Ψυχαγωγία

Lady Gaga: Το λάθος στο νέο της τατουάζ έγινε γιατί ήταν... μεθυσμένη! (ΦΩΤΟ)

Η Lady Gaga "κτύπησε" δυο νέα τατουάζ ωστόσο στο ένα υπήρχε ένα μικρό λάθος και αυτό γιατί ήταν... μεθυσμένη!

Η γνωστή τραγουδίστρια μοιράστηκε με τους διαδικτυακούς της φίλους τα νέα της τατουάζ και εξήγησε ότι το ένα ήταν μια αναφορά στη νέα της ταινία " A Star is Born", όπου έγραψε στην πλάτη της "La vie en rose"  και το άλλο ήταν ένα πεντάγραμμο με τις νότες σολ και λα, οι οποίες στα αγγλικά γράφονται G,A,,G,A.

 

Στο τατουάζ με το πεντάγραμμο υπήρξε ένα μικρό πρόβλημα, καθώς το δικό της πεντάγραμμο είχε τέσσερις γραμμές αντί πέντε με τους φαν της να το παρατηρούν και να το σχολιάζουν. 

Η Gaga απάντησε και αποκάλυψε ότι το λάθος έγινε γιατί ήταν μεθυσμένη και μόλις το αντιλήφθηκε το διόρθωσε!

lady

 

Επόμενο άρθρο

Κατερίνα Στικούδη: "Εγώ έκανα την πρόταση γάμου"

Όσα αποκάλυψε για τον τρόπο που έγινε η πρόταση και γιατί δεν "πούλησε" τον γάμο της
17/02/2019 - 09:10

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντίο...Cooper! Αυτός είναι ο νέος έρωτας για την Lady Gaga! (ΦΩΤΟ)

Διάσημος, γοητευτικός και ακαταμάχητος ο άνδρας που φέρεται να την κέρδισε
22/03/2019 - 13:01

Το νέο τατουάζ της Ελένης Φουρέιρα κάπου το έχεις ξαναδεί! (ΦΩΤΟ)

Το νέο - πρωτότυπο τατουάζ που "χτύπησε" η τραγουδίστρια στο χέρι της
19/03/2019 - 11:31

Η Lady Gaga απαντά στις φήμες: ''Ναι είμαι έγκυος'' (ΦΩΤΟ)

Η ανάρτηση της τραγουδίστριας και η ειρωνική απάντηση στα δημοσιεύματα
14/03/2019 - 11:37

Χάρης Παπαθεοχάρους: Τα "παράξενα" τατουάζ που "χτύπησε" στο χέρι (ΦΩΤΟ)

Δείτε τα δυο νέα τατουάζ του δημοσιογράφου της εκπομπής "Με αγάπη Χριστιάνα"
28/02/2019 - 12:41

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Αναστέλλουν την επ' αόριστον απεργία της Τρίτης οι εργαζόμενοι στην ΕΜΕΛ

Σε κατ’ αρχήν συμφωνία κατέληξαν οι συντεχνίες και οι επιτροπές

Ποια είναι τα νέα κριτήρια για τη φοιτητική χορηγία που ψήφισε η Βουλή

Το νομοσχέδιο τέθηκε ενώπιον της Ολομέλειας με τη διαδικασία του κατεπείγοντος

Μελέτη για ένταξη παιδιών με μεταναστευτική βιογραφία στο κυπριακό σύστημα

Εμπειρογνώμονες της Ευρωπαϊκής Επιτροπής θα πραγματοποιήσουν διήμερη επίσκεψη στην Κύπρο
Ελλάδα

Ολονύχτια «μάχη» με τις φλόγες δίνουν πυροσβέστες στη Μυτιλήνη (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξέσπασε σε πευκόφυτο δάσος χωρίς ωστόσο να απειλούνται κατοικημένες περιοχές

Συναγερμός στη λεωφόρο Βουλιαγμένης μετά από πυροβολισμούς

70χρονος φέρεται να έστρεψε όπλο εναντίον της συντρόφου του
Διεθνή

Brexit: Ανοιχτό το ενδεχόμενο να μη ζητήσει νέα ψήφο η Μέι για τη συμφωνία

Τι αναφέρει σε επιστολή της προς τους Βρετανούς βουλευτές

Της έπεσε το τηλέφωνο στη μπανιέρα και βρήκε φρικτό θάνατο (ΦΩΤΟ)

Έχασε τις αισθήσεις της από την ηλεκτροπληξία και στη συνέχεια πνίγηκε

Κρούσματα χολέρας και ελονοσίας στην Μοζαμβίκη μετά το πέρασμα του κυκλώνα

Αγώνες δρόμους δίνουν οι ομάδες εθελοντών για να βοηθήσουν τους πληγέντες

tv news

Δύο νέες ιστορίες ζωής και η αναζήτηση μιας βιολογικής μάνας στο «Πάμε Πακέτο»

Ιστορίες ζωής, οι οποίες θα προκαλέσουν τα πιο δυνατά συναισθήματα το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

Οι «24 ΩΡΕΣ» συναντούν συγγενείς των θυμάτων της ΗΛΙΟΣ και αποκαλύπτουν...

Ποια μηνύματα ζωής στέλνουν και από πού αντλούν πηγή ζωής; Aυτό το Σάββατο στον Alpha
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 23/03/2019 - 06:15DEAL