικαιώνει και τους δύο καλλιτέχνες!

Τη μουσική υπογράφει ο Στάθης Δρογώσης ενώ τους στίχους ο Σταύρος Σταύρου! Τα γυρίσματα έγιναν υπό τη σκηνοθετική ματιά του Δημήτρη Συλβέστρου!

Το «ΑΜΑΞΙ», αποτελεί τον προπομπό του πρώτου ολοκληρωμένου album, της Βαλάντως, που πρόκειται να κυκλοφορήσει στα μέσα του 2020, από τη Heaven Music!

Ακούστε το νέο τραγούδι

Επόμενο άρθρο

Ραγίζει καρδιές ο Φουρλάς για τη κόρη του: "Σε ψάχνω πίσω από κάθε συννεφάκι..."

"Mας λείπεις πολύ..." - Δείτε την συγκινητική ανάρτηση του Ευρωβουλευτή
09/07/2019 - 11:45

ΣχετικέςΕιδήσεις

Eminem: Σπάει το ρεκόρ και "βγάζει" το γρηγορότερο ραπ (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο νέο τραγούδι, ερμηνεύει 229 λέξεις σε 30 δευτερόλεπτα
23/01/2020 - 13:20

Και όμως η Ελεονώρα Ζουγανέλη έδωσε εξετάσεις στο Εθνικό και κόπηκε στο τραγούδι

Όλα όσα εκμυστηρεύτηκε ο πατέρας της,, Γιάννης Ζουγανέλης
05/01/2020 - 15:26

Γάμος Σωτηρίου - Κορτζιά: Τραγούδησε...Βέρτη στην γυναίκα της ζωής του (ΒΙΝΤΕΟ)

Η τρυφερή αφιέρωση του ποδοσφαιριστή στην σύζυγό του και η...αντίδραση της
29/12/2019 - 11:55

Η Έλενα Νικολάου φέρνει τα...Χριστούγεννα με την πιο μελωδική φωνή(ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο βήμα στη μουσική με γιορτινή διάθεση και όλα όσα δήλωσε
09/12/2019 - 13:11

Η Ιουλία Καλλιμάνη επιστρέφει ως..."Πληγωμένη Καρδιά"(ΒΙΝΤΕΟ)

Το νέο τραγουδι και η συνεργασία με κορυφαίους δημιουργούς
26/11/2019 - 13:19

Η Τάμτα έβγαλε τραγούδι για το σεξ... με τον "πρώην" της(ΒΙΝΤΕΟ)

"Tο σεξ με τον πρώην ξέρεις ότι είναι το...καλύτερο"
15/11/2019 - 19:01

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τρείς ημέρες μετά συνέλαβαν τον φερόμενο δράστη του άγριου φονικού στην Πάφο

Πληροφορία οδήγησε τις Αρχές στην περιοχή της Ομόνοιας στη Λεμεσό

Σκέψεις για κλιμακωτή παροχή επιδόματος στήριξης σε κατοίκους ορεινών περιοχών

Ζητούν να συμπεριληφθούν στο σχέδιο και άλλα χωριά σε υψόμετρο κάτω των 600 μέτρων

Έρευνες για διαρρήκτες με...ακριβά γούστα κάνει η Αστυνομία

Έκλεψαν είδη ένδυσης γνωστού καταστήματος στη Λεμεσό
Ελλάδα

Συναγερμός στο «Ελ. Βενιζέλος» για ύποπτο κρούσμα κορονοϊού

Πρόκειται για παιδί που ταξίδεψε στην Ελλάδα από την Κίνα

Σε τέσσερις φορές ισόβια καταδικάστηκε ο Κώστας Πάσσαρης

Το Μικτό Ορκωτό Εφετείο Αθήνας δεν αναγνώρισε κανένα ελαφρυντικό στον διαβόητο κακοποιό

«Προσβλέπω σε μια κοινωνία που ατενίζει με αισιοδοξία το μέλλον»

Οι πρώτες δηλώσεις της νέας Προέδρου της Ελληνικής Δημοκρατίας
Διεθνή

Ανησυχία για εξάπλωση του κοροναϊού και στη Σκωτία

"Πολύ πιθανό" να επιβεβαιωθούν κρούσματα στο Ηνωμένο Βασίλειο εξηγούν ειδικοί

«Ο διάδοχος του Σουλεϊμανί, θα έχει την ίδια τύχη αν…»