Ψυχαγωγία

Το "Λούης Night Show"...σατιρίζει και εμείς παραμιλούμε! Δείτε το πρώτο τρέιλερ

Το "Λούης Night Show" επιστρέφει στους τηλεοπτικές μας δέκτες την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου στις 21:15  από τους δέκτες του Alpha Κύπρου.

Η αγαπημένη τηλεοπτική συνήθεια έρχεται για 4η συνεχόμενη σεζόν για να σκορπίσει γέλιο, ατάκες, να σατιρίσει αλλά και να μας προσφέρει τις πιο ανατρεπτικές συνεντεύξεις.

 

Σε ένα τεράστιο και στιλάτο σκηνικό υψηπετών προδιαγραφών και με καλεσμένη την Ελένη Ράντου, ο Λούης έρχεται για να αποδείξει και στους πιο δύσπιστους ότι είναι ότι καλύτερο έχει η κυπριακή τηλεόραση σε επίπεδο γέλιου και ποιοτικής πολιτικής και τηλεοπτικής σάτιρας.

Η κλήση στον Βασίλη Παπακωνσταντίνου, ο...πρωκτός και άλλα πολλά και ξεκαρδιστικά θα μας απασχολήσουν στην πρεμιέρα της εκπομπής.

Δείτε το σχετικό τρέιλερ 

Επόμενο άρθρο

Το πάρτυ-έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και τα..."νυχτοπερπατήματα"(ΦΩΤΟ)

Με οικογένεια και φίλους έσβησε τα κεράκια η γνωστή παρουσιάστρια
25/09/2019 - 09:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Μέμος Μπεγνής: Το άβολο περιστατικό με θαυμάστρια στο καμαρίνι του και το φιλί

Η αντίδραση του και όσα περιέγραψε ο γνωστός ηθοποιός στο "Λούης Night Show"
09/11/2019 - 15:31

Το τρολ του Λούη στον "Κύπριο" κροίσο από την Μαλαισία και η...Σακίρα (ΒΙΝΤΕΟ)

Όλα όσα θα δούμε στο "Λούης Night Show" απόψε στις 21:15
08/11/2019 - 17:33

Ο Τάκης Ζαχαράτος "υποκλίνεται" στο...Λούης Night Show!(ΒΙΝΤΕΟ)

"Ήταν η πιο διασκεδαστική και απολαυστική συνέντευξη που έχω δώσει ποτέ...¨"
01/11/2019 - 22:03

To τρολάρισμα του Τάκη Ζαχαράτου στον...Τάσο Τρύφωνος(ΒΙΝΤΕΟ)

Του έκλεισε το τηλέφωνο και του αναφώνησε "Είσαι ο πιο Αδύναμος Κρίκος"
01/11/2019 - 19:32

Γιώργος Καπουτζίδης: "Δεν μπορούσα να κοιμηθώ... Ξύπνησα με πόνους στην πλάτη.."

Όσα αποκάλυψε για το πρώτο θεατρικό του εγχείρημα στο "Λούης Night Show"
26/10/2019 - 17:08

Το γκάλοπ του Λούης Night Show για τα παγκάκια στην Πλατεία Ελευθερίας! (ΒΙΝΤΕΟ)

Οι ατάκες του κόσμου για το σχήμα και η ιδέα για... σουβλάκια που ενθουσίασε τον Λούη
26/10/2019 - 14:54

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

«Από τη μέρα που έχασα το παιδί μου ζω, χωρίς συναισθήματα» (BINTEO)

Η συγκλονιστική εξομολόγηση της Κoύλλας Καραπατέα που έχασε τον γιο της σε δυστύχημα

Επιδόματα και άδειες ασθενείας αστυνομικών στο "μικροσκόπιο" του Οδυσσέα

Τι κατέδειξε η έρευνα της Ελεγκτικής Υπηρεσίας για το Υπουργείο Δικαιοσύνης για το 2018

Yδροστρόβιλος και χαλάζι από τα έντονα καιρικά φαινόμενα που πλήττουν την Κύπρο

Δείτε βίντεο και φωτογραφίες από την κακοκαιρία σε κοινότητες της επαρχίας Λεμεσού
Ελλάδα

Στις ΗΠΑ καταλήγει ο τζιχαντιστής που ήταν στη νεκρή ζώνη Τουρκίας-Ελλάδας

"Οι ΗΠΑ δεσμεύτηκαν να τον αποδεχτούν και ξεκίνησαν οι σχετικές διαδικασίες"

Ξεκίνησε το ταξίδι της ελπίδας στη Βοστόνη για τον μικρό Παναγιώτη-Ραφαήλ

"Χάρη στην αστείρευτη αγάπη σας κάνουμε το όνειρο μας πραγματικότητα!!! "

Ελλάδα: Στις φλόγες δύο σκάφη στη μαρίνα Γλυφάδας (ΒΙΝΤΕΟ)

Στην κατάσβεση της φωτιάς συμμετέχουν 6 πυροσβεστικά οχήματα 1πλοιάριο της πυροσβεστικής
Διεθνή

Ο Μοχάμαντ Σαφάντι νέος Πρωθυπουργός του Λιβάνου

Τα τρία μεγάλα κόμματα κατέληξαν σε συμφωνία

Αναγεννιέται, μετά από 15 χρόνια, το εμβληματικό Motorola Razr (ΦΩΤΟ)

Έρχεται ανανεωμένο, με αναδιπλούμενη οθόνη και Android λειτουργικό σύστημα

tv news

Ένα συγκλονιστικό οδοιπορικό, με πλούσιο υλικό από εικόνες και συναισθήματα!

Οι «24 Ώρες» ταξιδεύουν στην Ουγκάντα της Αφρικής. Αυτό το Σάββατο το Μέρος Α' (ΒΙΝΤΕΟ)
Alpha TV Κύπρου

Η Αριάδνη ετοιμάζεται για αποκαλύψεις για κάποιο γνωστό πρόσωπο του νησιού...

Δείτε αυτή την εβδομάδα στα νέα επεισόδια της σειράς «Αστέρια Στην Άμμο» στον Alpha Κύπρου
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Παρ, 15/11/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ