Ψυχαγωγία

Λούης Πατσαλίδης: Το μήνυμα του για το κλείσιμο της Cobalt(ΦΩΤΟ)

ΛΟΥΗΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ

Ο Λούης Πατσαλίδης έστειλε το δικό του μήνυμα για το κλείσιμο της αεροπορικής εταιρείας Cobalt μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Ο γνωστός stand-up comedian με μια φωτογραφία από ένα αεροπλάνο της εταιρείας έγραψε:

 Άσχημο πράγμα να κλείνει η εταιρεία που εργάζεσαι...been there, και δεν το εύχομαι για κανένα!!! 
Κρίμα...

Δείτε την ανάρτηση του:

 

Επόμενο άρθρο

Σοφία Παυλίδου: Η απάντηση στις φήμες για τη νέα της σχέση(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φήμες για τη σχέση της με γνωστό ηθοποιό και όσα δήλωσε για τον Χρήστο Φερεντίνο...
18/10/2018 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Όταν ο Λούης ήταν στο στρατό και σατίριζε Κληρίδη και Κυπριανού...μπροστά τους!

Το βίντεο από τα πρώτα βήματα του Πατσαλίδη που θα σε κάνει να ξεκαρδιστείς
17/02/2019 - 21:57

"Λύγισε" ο Λούης: Τα λόγια της μητέρας του που έχει "φύγει" από τη ζωή(ΒΙΝΤΕΟ)

Τραγούδησε το αγαπημένο της κομμάτι και δάκρυσε από συγκίνηση
17/02/2019 - 21:44

Η ξεκαρδιστική σύγκριση του Λούη για τους Κύπριους και τους Άγγλους στο γήπεδο!

Η διαφορά στη συμπεριφορά των δυο λαών όταν πάνε στο γήπεδο και το τρολ του Λούη
16/02/2019 - 17:07

Η "Τηλλυρκώτισσα" έγινε...ραπ από τον Λούη και την Βασιλική(ΒΙΝΤΕΟ)

Το ντουέτο που άφησε τις καλύτερες εντυπώσεις στην "Παράδοση κατ΄οίκον"
15/02/2019 - 12:32

Τί τρέχει; Με φουσκωμένη κοιλιά η... Αρτεμίου στο "Λούης Night Show"(ΒΙΝΤΕΟ)

"Άλλοι παντρεύονται ... άλλοι γκαστρώνονται" - Η σπόντα του Τρύφωνος και το τρολ
15/02/2019 - 12:03

Το μήνυμα του Λούη Πατσαλίδη για τις 100 εκπομπές "Λούης Night Show" (ΦΩΤΟ)

Τα συγκινητικά λόγια του παρουσιαστή για τους συνεργάτες του
14/02/2019 - 11:52

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προδρόμου: Η Κυβέρνηση ενισχύει τον τομέα της υγείας ενόψει του ΓεΣΥ (ΒΙΝΤΕΟ)

Αντίστροφη μέτρηση για εισφορές και "πράσινο" φως για 303 θέσεις στα δημόσια νοσηλευτήρια

37χρονη ακούει την ποινή της για κλοπή χιλιάδων ευρώ από δικηγορικό γραφείο

Η υπάλληλος φέρεται να έκλεβε μετρητά κατά την αγορά χαρτοσήμων

Ελεύθερη υπό όρους η μητέρα που ξυλοκόπησε το 18μηνο βρέφος της

Τι δήλωσε στον Alpha, η Αναπληρώτρια Διευθύντρια Υπηρεσιών Κοινωνικής Ευημερίας
Ελλάδα

Τραγικό τέλος για τα τέσσερα άτομα που αγνοούνταν στη Κρήτη

Το αυτοκίνητο βρέθηκε θαμμένο κάτω από λάσπη σε βάθος τριών μέτρων

Κρήτη: Σε θρίλερ εξελίσσεται η επιχείρηση εντοπισμού τετραμελούς οικογένειας

Το μόνο που έχει εντοπιστεί είναι ένα τμήμα του αυτοκινήτου στο οποίο επέβαιναν
Διεθνή

Παραιτήθηκαν επτά βουλευτές του Εργατικού Κόμματος

Εξέφρασαν τη δυσαρέσκειά τους με τη στάση του Τζέρεμι Κόρμπιν ως προς το Brexit

Ζάεφ: Μεγάλη τιμή η ένταξη στο ΝΑΤΟ

Τι είπε σε συνέντευξή του ο πρωθυπουργός της Δημοκρατίας της Βόρειας Μακεδονίας

Μακραίνει η λίστα των νεκρών από τη γρίπη Α στη Ρουμανία

Ένα από τα τρία τελευταία θύματα του φονικού ιού είναι μία γυναίκα ηλικίας 27 ετών

tv news

Η απώλεια της Νάντιας καταρρακώνει τη Μάρθα και έτσι βρίσκει στήριξη στον Φώτη..

Η Κάτια αντιμέτωπη και με την αίτηση διαζυγίου «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η σύλληψη του Ορφέα έχει επηρεάσει δραματικά τις ζωές της οικογένειας Μελά...

Στη χειρότερη θέση βρίσκεται η Ελένη «To Τατουάζ»Δευτέρα Διπλό Επεισόδιο στον Αlpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 18/02/2019 - 15:00ΤΟ ΣΟΪ ΣΟΥ