Ψυχαγωγία

Λευτέρης Πανταζής: Πήρε θέση για την ανήθικη πρόταση που δέχτηκε η κόρη του

Θέση για την ανήθικη πρόταση που δέχτηκε η κόρη του, Κόνι Μεταξά μέσα από το Instagram πήρε ο Λευτέρης Παντάζης. 

H Κόνι Μεταξά δημοσίευσε μηνύματα που δέχτηκε στον προσωπικό της λογαριασμό από έναν άντρα, που της ζήτησε να συνευρεθούν έναντι αμοιβής. 

Διαβάστε επίσηςΚόνι Μεταξά:Η ανήθικη πρόταση που δέχτηκε στο Instagram και η απάντηση της(ΦΩΤΟ)

Ο Λευτέρης Πανταζής μίλησε στην εφημερίδα Espresso και πήρε θέση για το συγκεκριμένο περιστατικό δηλώνοντας ότι η απάντηση που έδωσε η κόρη του ήταν σωστή, ενώ δεν απέκλεισε το ενδεχόμενο το προφίλ να ήταν ψεύτικο με σκοπό να πληγωθεί η ηθοποιός. Ο ίδιος δήλωσε: 

Tου απάντησε πολύ καλά. Τον έβαλε στη θέση του κι είμαι πολύ περήφανος για το παιδί μου. Και εγώ και η μητέρα της, την έχουμε μεγαλώσει σωστά. Συμβαίνει σε πολλά κορίτσια, επώνυμα και μη, να δέχονται τέτοιες προτάσεις. Και σε εμένα έχει συμβεί και από άντρες και από γυναίκες, αλλά δεν απαντώ σχεδόν ποτέ. Μπορεί αυτό το προφίλ που έκανε αυτή την πρόταση στην Κόνι να είναι ψεύτικο, ανύπαρκτο και να έγινε από κάποιον ή κάποια που τη ζηλεύει επειδή πάει καλά και προχωράει. Να το έκανε επίτηδες για να τραυματίσει τη ψυχούλα της.

Επόμενο άρθρο

Σίσσυ Χρηστίδου: Η φωτογραφία με μαγιό και τα σχόλια για photoshop! (ΦΩΤΟ)

Η παρατήρηση που έκαναν οι διαδικτυακοί της φίλοι και η αλήθεια
13/06/2019 - 10:52

ΣχετικέςΕιδήσεις

Κόνι Μεταξά:Η ανήθικη πρόταση που δέχτηκε στο Instagram και η απάντηση της(ΦΩΤΟ)

Η αποστομωτική απάντηση της τραγουδίστριας στα μηνύματα που δέχτηκε
12/06/2019 - 16:20

“Λύγισε” ο Λευτέρης Πανταζής στο Πάμε Πακέτο για τη μητέρα του! (ΒΙΝΤΕΟ)

Δείτε σε ποιους έστειλε "Πακέτο" και για ποιον λόγο
07/04/2019 - 14:43

Ο Λευτέρης Πανταζής στο «Πάμε Πακέτο» αυτό το Σάββατο! Τι ψάχνει;;;

Όλα τα δυνατά συναισθήματα θα χωρέσουν το Σάββατο 6 Απριλίου στο πακέτο
05/04/2019 - 13:25

Καίτη Φίνου: «Έχασα δύο παιδιά, ένα του Στάθη Ψάλτη και ένα του Λευτέρη Πανταζή»

Η εξομολόγηση της ηθοποιού για τις εκτρώσεις που έκανε και την απόπειρα βιασμού που βίωσε
21/03/2019 - 12:43

Βίκυ Καγιά:"Hμουν 15 ετών κι έλεγαν ότι έχω σχέση με τον Λευτέρη Πανταζή"

Η "αμαρτωλή" ζωή και οι δύσκολες στιγμές που αντιεμτώπισε στο σχολείο...
28/02/2019 - 12:18

Πρωινό στο κρεβάτι με σέξι εσώρουχα παίρνει η Κόνι Μεταξά (ΦΩΤΟ)

Η σέξι κόρη του Λευτέρη Πανταζή ποζάρει με τα εσώρουχά της και κόβει ανάσες
12/02/2018 - 10:16

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στο "τρέξιμο" και σήμερα η Πυροσβεστική λόγω των έντονων καιρικών φαινομένων

Στη Λάρνακα και στην Ελεύθερη επαρχία Αμμοχώστου τα περιστατικά

Γέμισε με Άγιους Βασίληδες η Πάφος (ΒΙΝΤΕΟ)

Στα πλαίσια της Χριστουγεννιάτικης εκδήλωσης «Santa Run»
Ελλάδα

Αιγάλεω: Έκρυβε εργαστήριο καλλιέργειας κάνναβης στη...ντουλάπα του

Οργανωμένο και εξοπλισμένο εργαστήριο-φυτώριο, υδροπονικής καλλιέργειας

Κ. Μητσοτάκης: «Δε φοβόμαστε θερμό επεισόδιο με την Τουρκία»

Όσα δήλωσε ο Πρωθυπουργός της Ελλάδος για την τουρκική προκλητικότητα στην εφημερίδα Bild

Δένδιας: «Δε θα μας παρασύρει η Τουρκία στο επίπεδο του Βαλκάνιου καυγατζή»

Τι ανέφερε για το Κυπριακό και την τουρκική προκλητικότητα
Διεθνή

Ο μαγνητικός βόρειος πόλος της Γης μετακινείται με ρυθμό άνευ προηγουμένου

Το μαγνητικό πεδίο της Γης γεννιέται όπως στην περίπτωση ενός δυναμό

Δέκα μέρες «στον πάγο» η Γαλλία (ΦΩΤΟ)

Φόβοι ότι οι απεργιακές κινητοποιήσεις θα επηρεάσουν τον τουρισμό της εορταστικής περιόδου

tv news

Μια απρόσμενη αποκάλυψη για τη Μαρίνα και το σκοτεινό σχέδιο του Νίκου...

«Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δείτε στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας
Alpha TV Κύπρου

«Παράδοση Κατ' Οίκον» Η Βασιλική επιστρέφει με το πιο δυνατό τηλεοπτικό χαρτί...

Την Κυριακή 15 Δεκεμβρίου κάνει πρεμιέρα με πρώτο καλεσμένο τον Σοφοκλή Κασκαούνια (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 15/12/2019 - 17:00ΣΠΙΤΙ ΕΙΝΑΙ