Ψυχαγωγία

La Casa de Papel: Ανακοινώθηκε πότε βγαίνει ο τέταρτος κύκλος της σειράς(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "La casa de Papel" επιστρέφει ανανεωμένο...

Η αγαπημένη σειρά που κατάφερε να μας κόψει την ανάσα με το τέλος του τρίτου κύκλου, δεν θα μας κρατά ακόμη για πολύ σε αγωνία αφού στις 3 Απριλίου του 2020 βγαίνει και ο τέταρτος κύκλος της σειράς.

Το Netflix, ανακοίνωσε την είδηση με ένα μικρό teaser, στο οποίο εμφανίζονται οι αγαπημένοι πρωταγωνιστές να «φορούν» και πάλι τις μάσκες τους προειδοποιώντας πως... “Το χάος ξεκινά”.

 

To "La Casa de Papel"είναι η πιο δημοφιλής μη-αγγλικής προέλευσης σειρά, η οποία κατά την 3η σεζόν κατάφερε να προσελκύσει πάνω από 34 εκατομμύρια θεατές σε όλο τον κόσμο από την πρώτη κιόλας εβδομάδα.

Επόμενο άρθρο

Έγινε η αποκάλυψη! Αυτός είναι ο λόγος που διαλύθηκαν οι...One

Η αποκάλυψη, το "βέτο" του Θεοφάνους και η δήλωση που θα συζητηθεί
09/12/2019 - 12:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το "τέλος" του La Casa De Papel... αρχίζει-Όλα όσα θα δούμε στον τελευταίο κύκλο

Ο πόλεμος γίνεται ακραίος, αλλά αυτή θα είναι η πιο επική και συναρπαστική σεζόν
01/08/2020 - 10:24

Είναι γεγονός! Το “La casa de Papel” επιστρέφει με την 5η σεζόν (ΦΩΤΟ)

Ο πρωτότυπος τρόπος που το αποκάλυψε ο σεναριογράφος της σειράς
15/07/2020 - 09:25

Ο “Helsinki” από το “La casa de Papel” βρίσκεται για διακοπές στην Ελλάδα (ΦΩΤΟ)

Ποια περιοχή αποφάσισε να επισκεφθεί και να απολαύσει το καλοκαίρι του;
10/07/2020 - 13:02

Η "Tokyo" μας συστήνει για πρώτη φορά την...πανέμορφη μητέρα της (ΦΩΤΟ)

Η πιο θερμή υποστηρίκτρια της ηθοποιού και η εξαιρετική ομοιότητα μεταξύ τους
08/05/2020 - 14:39

Πρωταγωνιστής του "LCDP" έστειλε τα φιλιά του σε...Κύπρια socialite (ΒΙΝΤΕΟ)

Το στιγμιότυπο, τα λόγια που μοιράστηκε ο καλλιτέχνης και η απάντηση ανήμερα Πάσχα
20/04/2020 - 09:27

Ο έξαλλος χορός Tokyo - "El Professor" στα γυρίσματα στην...Ταϊλάνδη (ΒΙΝΤΕO)

To στιγμιότυπο που μέσα σε μερικές ώρες ξεπέρασε τα 12 εκατομμύρια views
18/04/2020 - 09:19

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Εργαζόμενοι και άτομα με ιστορικό ταξιδιού ανάμεσα στα 14 νέα κρούσματα

Η «ακτινογραφία» των νέων περιστατικών που προέκυψαν μετά από 3,539 εξετάσεις

Δεκατέσσερα νέα κρούσματα στην Κύπρο ανακοίνωσε το Υπουργείο Υγείας

Ο συνολικός αριθμός των κρουσμάτων ανέρχεται πλέον στα 1.222

Ψάχνουν τα αίτια της φωτιάς που ξέσπασε μεταξύ Δρούσειας - Κρήτου Τέρρα

Ένα εκτάριο καμένης γης άφησε πίσω της η πυρκαγιά
Ελλάδα

Εκατόν πενήντα ένα νέα κρούσματα κορωνοϊού εντοπίστηκαν στην Ελλάδα

Μόλις 7 εντοπίστηκαν στις πύλες εισόδου της χώρας

Ανοιχτό το ενδεχόμενο λήψης έκτακτων μέτρων στη Θεσσαλονίκη λόγω κρουσμάτων

Πραγματοποιήθηκε έκτακτη σύσκεψη μετά την αύξηση των περιστατικών

Καταγγελίες για τις καταστροφές στις αγιογραφίες της Παναγίας Σουμελά

"Δεν είναι πρόσφατες" απαντούν οι τουρκικές Αρχές
Διεθνή

Σε καραντίνα ξανά πόλη 32.000 κατοίκων στην Ισπανία

Το Υπουργείο Υγείας διαβεβαίωσε ότι η χώρα δεν βρίσκεται αντιμέτωπη με ένα δεύτερο κύμα

tv news

«Μεσημέρι στον Alpha» Infotainment εκπομπή με την Κατερίνα Αγαπητού καθημερινά

Γιατί η ενημέρωση στον ALPHA δεν σταματάει ποτέ!
Alpha TV Κύπρου

Ο Γιώργος Τσούλης κάνει τη μαγειρική, διασκέδαση καθημερινά στον Alpha Κύπρου!

Έρχεται να αποδείξει ότι όλοι μπορούν να τα καταφέρουν στην...κουζίνα!
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 07/08/2020 - 18:45ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ