Ψυχαγωγία

Λούης Πατσαλίδης: Το μήνυμα του για το κλείσιμο της Cobalt(ΦΩΤΟ)

ΛΟΥΗΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ

Ο Λούης Πατσαλίδης έστειλε το δικό του μήνυμα για το κλείσιμο της αεροπορικής εταιρείας Cobalt μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Ο γνωστός stand-up comedian με μια φωτογραφία από ένα αεροπλάνο της εταιρείας έγραψε:

 Άσχημο πράγμα να κλείνει η εταιρεία που εργάζεσαι...been there, και δεν το εύχομαι για κανένα!!! 
Κρίμα...

Δείτε την ανάρτηση του:

 

Επόμενο άρθρο

Σοφία Παυλίδου: Η απάντηση στις φήμες για τη νέα της σχέση(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φήμες για τη σχέση της με γνωστό ηθοποιό και όσα δήλωσε για τον Χρήστο Φερεντίνο...
18/10/2018 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Ο Λούης τρολάρει το comeback του... Mr. "Πόσιπολ"!-ΒΙΝΤΕΟ

Δείτε το ξεκαρδιστικό απόσπασμα από το "Λούης Night Show"
21/04/2019 - 17:26

Η Ναταλία Γέρμανου έδωσε στον Λούη... παντόφλες με την Αστέρω! (ΒΙΝΤΕΟ)

Τα πρωτότυπα δώρα που αντάλλαξαν στο "Λούης Night Show"
20/04/2019 - 14:07

Η rap εκδοχή της "Τηλλυρκώτισσας" από τον... Λούη Πατσαλίδη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μαζί με τον αδερφό του δίνουν μια... ραπ εκδοχή στο τραγούδι
20/04/2019 - 11:56

Η Ναταλία Γερμανού στο.... "Λούης Night Show"! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι πρώην, το καζαντί και η επιστροφή του "πόσιπολ"
18/04/2019 - 09:29

Η Αριστοτέλους περιγράφει το ατύχημα της με ένα άλογο και ο Λούης την τρολάρει!

Το ξεκαρδιστικό τρολάρισμα του γνωστού stand up comedian στην περιγραφή της Αριστοτέλους
13/04/2019 - 17:16

Τελικά θερινή ή χειμερινή ώρα προτιμάει ο Κύπριος; Το απίστευτο τρολ του Λούη

Τρολάρει τις απόψεις των Κυπρίων επί του θέματος
07/04/2019 - 13:02

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πάγωσαν όλοι στη δικαστική αίθουσα με την ομολογία του "Ορέστη" (ΒΙΝΤΕΟ)

Με ποια αδικήματα έρχεται αντιμέτωπος και ποια τα επόμενα βήματα των αρχών

Η φρικιαστική περιγραφή για το πως εξαφάνισε τη σορό της 6χρονης Σιέρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Στο τόπο του εγκλήματος οδηγήθηκε για δεύτερη φορά ο 35χρονος ύποπτος

Το σκοτεινό προφίλ του 35χρονου "Oρέστη" που πάγωσε το παγκύπριο (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως περιγράφουν τον ύποπτο για τους φόνους στο φρεάτιο της φρίκης στο Μιτσερό
Ελλάδα

Η απάντηση της Αθήνας στις δηλώσεις Ακάρ περί αποστρατικοποίησης του Αιγαίου

Προκλητικές οι δηλώσεις του Τούρκου Υπουργού Άμυνας

Ξεψύχησε στην άσφαλτο 20χρονη μετά από τροχαίο

Νέο θανατηφόρο δυστύχημα στην Κρήτη σημειώθηκε τα ξημερώματα
Διεθνή

Κιλιτσντάρογλου: "Δεν θα υποχωρήσω ούτε ένα χιλιοστό"

Τι δηλώνει για την επίθεση που δέχτηκε στην κηδεία Τούρκου στρατιώτη στην Άγκυρα

Ουκρανία: Ο κωμικός Βολόντιμιρ Ζελένσκι είναι ο νικητής των προεδρικών εκλογών

Ο απερχόμενος πρόεδρος Πέτρο Ποροσένκο παραδέχτηκε τη μεγάλη ήττα του

Βόρεια Μακεδονία: Έκλεισαν οι κάλπες για τις προεδρικές εκλογές

Σε ήρεμη ατμόσφαιρα και χωρίς παρατυπίες κύλησε η εκλογική διαδικασία

tv news

Ο Ορφέας υλοποιεί το σχέδιο εκδίκησής του και βάφει τα χέρια του με αίμα ξανά...

Ο Σωκράτης προσπαθεί να ξεφύγει από τον άλλο του εαυτό «To Τατουάζ» Δευτέρα Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

«16 ΓΡΑΜΜΑΤΑ» Πρεμιέρα για τη νέα μίνι σειρά τριών επεισοδίων του Alpha Κύπρου

Τη Μεγάλη Δευτέρα ξεκινά ένας παράφορος έρωτας... Σε σενάριο Θέας Χριστοδουλίδου (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 22/04/2019 - 09:30ΠΑΡΑΔΟΣΗ ΚΑΤ’ ΟΙΚΟΝ