Ψυχαγωγία

La Casa de Papel: Το νέο πρόσωπο που θα δούμε στην τρίτη σεζόν! (ΦΩΤΟ)

Η πρεμιέρα της τρίτης σεζόν πλησιάζει και όλο και περισσότερες πληροφορίες και spoilers βγαίνουν στη δημοσιότητα. 

Η παλυαναμενόμενη τρίτη σεζόν του La Casa de Papel θα έχει πολλές εκπλήξεις αλλά και νέους πρωταγωνιστές. Από τις φωτογραφίες που διέρρευσαν από τα γυρίσματα του τρίτου κύκλου είδαμε εκτός από τις νέες στρατιωτικές στολές των πρωταγωνιστών και νέα άτομα, ανάμεσα τους ο γνωστός Αργεντίνος ηθοποιός  Rodrigo de la Serna, που θα υποδυθεί τον βοηθό του Professor. 

Ο 42χρονος ηθοποιός επιβεβαίωσε τη συμμετοχή του τόσο στην τρίτη όσο και στην τέταρτη σεζόν της δημοφιλούς σειράς!

ss

 

Επόμενο άρθρο

Τάμτα: Το πρόβλημα υγείας που την ταλαιπωρεί και το μήνυμα της (ΦΩΤΟ)

Αναγκάστηκε να απέχει από τις επαγγελματικές της υποχρεώσεις
21/02/2019 - 09:51

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η "Τόκιο" έκλεψε τις εντυπώσεις στην πρεμιέρα του "La Casa de Papel" (ΦΩΤΟ)

Δεν έλειπε κανένας από την συμμορία του "El Proffesor"
16/07/2019 - 13:29

Επιβεβαιώθηκε η τέταρτη σεζόν του "La Casa de Papel"!

Πριν καν αρχίσει η τρίτη σεζόν το Netflix έκανε αποκαλύψεις
29/06/2019 - 09:18

La Casa de Papel: Αυτά είναι τα νέα μέλη της συμμορίας και τα ψευδώνυμα τους!

Το νέο trailer που κυκλοφόρησε λίγο πριν την μεγάλη πρεμιέρα της τρίτης σεζόν
24/06/2019 - 14:24

Το ξεκαρδιστικό κρητικό... "La Casa de Papel" που έγινε viral! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρωτότυπο βίντεο που κάνει τον γύρο του διαδικτύου
05/06/2019 - 13:29

Το νέο trailer του La Casa de Papel κρύβει πολλές εκπλήξεις! (ΒΙΝΤΕΟ)

Η σύλληψη που ενώνει ξανά τη συμμορία και τα νέα πρόσωπα
04/06/2019 - 08:44

Στο νέο trailer του Casa de Papel ο "Profesor" στέλνει το δικό του... μήνυμα!

Η πρεμιέρα της τρίτης σεζόν πλησιάζει και οι αποκαλύψεις ξεκίνησαν
24/05/2019 - 09:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

H NASA επιστρέφει στο φεγγάρι με γυναίκα αστροναύτη (BINTEO)

Απόψε, η σελήνη θα προσφέρει το θέαμα μιας μερικής έκλειψης ορατής από την Κύπρο

Στα χέρια της Ζέτας ο κώδικας της σεξουαλικής παρενόχλησης στην εργασία (ΒΙΝΤΕΟ)

Ενσωματώνεται στις συλλογικές συμβάσεις μεταξύ εργοδοτών - εργαζομένων στον ιδιωτικό τομέα

ΠΑΣΙΝ: Δεν μπορούμε να πάμε στο άγνωστο με βάρκα την ελπίδα (ΒΙΝΤΕΟ)

"Κούφιες υποσχέσεις" χαρακτηρίζουν τα δεδομένα για ενδεχόμενο ένταξής τους στο ΓεΣΥ
Ελλάδα

Άνδρας επιτέθηκε με τσεκούρι σε γυναίκα στη Θεσσαλονίκη (ΦΩΤΟ)

Τον καταδίωξαν πολίτες και κατάφεραν να τον ακινητοποιήσουν

Ενημέρωσε το Μητσοτάκη ο Δένδιας για τα μέτρα κατά της Τουρκίας

Πρωθυπουργός και ΥΠΕΞ συναντήθηκαν σήμερα το πρωί

Μοιραίο μπάνιο για 42χρονο σε παραλία στη Μεσσηνία

Είχε πάει για κανό το απόγευμα της Κυριακής
Διεθνή

Τι συμβαίνει τελικά με την υγεία της Άγκελα Μέρκελ;

Ξανά καθιστή σε επίσημη τελετή, η Γερμανίδα Καγκελάριος

Ρωσία - Ουκρανία έδωσαν τα χέρια για ανταλλαγή αιχμαλώτων

Δεν έχει προσδιοριστεί ακόμη ο αριθμός

Tραμπ: «Δεν πρόκειται να πουλήσουμε τα F-35 στην Τουρκία»

Το ηχηρό μήνυμα του Αμερικανού Προέδρου στον Τούρκο ομόλογό του

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 17/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ