Ψυχαγωγία

La Casa de Papel: Το νέο πρόσωπο που θα δούμε στην τρίτη σεζόν! (ΦΩΤΟ)

Η πρεμιέρα της τρίτης σεζόν πλησιάζει και όλο και περισσότερες πληροφορίες και spoilers βγαίνουν στη δημοσιότητα. 

Η παλυαναμενόμενη τρίτη σεζόν του La Casa de Papel θα έχει πολλές εκπλήξεις αλλά και νέους πρωταγωνιστές. Από τις φωτογραφίες που διέρρευσαν από τα γυρίσματα του τρίτου κύκλου είδαμε εκτός από τις νέες στρατιωτικές στολές των πρωταγωνιστών και νέα άτομα, ανάμεσα τους ο γνωστός Αργεντίνος ηθοποιός  Rodrigo de la Serna, που θα υποδυθεί τον βοηθό του Professor. 

Ο 42χρονος ηθοποιός επιβεβαίωσε τη συμμετοχή του τόσο στην τρίτη όσο και στην τέταρτη σεζόν της δημοφιλούς σειράς!

ss

 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα: Το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί και το μήνυμα της (ΦΩΤΟ)

Αναγκάστηκε να απέχει από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις
21/02/2019 - 09:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Oι "La Casa de ...Πελλέ" έρχονται για να κάνουν την ανατροπή στο Καρναβάλι(ΦΩΤΟ)

Μπορεί η Λεμεσός να αρνήθηκε την viral στολή ...η Αμμόχωστος όμως κάνει κίνηση ματ
09/03/2019 - 14:13

Πέντε πολυαναμενόμενες πρεμιέρες τηλεοπτικών σειρών τους προσεχείς μήνες!

Όσα γνωρίζουμε μέχρι τώρα για τις πρεμιέρες των σειρών που καθήλωσαν το κοινό
06/02/2019 - 14:40

La Casa de Papel: Οι νέες στολές των πρωταγωνιστών για την τρίτη σεζόν (ΦΩΤΟ)

Βγάζουν τις κόκκινες στολές και τη μάσκα του Νταλί...
04/02/2019 - 15:56

"Παραλήρημα" στα γυρίσματα του "La Casa de Papel" στη Φλωρεντία! (ΦΩΤΟ)

Το κοινό αποθέωσε τους πρωταγωνιστές της επιτυχημένης σειράς...
06/01/2019 - 13:01

Απαγόρευσαν το "La Casa De Papel" στο Καρναβάλι Λεμεσού (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι λόγοι που οδήγησαν τον Δήμο στην εν λόγω απόφαση και οι πρώτες αντιδράσεις...
14/11/2018 - 15:54

Το "La Casa de Papel" επιστρέφει - Δείτε το τρέιλερ του τρίτου κύκλου(ΒΙΝΤΕΟ)

Αυτή είναι η μεγάλη έκπληξη της σειράς που δεν περίμενε κανείς...
26/10/2018 - 11:57

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Θύμα ξυλοδαρμού 16χρονος ύποπτος για το φόνο του "Ρώσου" στη Λεμεσό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ισχυρίζεται ότι δέχθηκε επίθεση από τρεις 20χρονους επειδή τους κατέδωσε στην Αστυνομία

Λεμεσός: Άκουσε θόρυβο στο σαλόνι αλλά δεν διαπίστωσε οτιδήποτε ύποπτο...

Νυχτοβάτες "ξάφρισαν" την οικία 31χρονου Γερμανού στην περιοχή Αγίου Αθανασίου

Απεβίωσε σε ηλικία 66 ετών ο πρώην Δημοτικός Σύμβουλος Πάφου Τάσος Αναστασίου

Ήταν πρώην τερματοφύλακας της πρώτης ομάδας του ΑΠΟΠ Πάφου
Ελλάδα

Τραμπ: Οι ΗΠΑ διαμορφώθηκαν από τον ελληνικό πολιτισμό (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο Αμερικανός Πρόεδρος έπλεξε το εγκώμιο των ΗΠΑ

Στις αρχές Απριλίου ο Αλέξης Τσίπρας αποφασίζει για τις κάλπες

Ένα “πακέτο” που θα φτάσει στο Μέγαρο Μαξίμου πιθανώς να ανατρέψει τα δεδομένα

Ο Ρουβίκωνας ανέλαβε την ευθύνη για την επίθεση στο Υπ. Περιβάλλοντος (ΦΩΤΟ)

Αιφνιδίασαν τα ξημερώματα τον φρουρό και έριξαν μπογιές στο κτίριο
Διεθνή

Ισχυρός σεισμός 6,2 βαθμών Ρίχτερ στην Τουρκία

Σημειώθηκε 123 χιλιόμετρα βορειοδυτικά της Αττάλειας

Εξηγήσεις για τις δηλώσεις Ερντογάν ζητά ο Αυστραλός Πρωθυπουργός

Καλεί τον Τούρκο πρεσβευτή μετά το μακελειό στα τζαμιά στη Νέα Ζηλανδία

tv news

Ο Ορφέας λέει στη Χριστίνα πως έχει παιδί αλλά αρνείται να πει λεπτομέρειες...

Η Τατιάνα θα δεχτεί μια απροσδόκητη επίσκεψη... «To Τατουάζ» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα βάζει σε εφαρμογή το σχέδιο της και πλησιάζει ερωτικά τον Γιάννη...

Ο Αντρέας αρχίζει να παρακολουθεί την Μαρίνα.. «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 20/03/2019 - 13:00ΕΛΕΝΗ