Ψυχαγωγία

Λάκης Γαβαλάς: Αποκάλυψε την αληθινή του...ηλικία και μείναμε άφωνοι(ΒΙΝΤΕΟ)

O Λάκης Γαβαλάς βρέθηκε καλεσμένος στην εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" και μίλησε για όλα. Ο ίδιος αναφέρθηκε στην κόντρα που είχε με την Αφροδίτη Γραμμέλη, τα νέα του επιχειρηματικά σχέδια αλλά και την κριτική που άσκησε στο ριάλιτι μοντέλων. Συγκεκριμένα ανέφερε:

Είχα πει ότι δεν θα πήγαινα ποτέ σε εκπομπή που ήταν η Αφροδίτη Γραμμέλη, γιατί είχε πει κάτι άτοπο και άστοχο για μένα. Ήταν πάρα πολύ κακό για μένα. Είχε πει "πως ήταν δυνατόν ο Ant1 να πάρει στο Dancing with the stars, έναν φυλακισμένο που χρωστάει στο δημόσιο".

Είδα την Ζενεβιέβ να λέει την λέξη "μούρη" . Εγώ στο χαλί που έστρωσα για τη μόδα 40 χρόνια και καθοδηγώ την παγκόσμια μόδα, δεν μπορώ να ακούω να μιλάει έτσι κορίτσι. Δεν έχουν γνώσεις κανείς στο πάνελ, λένε πράματα που δεν ευσταθούν κάποιες φορές. Δεν μπορείς να δείχνεις πόζες που είναι και πασέ, όπως κάνει η Βίκυ Καγιά και να εκμεταλλεύεσαι το τηλεοπτικό παιχνίδι σε βάρος της μόδας. Η Καγιά μου είπε ότι έτσι είναι το φορμάτ.

Η Ηλιάνα μια χαρά είχε πέσει στο παράδειγμα με την πασαρέλα σε κτίριο. Μπορεί να ήθελε να πέσει στην αγκαλιά του Snik. Μια χαρά έπεσε.

Έχασα χρήματα τελευταία μέσα από το χρηματοκιβώτιο. Δεν θέλω να σκεφτώ ότι τα πήρε κάποιο κοντινό μου πρόσωπο. Έτσι ξανάρχισα να πηγαίνω εκκλησία για τον Άγιο Φανούριο.

 

"Θα είμαι σε ένα τηλεοπτικό πρόγραμμα που βγαίνει την φετινή σεζόν. Κατά 99%... Είναι παραγωγή του εξωτερικού. Ο κόσμος με σταματά στον δρόμο και με ρωτάει γιατί δεν είμαι στην τηλεόραση.

Έχω διαγράψει άτομα από τη ζωή μου, πρώτα για το καλό τους και μετά για το καλό μου. 

Είμαι 67 χρονών... Νιώθω ευτυχισμένος από την ζωή μου. Είμαι σε σχέση εδώ και χρόνια και είμαι καλά. Φροντίζω την σχέση μου.

Επόμενο άρθρο

O Λάκης Γαβαλάς...κρίνει και βαθμολογεί το στιλ του Χάρη Παπαθεοχάρους(ΒΙΝΤΕΟ)

Η "σκληρή" κριτική, το χιούμορ και τα σχόλια στον δημοσιογράφο
04/12/2019 - 17:53

ΣχετικέςΕιδήσεις

Λάκης Γαβαλάς: Στρέφεται επαγγελματικά στο...θέατρο ως ηθοποιός (ΦΩΤΟ)

Τα πρώτα backstage στιγμιότυπα από την φωτογράφιση
02/07/2020 - 15:34

Ο Σαμαράς μετά τη Βανδή έξω φρενών και με Γαβαλά: "Δεν κοιτάει τα χάλια του;"

Αναμένεται απάντηση από τον σχεδιαστή μόδας μετά τις εν λόγω δηλώσεις "φωτιά"
05/05/2020 - 10:45

Λάκης Γαβαλάς: "Το κράτος δέσμευσε τα χρήματα που πήρα απ' το ριάλιτι μοδας..."

Η συγκλονιστική αποκάλυψη για τα οικονομικά και τη καραντίνα του
03/04/2020 - 07:52

Λάκης Γαβαλάς: Δεν έχω βρει τον άνδρα ή τη γυναίκα για να κάνω σύμφωνο συμβίωσης

Οι μέρες στο στρατό, η ερωτική ζωή του και το βήμα που θέλει να κάνει στην τηλεόραση
26/02/2019 - 12:39

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τραγωδία Λακατάμεια: Τη Δευτέρα τα αποτελέσματα DNA στο κυνηγετικό όπλο

Συνεχίζεται ο κύκλος καταθέσεων των ανακριτών της υπόθεσης

Εντυπωσιακές εικόνες από το άλμα αλεξιπτωτιστών της ΕΦ (ΒΙΝΤΕΟ)

Συμμετείχε και η Ελληνική Πολεμική Αεροπορία με αεροσκάφος C -130

Μειώθηκαν τα έσοδα του Δήμου Αγ. Νάπας από τις ομπρέλες και ξαπλώστρες παραλίας

Ιδιαίτερα σημαντική η στήριξη των Κύπριων το φετινό καλοκαίρι
Ελλάδα

28 νέα κρούσματα στην Ελλάδα, κανένας νέος θάνατος το τελευταίο 24ωρο

Ο αριθμός των περιστατικών της νόσου Covid-19 ανέρχεται πλέον σε 3.486

Ερντογάν εναντίον όλων για την Αγία Σοφία

"Επίθεση κατά των κυριαρχικών δικαιωμάτων της χώρας μας"

Στο Πήλιο μέσω Βουλγαρίας ο πατέρας του Μπόρις Τζόνσον παρά τις απαγορεύσεις

Η κίνησή του προκάλεσε αντιδράσεις τόσο στο Λονδίνο όσο και στην Ελλάδα
Διεθνή

13 άνθρωποι αγνοούνται μετά από καταταρρακτώδεις βροχές σε νησί της Ιαπωνίας

Οι αρχές προειδοποιούν για τον κίνδυνο πλημμυρικών φαινομένων και κατολισθήσεων

"Κινδυνεύουν" ολόκληρες οι ΗΠΑ: Νέο θλιβερό ρεκόρ κρουσμάτων κορωνοϊού

Το ξέσπασμα του ιού στις νότιες και δυτικές Πολιτείες «θέτει όλη τη χώρα σε κίνδυνο»

tv news

Η Μαρίνα είναι αποφασισμένη να αγωνιστεί για την αθώωση της Κάτιας ως το τέλος..

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα συγκλονιστικά τελευταία επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

Μάρκος Παγδατής: Η κορυφή στο παγκόσμιο τένις και τώρα η ζωή με τρία παιδιά!

Ο αγαπημένος Κύπριος τενίστας έρχεται αυτό το Σάββατο στις «24 ΩΡΕΣ» μαζί με τη σύζυγό του
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Σάβ, 04/07/2020 - 14:30ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ