Ψυχαγωγία

Λούης Πατσαλίδης: Το μήνυμα του για το κλείσιμο της Cobalt(ΦΩΤΟ)

ΛΟΥΗΣ ΠΑΤΣΑΛΙΔΗΣ

Ο Λούης Πατσαλίδης έστειλε το δικό του μήνυμα για το κλείσιμο της αεροπορικής εταιρείας Cobalt μέσα από τον προσωπικό του λογαριασμό στο Facebook. Ο γνωστός stand-up comedian με μια φωτογραφία από ένα αεροπλάνο της εταιρείας έγραψε:

 Άσχημο πράγμα να κλείνει η εταιρεία που εργάζεσαι...been there, και δεν το εύχομαι για κανένα!!! 
Κρίμα...

Δείτε την ανάρτηση του:

 

Επόμενο άρθρο

Σοφία Παυλίδου: Η απάντηση στις φήμες για τη νέα της σχέση(ΒΙΝΤΕΟ)

Οι φήμες για τη σχέση της με γνωστό ηθοποιό και όσα δήλωσε για τον Χρήστο Φερεντίνο...
18/10/2018 - 12:31

ΣχετικέςΕιδήσεις

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian
19/01/2019 - 17:50

Το απίστευτο τρολ του Λούη για το νέο challenge! (ΦΩΤΟ)

Ο Λούης αποδέχτηκε την πρόκληση αλλά για ακόμα μια φορά έκανε τα δικά του...
16/01/2019 - 10:55

Κλάψαμε στα γέλια! Ο Λούης τρολάρει τα... ρεπορτάζ στα χιόνια και δίνει ρέστα!

Μάζεψε τις πιο ξεκαρδιστικές συνδέσεις με τα χιόνια και μοίρασε απλόχερα γέλια
12/01/2019 - 14:48

Η Αστέρω διέκοψε το γύρισμα του Λούη και... του "γκρίνιαζε" on air(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ρε, άντε γεια" - Του έκλεισε το τηλέφωνο και χάρισε γέλιο στο κοινό του show
12/01/2019 - 13:32

Ο Λούης τρολάρει τo... «επεισοδιακό» ρεπορτάζ στο Τρόοδος! (ΒΙΝΤΕΟ)

Μια επίσκεψη στα χιόνια που τα είχε όλα…
05/01/2019 - 17:44

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Πρόσω ολοταχώς για το "Σπίτι της Γυναίκας" (ΒΙΝΤΕΟ&ΦΩΤΟ)

Εγκρίθηκε από το Υπουργικό Συμβούλιο η πρόταση της Ζέτας Αιμιλιανίδου

Στο κελί 31χρονος που εντοπίστηκε να οδηγεί με 200 χιλιόμετρα

Απόφαση "εξπρές" από το Επαρχιακό Δικαστήριο Λευκωσίας για ποινή φυλάκισης

Το Τμήμα Επιθεώρησης Εργασίας προειδοποιεί για τη σκόνη στην ατμόσφαιρα

Λόγω του μικρού μεγέθους των εισπνεύσιμων αιωρούμενων σωματιδίων
Ελλάδα

"Φρούριο" το Σύνταγμα ενόψει διαδηλώσεων κατά των Πρεσπών

Πάνω από 1.500 αστυνομικοί και αστυνομικά τείχη με έξι φραγμούς από αστυνομικές κλούβες

Στο "σκαμνί" ξανά ο Αμβρόσιος για την ανάρτηση κατά των ομοφυλόφιλων

Τι αναφέρει ο συνήγορος υπεράσπισης του μετά τον πρώτο γύρο της εκδίκαση της έφεσης

Δεν καταθέτει νέα πρόταση μομφής η Νέα Δημοκρατία

Προς ψήφιση το βράδυ της Πέμπτης η Συμφωνία των Πρεσπών από την Ελληνική Βουλή
Διεθνή

Βενεζουέλα: Φόβοι για εμφύλιο με την αυτοανακήρυξη του Χουάν Γκουαϊδό ως πρόεδρο

Μέχρι στιγμής σύμφωνα με τοπικά μέσα οι νεκροί έχουν φτάσει τους 16

Απειλές Τραμπ για τερματισμό βοήθειας σε Ονδούρα, Γουατεμάλα και Ελ Σαλβαδόρ

"Η Ονδούρα, η Γουατεμάλα και το Ελ Σαλβαδόρ δεν κάνουν τίποτα για μας"

Ένοπλος άνοιξε πυρ σε κατάμεστο υποκατάστημα τράπεζας και ταμπουρώθηκε (ΒΙΝΤΕΟ)

Πως κατάφεραν οι ειδικές δυνάμεις της SWAT να τον πείσουν να παραδοθεί

tv news

Ο Άλεξ κρύβει την αλήθεια από την Όλγα και κερδίζει μια μικρή παράταση χρόνου...

«Το Τατουάζ» Πέμπτη Νέο Διπλό Επεισόδιο σε νέα ώρα μετάδοσης στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

Η Μαρίνα εγκλωβίζεται στον εκβιασμό της Κάτιας που ζητά την ψήφο της...

Η Μάρθα διαφωνεί να ενδώσει η Μαρίνα... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Πέμπτη: Νέο επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Πέμ, 24/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ