Ψυχαγωγία

"Λιώνει" για τον Ρέμο η Υβόννη:Τα τρυφερά λόγια για τον σύζυγο και την κόρη τους

Μέτρουν έξι μήνες παντρεμένοι και είναι πιο ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι από ποτέ. 

Η Υβόννη Μπόσνιακ σε πρόσφατη συνέντευξη της μίλησε για τον σύζυγο της Αντώνη Ρέμο, την κόρη της αλλά και για την μεγάλη επαγγελματική διάκριση της καθώς η ετιαρεία ρούχων της συγκαταλέγεται ανάμεσα στα καλύτερα ανερχόμενα fashion brands στην Ευρώπη. Συγκεκριμένα το πρώην μοντέλο και σχεδιάστρια μόδας ανέφερε στη συνέντευξη που παραχώησε στο περιοδικό Gala.

Είναι μια ιδιαίτερη στιγμή, νιώθω περήφανη για την ομάδα μου και όσα έχουμε καταφέρει μαζί. Δουλεύω εντατικά πολλές ώρες και κάθε φορά που βγάζω μια νέα συλλογή έχω άγχος για την ανταπόκριση που θα δείξει ο κόσμος. Όπως αγχώνομαι και κάθε φορά που ακούω ένα κομπλιμέντο που αφορά τη δουλειά μου. Αυτή η διάκριση όμως μου έδωσε κουράγιο για να συνεχίσω και με πλημμύρισε χαρά. 

Ζούμε όπως οι υπόλοιπες οικογένειες. Είμαι δύο άνθρωποι που δουλεύουμε πολύ και προσπαθούμε να συντονίσουμε τον κοινό μας χρόνο. Ο Αντώνης υπήρξε καθοριστικός στην πορεία μου καθώς με βοήθησε να δω τη ζωή μου από άλλη οπτική. Η σχέση μαζί του με ηρέμησε, αισθάνθηκα ότι βρήκα το σπίτι μου. Ακούγεται κλισέ αλλά θα το πω… Ο Αντώνης με έκανε καλύτερο άνθρωπο.”,

Η αθωότητα έφυγε, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Η μητρότητα σε προσγειώνει σε μια άλλη πραγματικότητα. Έγινα πιο υπεύθυνη!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Το τραγούδι που απέρριψε ο Ρουβάς και έγινε επιτυχία από τον... Ρέμο!

Όσα αποκάλυψε ο Σάκης για το τραγούδι που μετάνιωσε που απέρριψε
14/07/2019 - 09:42

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

Η πολυαναμενόμενη τηλεοπτική επιστροφή της Χριστιάνας...είναι γεγονός!(ΒΙΝΤΕΟ)

Μάθετε πότε γυρίζει στην εκπομπή της - Και είναι πιο σύντομα από ότι φαντάζεσαι...
10/07/2019 - 21:00

Αντώνης Ρέμος - UB40:Δείτε πλάνα από την κοινή εμφάνιση τους σε συναυλία(ΒΙΝΤΕΟ)

Ραντεβού 12 Ιουλίου στη Λεμεσό για το μουσικό γεγονός της χρονιάς
10/07/2019 - 20:35

Ρέμος για υπόθεση Παντελίδη: "Ξέρω τι συνέβη εκείνο το βράδυ..."

Έριξε ευθέως τις ευθύνες στον τρόπο που διαχειρίστηκαν τον θάνατο του καλού του φίλου
15/06/2019 - 11:29

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Σύλληψη 22χρονου για κλοπή μοτοσικλέτας στην Πάφο

Η κλοπή της μοτοσικλέτας καταγγέλθηκε τον Απρίλιο του 2018 από τον ιδιοκτήτη της

Με δύο πυροσβεστικά ελικόπτερα στο πρόγραμμα rescEU η ΚΔ (ΒΙΝΤΕΟ)

Η ΕΕ χρηματοδοτεί την αγορά μέσων όπως αεροπλάνων και ελικοπτέρων

Ικανοποιημένοι οι Φαρμακοποιοί με την αλλαγή στο σύστημα πληροφορικής (ΒΙΝΤΕΟ)

Διοχέτευση φαρμάκων που είναι σε έλλειψη στο δημόσιο τομέα στον ιδιωτικό
Ελλάδα

Ψήφο εμπιστοσύνης με πλειοψηφία 158 Βουλευτών πήρε η Ελληνική Κυβέρνηση

Τα πρώτα τρία νομοσχέδια που αφορούν στο επιτελικό κράτος θα κατατεθούν τις επόμενες μέρες

Xειροπέδες σε 64χρονο για την πυρκαγιά στα Μέγαρα

Ύποπτος για την φωτιά που κινητοποίησε την Πυροσβεστική Υπηρεσία

Άφησαν λουλούδια στη θάλασσα για τα θύματα της φονικής πυρκαγιάς στο Μάτι (ΦΩΤΟ)

Στο μνημόσυνο, άνθρωποι που έζησαν από κοντά τον εφιάλτη της 23ης Ιουλίου 2018
Διεθνή

Βρέθηκε ναυάγιο ενός γαλλικού υποβρυχίου, μισό αιώνα μετά την εξαφάνισή του

λα αυτά τα χρόνια, το υποβρύχιο βρισκόταν σε βάθος 2.370 μέτρων

Νέο κύμα καύσωνα θα πλήξει την Ευρώπη τις επόμενες ημέρες

Στους 40 βαθμούς Κελσίου Παρίσι, Ρώμη και Βρανδεμβούργο και άλλες ευρωπαϊκές πόλεις

Δυσαρέσκεια Kαϊρου για αναστολή πτήσεων της British Airways

"Η αναστολή αυτή δε σχετίζεται με θέματα ασφαλείας της Αιγύπτου"

tv news

Ο χωρισμός της Αντιγόνης πέφτει σαν κεραυνός εν αιθρία πάνω σε Βούλα και Μηνά...

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

Ο Χρήστος Φερεντίνος από την καινούρια σεζόν φέρνει τα «Πάνω Κάτω» στον Alpha!

2 παίκτες, 2 κερκίδες, 2 ομάδες, πολλά βραχιολάκια! Δήλωσε και εσύ συμμετοχή τώρα! (VIDEO)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/07/2019 - 06:3024 ΩΡΕΣ