Ψυχαγωγία

"Λιώνει" για τον Ρέμο η Υβόννη:Τα τρυφερά λόγια για τον σύζυγο και την κόρη τους

Μέτρουν έξι μήνες παντρεμένοι και είναι πιο ερωτευμένοι και ευτυχισμένοι από ποτέ. 

Η Υβόννη Μπόσνιακ σε πρόσφατη συνέντευξη της μίλησε για τον σύζυγο της Αντώνη Ρέμο, την κόρη της αλλά και για την μεγάλη επαγγελματική διάκριση της καθώς η ετιαρεία ρούχων της συγκαταλέγεται ανάμεσα στα καλύτερα ανερχόμενα fashion brands στην Ευρώπη. Συγκεκριμένα το πρώην μοντέλο και σχεδιάστρια μόδας ανέφερε στη συνέντευξη που παραχώησε στο περιοδικό Gala.

Είναι μια ιδιαίτερη στιγμή, νιώθω περήφανη για την ομάδα μου και όσα έχουμε καταφέρει μαζί. Δουλεύω εντατικά πολλές ώρες και κάθε φορά που βγάζω μια νέα συλλογή έχω άγχος για την ανταπόκριση που θα δείξει ο κόσμος. Όπως αγχώνομαι και κάθε φορά που ακούω ένα κομπλιμέντο που αφορά τη δουλειά μου. Αυτή η διάκριση όμως μου έδωσε κουράγιο για να συνεχίσω και με πλημμύρισε χαρά. 

Ζούμε όπως οι υπόλοιπες οικογένειες. Είμαι δύο άνθρωποι που δουλεύουμε πολύ και προσπαθούμε να συντονίσουμε τον κοινό μας χρόνο. Ο Αντώνης υπήρξε καθοριστικός στην πορεία μου καθώς με βοήθησε να δω τη ζωή μου από άλλη οπτική. Η σχέση μαζί του με ηρέμησε, αισθάνθηκα ότι βρήκα το σπίτι μου. Ακούγεται κλισέ αλλά θα το πω… Ο Αντώνης με έκανε καλύτερο άνθρωπο.”,

Η αθωότητα έφυγε, με ό,τι αυτό συνεπάγεται. Η μητρότητα σε προσγειώνει σε μια άλλη πραγματικότητα. Έγινα πιο υπεύθυνη!

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Γονείς για δεύτερη φορά ο Αντώνης Ρέμος και η Υβόννη Μπόσνιακ;

Οι φήμες για δεύτερη εγκυμοσύνη και όλη η αλήθεια
04/04/2019 - 12:46

Η γαλλική τηλεόραση έκανε αφιέρωμα στον... Αντώνη Ρέμο!

Μάθετε τον λόγο που του ετοίμασαν αφιέρωμα
30/01/2019 - 08:41

Η Υβόννη Μπόσνιακ πήγε για σκι με την κόρη της! (ΦΩΤΟ)

Μαμά και κόρη σε χαλαρές στιγμές στα χιόνια...
24/01/2019 - 12:11

Θέμος Αναστασιάδης: Έτσι τον αποχαιρέτησαν φίλοι και συνεργάτες (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια και οι φωτογραφίες που δημοσίευσαν στο άκουσμα μετά τον θάνατο του
23/01/2019 - 09:15

Οι αδημοσίευτες φωτογραφίες από τον γάμο Ρέμου και Μπόσνιακ! (ΦΩΤΟ)

Οι τρυφερές φωτογραφίες που δεν είδαμε από τον παραμυθένιο τους γάμο....
09/01/2019 - 15:24

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Μαρτυρίες: Ο 35χρονος προσπάθησε να "ψαρέψει" γυναίκες από την πλατεία Σολωμού

Προφασιζόταν ότι αναζητούσε οικιακή βοηθό για τη γιαγιά του που αντιμετώπιζε προβλήματα

17 νέες συλλήψεις νεαρών για άναμμα φωτιάς έξω από εκκλησία

Συνελήφθησαν ως "αλήτες και περιπλανώμενοι"

Εντοπίστηκε και είναι καλά η 79χρονη που έλειπε από το σπίτι της

Εντοπίστηκε και νεαρός που έλειπε από τον Φεβρουάριο
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Βολιβία: Τουλάχιστον 25 νεκροί από λεωφορείο που έπεσε σε χαράδρα

Το δυστύχημα συνέβη σε απόσταση 90 χλμ βόρεια της Λα Πας

Τρόπους να φύγουν από τη Σρι Λάνκα ψάχνουν οι τουρίστες

Τα μέτρα ασφαλείας ενισχύθηκαν και ένοπλοι φρουροί έχουν πάρει θέση σε εισόδους

Σκληρή απάντηση Τσαβούσογλου στις ΗΠΑ για πετρέλαιο Ιράν

Στην απόφαση των ΗΠΑ να τερματίσουν τις εξαιρέσεις οκτώ χωρών στις εισαγωγές πετρελαίου

tv news

Η εξαφάνιση της Ελένης ανησυχεί τους πάντες και κυρίως τον Αλέξανδρο...

Η είδηση της δολοφονίας του Μάνου τους σοκάρει όλους... «To Τατουάζ» Τρίτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 Γράμματα» Η νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων, σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου

Ένας παράφορος έρωτας μεταξύ δύο νεαρών, την Μεγάλη Εβδομάδα στον Alpha Kύπρου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τρί, 23/04/2019 - 06:00ΑΝ Μ’ ΑΓΑΠΑΣ