Ψυχαγωγία

Το "Λούης Night Show"...σατιρίζει και εμείς παραμιλούμε! Δείτε το πρώτο τρέιλερ

Το "Λούης Night Show" επιστρέφει στους τηλεοπτικές μας δέκτες την Παρασκευή 27 Σεπτεμβρίου στις 21:15  από τους δέκτες του Alpha Κύπρου.

Η αγαπημένη τηλεοπτική συνήθεια έρχεται για 4η συνεχόμενη σεζόν για να σκορπίσει γέλιο, ατάκες, να σατιρίσει αλλά και να μας προσφέρει τις πιο ανατρεπτικές συνεντεύξεις.

 

Σε ένα τεράστιο και στιλάτο σκηνικό υψηπετών προδιαγραφών και με καλεσμένη την Ελένη Ράντου, ο Λούης έρχεται για να αποδείξει και στους πιο δύσπιστους ότι είναι ότι καλύτερο έχει η κυπριακή τηλεόραση σε επίπεδο γέλιου και ποιοτικής πολιτικής και τηλεοπτικής σάτιρας.

Η κλήση στον Βασίλη Παπακωνσταντίνου, ο...πρωκτός και άλλα πολλά και ξεκαρδιστικά θα μας απασχολήσουν στην πρεμιέρα της εκπομπής.

Δείτε το σχετικό τρέιλερ 

Επόμενο άρθρο

Το πάρτυ-έκπληξη στην Χριστιάνα Αριστοτέλους και τα..."νυχτοπερπατήματα"(ΦΩΤΟ)

Με οικογένεια και φίλους έσβησε τα κεράκια η γνωστή παρουσιάστρια
25/09/2019 - 09:02

ΣχετικέςΕιδήσεις

Kι όμως! Ο κορωναϊός κατάφερε να νικήσει τον...James Bond

Οι επιπτώσεις του ιού επηρέασαν και τον γνωστό ηθοποιό - Οι πρώτες πληροφορίες
18/02/2020 - 13:42

Τι σκαρώνουν o Λούης Πατσαλίδης και η Γωγώ Αλεξανδρινού; (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα ξεκαρδιστικό τηλεοπτικό στιγμιότυπο που δεν πρέπει να χάσεις...
14/02/2020 - 12:17

Αριστοτέλους: Aποκαλύπτει αν θα ακολουθούσε τον...Εφραίμ στο εξωτερικό (ΒΙΝΤΕΟ)

Θα άφηνε την καριέρα της στην Κύπρο για να τον ακολουθήσει ή όχι;
01/02/2020 - 12:50

Όταν η Χριστιάνα Αριστοτέλους είδε...ημίγυμνο τον Λούη Πατσαλίδη(ΒΙΝΤΕΟ)

Το "Λούης Night Show" έρχεται την Παρασκευή στις 21:15 στον Alpha Κύπρου
30/01/2020 - 16:42

Η Αριστοτέλους και ο Λούης....μαζί ξανά επί σκηνής - Όλες οι λεπτομέρειες

Η συνάντηση των δυο παρουσιαστών και οι εκπλήξεις
28/01/2020 - 10:23

Πρεμιέρα δια... περιπάτου για τον Τσιτσιπά στο Αυστραλιανό Όπεν

Άνετο ξεκίνημα για τον Ελλαδίτη πρωταθλητή στο πρώτο grand slam της σεζόν
20/01/2020 - 14:34

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Προσπαθούν να «ενώσουν το παζλ» στην υπόθεση εξαφάνισης 31χρονου στη Λεμεσό

Η διερευνώμενη υπόθεση απαγωγής και η σύνδεση με πρόσωπο που εμπλέκεται σε απόπειρα φόνου

Αναζητούν τον οδηγό που προκάλεσε σοβαρό τροχαίο στην Πάφο

Εγκατέλειψε τη σκηνή πεζός - Τραυματίστηκαν σοβαρά δύο άτομα
Ελλάδα

«Ήμουν σοκαρισμένος και για αυτό έφυγα» είπε ο οδηγός της Corvette

Παρουσιάστηκε αυτοβούλως στην Τροχαία μια μέρα αφότου παρέσυρε 25χρονο μοτοσικλετιστή

«Τι βιαστικός λες και χωρίς πανσέληνο αύριο δε θα 'βλεπες να εκλείψω» (ΒΙΝΤΕΟ)

Ένα από τα αγαπημένα ποιήματα της Κικής Δημουλά σε ανάγνωση της ίδιας

«Έφυγε» από τη ζωή η μεγάλη ποιήτρια Κική Δημουλά

Θλίψη σκόρπισε η είδηση του θανάτου της
Διεθνή

Οκτώ άτομα έχασαν τη ζωή τους από το σεισμό μεταξύ Τουρκίας και Ιράν (ΒΙΝΤΕΟ)

Τι μεταδίδουν τα διεθνή Μέσα ενημέρωσης για την κατάσταση στην περιοχή

Σίδνεϊ: Τίμησαν τη μνήμη των 25 θυμάτων των φονικών πυρκαγιών (ΦΩΤΟ)

«Μητέρες που δεν θα έπρεπε ποτέ να είχαν θάψει τα παιδιά τους»

tv news

«Παράδοση Κατ'Οίκον» Με καλεσμένο τον παλαίμαχο ποδοσφαιριστή Κώστα Φασουλιώτη

Αποκαλύπτει στην Βασιλική Χατζηαδάμου ένδοξες ποδοσφαιρικές στιγμές και όσα τον σημάδεψαν
Alpha TV Κύπρου

Mία εκρηκτική ιστορία έρωτα και πάθους που έχασε τον έλεγχο και βάφτηκε με αίμα!

Ένα βίαιο έγκλημα ''ζωντανεύει'' αυτή την Κυριακή στο νέο επεισόδιο του «ΚΑΡΜΑ»
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Κυρ, 23/02/2020 - 13:45Η ΦΑΜΙΛΙΑ