Ψυχαγωγία

Λευτέρης Πετρούνιας–Βασιλική Μιλλούση: Η πρώτη φωτογραφία με το νεογέννητο(ΦΩΤΟ)

Την πρώτη τους φωτογραφία με τη νεογέννητη κόρη τους, που ήρθε στον κόσμο χθες, Δευτέρα 4 Νοεμβρίου, μοιράστηκαν ο Λευτέρης Πετρούνιας και η Βασιλική Μιλλούση.

 Η νέα μαμά κρατάει στην αγκαλιά της την κορούλα τους και ο χρυσός Ολυμπιονίκη τη χαϊδεύει τρυφερά. Τη φωτογραφία ανάρτησε ο Λευτέρης Πετρούνιας γράφοντας: «Και εκεί που νομίζεις ότι ως αθλητής έχεις ζήσει όλα τα συναισθήματα στη μεγαλύτερη τους ένταση, καταλαβαίνεις ότι η γέννηση του παιδιού σου είναι το μεγαλύτερο, το πιο μοναδικό και το πιο έντονο απ όλα.

Είμαστε διπλά ευλογημένοι γιατί και σε αυτό το συναρπαστικό ταξίδι που ξεκίνησε σήμερα είσαστε δίπλα μας. Ευχαριστουμε τον Ιατρό μας Παναγιώτη Μπέττα , την Μαία μας Γωγώ και τον Όμιλο ΙΑΣΩ για την υπέροχη εξυπηρέτηση.
Σας Ευχαριστούμε όλους με όλη μας την καρδιά. Βασιλική».

Πηγή
hellomagazine.gr
Επόμενο άρθρο

Το vintage είναι πάντα στη μόδα

Η μοναδικότητα των παλιών επίπλων αντέχει στον χρόνο
05/11/2019 - 13:30

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ζητά να έχει επαφές με το 19μηνο αγοράκι η μητέρα που κατηγορείται για βία (VID)

Πέντε παιδιά μετακινήθηκαν από τις οικογένειες τους μέσα σε ένα Σαββατοκύριακο
13/07/2020 - 21:06

Λευτέρης Πετρούνιας - Βασιλική Μιλλούση: Περιμένουν το...δεύτερο παιδί τους!

Το αποκάλυψαν μέσα από μια άκρως τρυφερή φωτογραφία
13/07/2020 - 09:59

Φώτης Σπύρου: “Έχω έναν γιο με τον οποίο αυτήν τη στιγμή δεν έχουμε καμία επαφή"

Οι αποκαλύψεις του γνωστού ηθοποιού και η ιστορία αγάπης που δεν ξέραμε
09/07/2020 - 09:39

Σημάδια κακοποίησης 20 ημερών στο 19μηνο βρέφος (ΒΙΝΤΕΟ)

Διήμερη κράτηση στη μητέρα - Ελεύθερος μέχρι την Παρασκευή ο πατέρας
08/07/2020 - 11:02

Baby Boom! Πατέρας για πρώτη φορά έγινε ο Μύρωνας Στρατής-Οι πρώτες πληροφορίες

Η πρόωρη γέννα και η κατάσταση της υγείας μαμάς και παιδιού
05/07/2020 - 13:11

"Έπιασε το μωρό μου την ώρα που το θήλαζα και το απήγαγε" (ΒΙΝΤΕΟ)

Η παγίδα από τον Αιγύπτιο σύζυγό της, η άγρια κακοποίηση και η έκκληση προς τον ΠτΔ
20/06/2020 - 09:59

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Επέστρεψαν και είναι καλά στην υγεία τους η 14χρονη Αγγέλα και η 17χρονη Άννα

Λήξη συναγερμού για τα δύο κορίτσια που δηλώθηκαν στην Αστυνομία ως ελλείποντα πρόσωπα

Χωρίς ρεύμα περιοχές της Λευκωσίας λόγω βλάβης στο δίκτυο της ΑΗΚ

Xρειάζεται μια με μιάμιση ώρα για επιδιόρθωση της βλάβης και αποκατάσταση της παροχής

Αυτό είναι το αντίδοτο των Κυπρίων στον καύσωνα και την υγρασία... (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως "πολεμούν" τις υψηλές θερμοκρασίες και ποιές είναι οι συμβουλές των ειδικών;
Ελλάδα

Εικοσιτέσσερα νέα κρούσματα κορωνοϊού στην Ελλάδα, τα τέσσερα "εισαγόμενα"

Οι τέσσερις ασθενείς εντοπίστηκαν κατόπιν ελέγχων στις πύλες εισόδου τις χώρας

"Η Ελλάδα είναι η τελευταία χώρα που μπορεί να σχολιάζει για την Αγία Σοφία"

Ο Τσαβούσογλου κατηγόρησε την Αθήνα για παραβίαση θρησκευτικών ελευθεριών στην Δ. Θράκη

Ματαίωση πανηγυριών μέχρι τέλη Ιουλίου αποφάσισαν οι ειδικοί στην Ελλάδα

Εντείνονται οι έλεγχοι στις πύλες εισόδου και τους εποχικούς εργαζόμενους
Διεθνή

Έκαναν βόλτα στην Κοπακαμπάνα φορώντας "στολή αστροναύτη" για τον COVID-19 (VID)

Ζευγάρι στη Βραζιλία βρήκε έναν... πρωτότυπο τρόπο για να προστατευτεί από τον ιό

Ο Πούτιν μίλησε στον Ερντογάν περί "δημόσιας κατακραυγής" για την Αγία Σοφία

Ρώσος και Τούρκος Πρόεδροι συζήτησαν τηλεφωνικά για τις εξελίξεις

tv news

Ο Νίκος μαθαίνει ότι η Αλίκη είναι νεκρή και όλο το σκοτεινό παρελθόν της...

«Έρωτας Μετά» Δείτε τις εξελίξεις στα νέα συγκλονιστικά επεισόδια της εβδομάδας εδώ!
Alpha TV Κύπρου

Η ώρα του μεγάλου ξεκαθαρίσματος ήρθε για όλους!

Ελάτε στη θέση τους…για τελευταία φορά αυτή τη σεζόν!​​​​​​​ [Περιλήψεις]
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 13/07/2020 - 23:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ