Ψυχαγωγία

La Casa de Papel: Ανακοινώθηκε πότε βγαίνει ο τέταρτος κύκλος της σειράς(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "La casa de Papel" επιστρέφει ανανεωμένο...

Η αγαπημένη σειρά που κατάφερε να μας κόψει την ανάσα με το τέλος του τρίτου κύκλου, δεν θα μας κρατά ακόμη για πολύ σε αγωνία αφού στις 3 Απριλίου του 2020 βγαίνει και ο τέταρτος κύκλος της σειράς.

Το Netflix, ανακοίνωσε την είδηση με ένα μικρό teaser, στο οποίο εμφανίζονται οι αγαπημένοι πρωταγωνιστές να «φορούν» και πάλι τις μάσκες τους προειδοποιώντας πως... “Το χάος ξεκινά”.

 

To "La Casa de Papel"είναι η πιο δημοφιλής μη-αγγλικής προέλευσης σειρά, η οποία κατά την 3η σεζόν κατάφερε να προσελκύσει πάνω από 34 εκατομμύρια θεατές σε όλο τον κόσμο από την πρώτη κιόλας εβδομάδα.

Επόμενο άρθρο

Έγινε η αποκάλυψη! Αυτός είναι ο λόγος που διαλύθηκαν οι...One

Η αποκάλυψη, το "βέτο" του Θεοφάνους και η δήλωση που θα συζητηθεί
09/12/2019 - 12:18

ΣχετικέςΕιδήσεις

Καλάθης και Πρίντεζης σε ρυθμούς… La Casa de Papel (ΦΩΤΟ)

Τα μεγαλύτερα αστέρια της διοργάνωσης σε μια ξεχωριστεί φωτογραφία
30/09/2019 - 15:17

Ανατροπή! Και όμως το..."La Casa de Papel" θα συνεχίσει για 4η σεζόν(ΒΙΝΤΕΟ)

Όλες οι λεπτομέρειες και η επιβεβαίωση από το Netflix
20/07/2019 - 15:32

Ανατριχίλα με το «You ‘ll never walk alone» στο La Casa de Papel (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν πρόκειται διαβάζοντας αυτό το ρεπορτάζ να μάθεις κάτι που θα σου χαλάσει την απόλαυση
20/07/2019 - 15:17

Η "Τόκιο" έκλεψε τις εντυπώσεις στην πρεμιέρα του "La Casa de Papel" (ΦΩΤΟ)

Δεν έλειπε κανένας από την συμμορία του "El Proffesor"
16/07/2019 - 13:29

Επιβεβαιώθηκε η τέταρτη σεζόν του "La Casa de Papel"!

Πριν καν αρχίσει η τρίτη σεζόν το Netflix έκανε αποκαλύψεις
29/06/2019 - 09:18

La Casa de Papel: Αυτά είναι τα νέα μέλη της συμμορίας και τα ψευδώνυμα τους!

Το νέο trailer που κυκλοφόρησε λίγο πριν την μεγάλη πρεμιέρα της τρίτης σεζόν
24/06/2019 - 14:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τρένο για το Τρόοδος θέλει ο Κώστας Χαμπιαούρης (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι αποκαλύπτει στον Alpha ο Επίτροπος Ορεινών Κοινοτήτων

Ακτινοθεραπεία "εξπρές" για καρκινοπαθείς με την υπογραφή Κύπριου επιστήμονα

Ενθαρρυντικά τα αποτελέσματα των πρώτων δοκιμών λέει ο Δρ. Κωνσταντίνος Κουμενής

Στα 168 έφτασαν τα κρούσματα της γρίπης Α' (ΒΙΝΤΕΟ)

Δεν είναι ανησυχητικός ο αριθμός, δηλώνει στον Alpha η Διευθύντρια των Ιατρικών Υπηρεσιών
Ελλάδα

Εξαρθρώθηκε εγκληματική ομάδα στην Αθήνα που είχε συλληφθεί άλλες 100 φορές

Διέπρατταν ληστείες, κλοπές και διακινούσαν ναρκωτικά

Η Γαλλία στο πλευρό της Ελλάδας για την αντιμετώπιση του μεταναστευτικού

Οι δύο πλευρές συμφώνησαν για συνέχιση των επαφών ενόψει των προσεχών διαπραγματεύσεων
Διεθνή

Τσαβούσογλου: Η Ελλάδα σαμποτάρει τις προσπάθειες για ειρήνη στη Λιβύη

Kρεσέντο τουρκικής προκλητικότητας ενόψει της Διάσκεψης του Βερολίνου

Παγκόσμιο συναγερμό σήμανε η εμφάνιση νέου κοροναϊού στην Κίνα (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι προειδοποιήσεις του ΠΟΥ έθεσαν επί ποδός τις Αρχές σε πολλές χώρες του πλανήτη

Εκβιάζει απροκάλυπτα ο Ερντογάν λίγες ώρες πριν τη Διάσκεψη για τη Λιβύη (VID)

"Η Τουρκία θα συνεχίσει να βρίσκεται στη Λιβύη" δηλώνει ο Τούρκος Πρόεδρος

tv news

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Καλεσμένη της Βασιλικής η...just married Μαρία Κορτζιά!

Τραγουδά και η μεγάλη της κορούλα… κάνει «έφοδο» στο στούντιο, την Κυριακή 22 Δεκεμβρίου
Alpha TV Κύπρου

«ΚΑΡΜΑ» Φονιάς ή Τιμωρός; Το έγκλημα που δίχασε την κοινή γνώμη...

Μία αληθινή αιματοβαμμένη ιστορία αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο στον Alpha (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 19/01/2020 - 08:00ΕΛΑ ΣΤΗ ΘΕΣΗ ΜΟΥ