Ψυχαγωγία

Λούης Night Show:Όλα όσα έγιναν στα παρασκήνια 24 ώρες πριν το μεγάλο show(ΦΩΤΟ)

Ένα φαντασμαγορικό show υψιπετών απαιτήσεων ετοίμασε ο Alpha Κύπρου και η εκπομπή "Λούης Night Show", για το μεγάλο φινάλε της τηλεοπτικής χρονιάς.

Ο Λούης Πατσαλίδης, με έντονο ανταγωνισμό κατάφερε να επικρατήσει και να ανέβει στην κορυφή της τηλεθέασης. Με όπλα του, την τηλεοπτική και πολιτική σάτιρα, το χιούμορ αλλά και τους λαμπερούς καλεσμένους που είχε κάθε εβδομάδα, θεωρείται επάξια ο βασιλιάς της prime time ζώνης.

Απόψε, στις 21.15, όλη η ομάδα έχει ετοιμάσει μια εκπομπή υψηλών προδιαγραφών που δεν έχει δει ξανά το κυπριακό κοινό.  Καλεσμένοι οι Kings, η Κέλλυ Κελεκίδου, ο Χρήστος Μενιδιάτης και ο Δημήτρης Καραδήμος.

Όλα τα εισιτήρια για το live έχουν εξαντληθεί σε χρόνο ρεκόρ! Μπορείτε όμως να συμμετάσχετε στο μεγάλο πάρτι της εκπομπής μέσα από τις ζωντανές συνδέσεις σε όλες τις πόλεις, χωρίς να χρειάζεστε εισιτήριο. Ακολουθούν τα σημεία που θα βρίσκονται γιγαντοοθόνες, ενώ θα μοιράζονται και δώρα στους παρευρισκόμενους.

Hμικυκλική αποβάθρα - Μώλος Λεμεσού

Προαύλιο Εκκλησίας Αρχ. Μιχαήλ - Ορόκλινη

Almyra Hotel - Πάφος

Προαύλιο Εκκλησίας Επιφανίου - Αγία Νάπα

Το alphanews.live, βρέθηκε στην γενική πρόβα και απαθανάτισε τις προετοιμασίες των συντελεστών,  το εντυπωσιακό σκηνικό αλλά και κάποιες εικόνες από τις μικρές εκπλήξεις. Δείτε τις σχετικές φωτογραφίες και απόψε στις 21.15, από την συχνότητα του Alpha Κύπρου παρακολουθείστε ένα show ,που θα μείνει σας αξέχαστο.

loyhs

loyhs

Μικρογραφία
Μικρογραφία
Μικρογραφία
Μικρογραφία
Μικρογραφία
Μικρογραφία
Επόμενο άρθρο

Βασίλης Παπακωνσταντίνου: Η κόρη μου με βοήθησε να ξεπεράσω την κατάθλιψη

Τα νανουρίσματα της μητέρας του, η μάχη με την κατάθλιψη και τα επαγγελματικά του σχέδια
12/07/2018 - 11:03

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Η διαφορά στη συμπεριφορά των δυο λαών όταν πάνε στο γήπεδο και το τρολ του Λούη
16/02/2019 - 17:07

Τί τρέχει; Με φουσκωμένη κοιλιά η... Αρτεμίου στο "Λούης Night Show"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Άλλοι παντρεύονται ... άλλοι γκαστρώνονται" - Η σπόντα του Τρύφωνος και το τρολ
15/02/2019 - 12:03

100 εκπομπές "ΛΟΥΗΣ NIGHT SHOW"-Όλη η showbiz γιόρτασε αγκαλιά με τον Λούη(ΦΩΤΟ)

Οι λαμπερές παρουσίες και πλούσιο φωτορεπορτάζ
14/02/2019 - 17:09

Το μήνυμα του Λούη Πατσαλίδη για τις 100 εκπομπές "Λούης Night Show" (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια του παρουσιαστή για τους συνεργάτες του
14/02/2019 - 11:52

Απίστευτο!Ο Λούης την "κορόιδευε" και αυτή ήταν στο κοινό και γέλαγε...(ΒΙΝΤΕΟ)

Συμβαίνουν όταν είσαι θαυμάστρια σατιρικής εκπομπής...
09/02/2019 - 20:23

Ο Λούης τρολάρει... τις στυλιστικές επιλογές του Χάματσου! (ΒΙΝΤΕΟ)

Το σακάκι - "φλοράλ τραπεζομάντηλο" και η πατανία του Κραουνάκη
02/02/2019 - 17:38

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Παρανάλωμα του πυρός τέσσερις επιχειρήσεις στην καρδιά του Πρωταρά (ΦΩΤΟ)

Μεγάλη μάχη με τις φλόγες έδωσαν τα μέλη της Πυροσβεστικής Υπηρεσίας

Που βρίσκεται σήμερα ο 13χρονος που σκότωσε την αδελφή του (ΒΙΝΤΕΟ)

Κενά στη Νομοθεσία χωρίς να καταλήξουν οι Αρμόδιες Αρχές
Ελλάδα

Ρενέ Στυλιαρά: "Γράφω όπως ακριβώς αναπνέω" (ΒΙΝΤΕΟ)

Το πρώτο της στιχάκι, το ταξίδι της μέχρι την έκδοση, η έμπνευση της και το νέο της βιβλίο

Πλαστό χαρτονόμισμα των 50 ευρώ είχε για υδατογράφημα ένα...πόκεμον (ΦΩΤΟ)

Αντί το πορτρέτο της Θεάς Ευρώπης σχεδίασαν τον Mew

Βρέθηκε πτώμα τυλιγμένο σε σεντόνι δεμένο χειροπόδαρα στο Χαλάνδρι

Εξαφανισμένη η Γερμανίδα σύζυγος του πτώματος
Διεθνή

Κροατία: Γυναίκα σκότωσε την αδελφή της και την είχε στη κατάψυξη για 18 χρόνια

Η μικρή της αδελφή ήταν δηλωμένη από την οικογένεια ως εξαφανισμένη από το 2000

Τουρκία και Αμερική θα αποσύρουν τα στρατεύματά τους από τη Συρία

Οι ΗΠΑ θα διατηρήσουν μια «μικρή» ομάδα, περίπου «200 στρατιωτικών»

Κλείνει τα σύνορα με τη Βραζιλία ο Μαδούρο

Αντικρούει τις απειλές Τραμπ και δρομολογεί να κλείσει τα σύνορα και με τη Κολομβία

tv news

Ο βιολογικός γιος της Ελένης της πόρνης στις «24 ΩΡΕΣ» του Alpha αυτό το Σάββατο

Τα ναρκωτικά, οι φυλακές και η ψυχολογική κατάρρευση σε ηλικία 13 χρόνων... (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Ο Μιχάλης δεν μπορεί να κρύψει τη λύπη του κάθε φορά που συναντά τη Μαρίνα...

Παράλληλα η Έλλη παρακολουθεί τον Κωστή... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Παρασκευή Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 22/02/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ