Ψυχαγωγία

La Casa de Papel: Το νέο πρόσωπο που θα δούμε στην τρίτη σεζόν! (ΦΩΤΟ)

Η πρεμιέρα της τρίτης σεζόν πλησιάζει και όλο και περισσότερες πληροφορίες και spoilers βγαίνουν στη δημοσιότητα. 

Η παλυαναμενόμενη τρίτη σεζόν του La Casa de Papel θα έχει πολλές εκπλήξεις αλλά και νέους πρωταγωνιστές. Από τις φωτογραφίες που διέρρευσαν από τα γυρίσματα του τρίτου κύκλου είδαμε εκτός από τις νέες στρατιωτικές στολές των πρωταγωνιστών και νέα άτομα, ανάμεσα τους ο γνωστός Αργεντίνος ηθοποιός  Rodrigo de la Serna, που θα υποδυθεί τον βοηθό του Professor. 

Ο 42χρονος ηθοποιός επιβεβαίωσε τη συμμετοχή του τόσο στην τρίτη όσο και στην τέταρτη σεζόν της δημοφιλούς σειράς!

ss

 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα: Το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί και το μήνυμα της (ΦΩΤΟ)

Αναγκάστηκε να απέχει από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις
21/02/2019 - 09:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Στο νέο trailer του Casa de Papel ο "Profesor" στέλνει το δικό του... μήνυμα!

Η πρεμιέρα της τρίτης σεζόν πλησιάζει και οι αποκαλύψεις ξεκίνησαν
24/05/2019 - 09:02

Κυκλοφόρησε το νέο trailer του La Casa de Papel! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η έκπληξη που κρύβει και οι ηθοποιοί από άλλες σειρές του Netflix
22/05/2019 - 13:53

La Casa de Papel: Το νέο trailer και η ημερομηνία πρεμιέρας της τρίτης σεζόν!

Η πολυαναμενόμενη σειρά επιστρέφει - Όλες οι νέες πληροφορίες
02/04/2019 - 08:56

Oι "La Casa de ...Πελλέ" έρχονται για να κάνουν την ανατροπή στο Καρναβάλι(ΦΩΤΟ)

Μπορεί η Λεμεσός να αρνήθηκε την viral στολή ...η Αμμόχωστος όμως κάνει κίνηση ματ
09/03/2019 - 14:13

Πέντε πολυαναμενόμενες πρεμιέρες τηλεοπτικών σειρών τους προσεχείς μήνες!

Όσα γνωρίζουμε μέχρι τώρα για τις πρεμιέρες των σειρών που καθήλωσαν το κοινό
06/02/2019 - 14:40

La Casa de Papel: Οι νέες στολές των πρωταγωνιστών για την τρίτη σεζόν (ΦΩΤΟ)

Βγάζουν τις κόκκινες στολές και τη μάσκα του Νταλί...
04/02/2019 - 15:56

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Δεν ήταν η ληστεία το κίνητρο των δραστών που μπούκαραν σε σπίτι στη Λεμεσό

Άφαντοι παραμένουν εδώ και μέρες οι πέντε που αναζητούνται από τις αρχές

Όχημα παρέσυρε και τραυμάτισε 81χρονη σε λεωφόρο της Πάφου

Μεταφέρθηκε στο ΓΝ της πόλης όπου κρίθηκε αναγκαία η εισαγωγή της στο χειρουργείο

Θέλουν να κλειδώσουν τα κινητά των μαθητών σε θυρίδες οι καθηγητές (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως σχολιάζει ο Γιάννος Σωκράτους το περιστατικό ξυλοδαρμού μαθήτριας σε λεωφορείο
Ελλάδα

Η επόμενη μέρα του πρώτου γύρου των δημοτικών εκλογών στην Αθήνα

Σαφέστατο προβάδισμα νίκης την ερχόμενη Κυριακή έχει ο Κώστας Μπακογιάννης

Ελλάδα: Συντριπτική ήττα για τον Αλέξη Τσίπρα

Η χώρα οδηγείται σε πρόωρες εκλογές και την Νέα Δημοκρατία να είναι ισχυρή

Τσίπρας: "Η τελική ετυμηγορία ανήκει πάντοτε στο λαό"

Πρόωρες εκλογές ανακοίνωσε ο Έλληνας Πρωθυπουργός μετά τα αποτελέσματα των εκλογών
Διεθνή

Μακρόν και Σάντσεθ αναλύουν τα αποτελέσματα των Ευρωεκλογών

Οι δυο Ευρωπαίοι ηγέτες θα συναντηθούν απόψε στο Παρίσι

Ευρωκλογές: Τέλος ο ιστορικός δικομματισμός στο Ευρωπαϊκό Κοινοβούλιο

Οι δύο πολιτικές οικογένειες που κυριαρχούν συγκεντρώνουν συνολικά 324 βουλευτές

Αιματηρά επεισόδια σε φυλακή στις ΗΠΑ

Η σύγκρουση ξέσπασε κατά τη διάρκεια των ωρών του επισκεπτηρίου

tv news

Η Μάρθα είναι εξαφανισμένη και κινδυνεύει θανάσιμα... Ο Παύλος ανησυχεί...

Η Τατιάνα καλείται εσπευσμένα στην αστυνομική διεύθυνση«To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Ο Σταύρος ανακαλύπτει πως η Λίλιαν σχεδιάζει να φύγει κρυφά με τα δύο κορίτσια..

Επισκέπτεται την Κάτια και ζητάει βοήθειά... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 27/05/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ