Ψυχαγωγία

Κυριάκου-Μερκής: Μας δείχνουν το... Χριστουγεννιάτικο σπίτι τους...(ΒΙΝΤΕΟ)

48 ημέρες πριν από τα Χριστούγεννα και ο Γιώργος Μερκής με την Άντρεα Κυριάκου είναι από τους πρώτους που είπαν να στολίσουν για Χριστούγεννα.

Το ζεύγος θα περάσει τις πρώτες γιορτές με το πρώτο τους παιδάκι και μπήκαν από νωρίς στο mood και τις προετοιμασίες. Στόλισαν το Χριστουγεννιάτικο δέντρο αλλά και όλο το σπίτι τους με στολίδια και φωτάκια για να βρίσκονται πιο κοντά στην εορταστική ατμόσφαιρα...

Δείτε βίντεο από το στολισμένο σπίτι τους

 

Επόμενο άρθρο

Ήβη Αδάμου:Οι λεπτομέρειες που αποκάλυψε για τον γάμο της με τον Μιχάλη Κουινέλη

Μάθετε όσα δήλωσε για τον γάμο, την βάφτιση και την καθημερινότητα με την κόρη της..
09/11/2018 - 10:58

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γιώργος Μερκής- Άντρεα Κυριάκου: Έτσι φωνάζουν χαϊδευτικά τον γιο τους! (ΦΩΤΟ)

Ο μικρός Λαμπρινός έχει ήδη το πρώτο χαϊδευτικό από τους γονείς του
16/03/2019 - 12:36

Άντρεα Κυριάκου: Η φωτογραφία του Μερκή με τον γιο τους και τα συγκινητικά λόγια

Πάντα πίστευα ότι θα είσαι πολύ καλός μπαμπάς και τώρα το ξέρω!
12/03/2019 - 12:36

Γιώργος Μερκής: Τα παιχνίδια και οι φωτογραφίες με το μικρό Λαμπρινό(ΦΩΤΟ)

Το τραγούδι και οι στιγμές πατέρα-γιου που μοιράστηκε δημόσια
23/02/2019 - 11:47

Α. Κυριάκου:Ο λόγος που η ημέρα του Αγίου Βαλεντίνου είναι ξεχωριστή για εκείνη

Ο λόγος που τα τελευταία τρία χρόνια η συγκεκριμένη μέρα είναι σημαντική για εκέινην...
14/02/2019 - 16:06

Άντρεα Κυριάκου: Το "ερωτικό καυγαδάκι" με τον ημίγυμνο Μερκή στο καναπέ(ΒΙΝΤΕΟ)

Η ανάρτηση που έκανε, οι γκριμάτσες, τα πειράγματα και η...απομόνωση του ήχου
09/02/2019 - 19:44

Η γλυκιά φωτογραφία της Άντρεας με τον Μερκή και οι ευχές τους (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα Χριστούγεννα με τον γιο τους και το "αστέρι" του μικρού Λαμπρινού
25/12/2018 - 09:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αισθητή και στη Λεμεσό η σεισμική δόνηση βορειοανατολικά της Πάφου (ΦΩΤΟ)

Το φαινόμενο παρακολουθείται από το Σεισμολογικό Κέντρο του Τμ. Γεωλογικής Επισκόπησης

Της είπε ότι θα την πάει σπίτι της, την ξεμονάχιασε και τη λήστεψε

Χειροπέδες σε 33χρονο που φέρεται να επιτέθηκε σε γυναίκα με ψαλίδι

Γκανγκστερική καταδίωξη...ανήλικου με προειδοποιητικούς πυροβολισμούς στην Πάφο

Προσπάθησε να χτυπήσει με το αυτοκίνητο αστυνομικό που το κυνηγούσε με μοτοσικλέτα
Ελλάδα

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο

Ένα εστιατόριο "πάνω στα σύννεφα" (BINTEO&ΦΩΤΟ)

Εσείς θα το επιλέγατε για ένα γεύμα;
Διεθνή

Ο Μακρόν απέλυσε τον αρχηγό της Αστυνομίας λόγω "κίτρινων γιλέκων"

Αποφασισμένος να λάβει μέτρα για αποτροπή νέων επεισοδίων στην καρδιά της πρωτεύουσας

Παραιτείται ο "ισχυρός" άνδρας της Warner Bros μετά από σκάνδαλο

Ο Διευθύνων Σύμβουλος του κολοσσού αποχωρεί μετά τις φήμες για ερωτική σχέση με 26χρονη

Πέθαναν λίγο μετά την κατανάλωση δημητριακών

Περισσότεροι από 100 άνθρωποι νοσηλεύονται με υψηλό πυρετό και διανοητική σύγχυση

tv news

H συμμετοχή της Τατιάνας σε μια αστυνομική έφοδο παίρνει απρόβλεπτες διαστάσεις!

H Όλγα σε απελπιστική κατάσταση στο ξενοδοχείο... «To Τατουάζ» Τρίτη Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Αντρέας και Κάτια συναντιόνται τυχαία στο ίδιο μαγαζί με τη Ρένα και τον Σταύρο

Η Μαρίνα αντιμέτωπη με μια σειρά από κινδύνους...«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τρίτη Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 19/03/2019 - 10:15ΓΥΝΑΙΚΑ ΧΩΡΙΣ ΟΝΟΜΑ