Ψυχαγωγία

Λουκάς Φουρλάς: "Η ζωή μου ήταν γεμάτη ανατροπές" (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένος στην εκπομπή «Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε ο Λουκάς Φουρλάς. Ο γνωστός δημοσιογράφος μίλησε μεταξύ άλλων για τη νέα του προσπάθεια και τη νέα του εκστρατεία Με στόχο την οικονομική στήριξη των οικογενειών των παιδιών που νοσηλεύονται στην Παιδογκολογική Κλινική του Μακάρειου Νοσοκομείου αλλά και αν σκέφτεται να επιστρέψει κάποια στιγμή στην τηλεόραση.  Ο ίδιος δήλωσε:

Αυτό το αυτοκόλλητο είναι Το έμβλημα των Μικρών Ηρώων και οι υπεραγορές “Αλφαμέγα»  ξεκινούν μαζί μας την εκστρατεία. Αξίζει μόνο 3 ευρώ και από σήμερα και για αρκετές εβδομάδες μπορεί να βοηθά τον σκοπό μας. Και όλα τα λεφτά θα πηγαίνουν στον συγκεκριμένο σκοπό.

Δουλεύουμε 8 μήνες στο συγκεκριμένη ιδέα. Και όλα αυτά που ακούγονται ότι γίνονται για τις εκλογές είναι γελοιότητες.  Αυτά τα έκανα πολλά χρόνια προηγουμένως και θα το κάνω μέχρι μπορώ ανεξάρτητα από το σε ποια θέση θα βρεθώ.

Αφήνω τις μικρότητες πίσω και ξεκινά από σήμερα όλα τα λεφτά θα πηγαίνουν στον σκοπό και ευχαριστώ ακόμα μια φορά τις υπεραγορές “Αλφαμέγα». Η ζωή μου ήταν γεμάτη ανατροπές και μόλις έκτιζα κάτι πήγαινα πάρακατω

Δεν αποκλείω τίποτα στη ζωή μου πλέον. Αλλά αυτή τη στιγμή στοχοθετώ τον εαυτό μου σε μια προσπάθεια να πετύχω αυτό που έχω ξεκινήσει και δεν ήταν μια εύκολη απόφαση για να κατέβω υποψήφιος. Για μένα ήταν μια φυσική εξέλιξη. Παρόλο που μπορούσα να «βολευτώ» κάπου δεν το έκανα ποτέ.

Δείτε όλα όσα δήλωσε ο Λουκάς Φουρλάς στο «Με αγάπη Χριστιάνα»:

Επόμενο άρθρο

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αντώνης Ρέμος: Η στιγμή που λύγισε πάνω στη σκηνή και ξέσπασε σε λυγμούς(BINTEO)

Όλα όσα δήλωσε για τη συναυλία του με τους UB40 και γιατί δεν έγινε η εκπομπή με τον Alpha
11/07/2019 - 17:28

H Mίρκα Παπακωνσταντίνου αποκαλύπτει το ρόλο της στα "Αστέρια στην Άμμο"(ΒΙΝΤΕΟ)

Η συγκίνησή της on air και η εξομολόγησή για τον Κούλλη Νικολάου
09/07/2019 - 17:54

Βαρβάρα Ζαχαρίου: Πρόωρη αποχώρηση από το..."Με αγάπη Χριστιάνα" (ΒΙΝΤΕΟ)

Ο λόγος που δεν βρίσκεται στην εκπομπή και η επόμενη χρονιά
09/07/2019 - 16:41

Ραγίζει καρδιές ο Φουρλάς για τη κόρη του: "Σε ψάχνω πίσω από κάθε συννεφάκι..."

"Mας λείπεις πολύ..." - Δείτε την συγκινητική ανάρτηση του Ευρωβουλευτή
09/07/2019 - 11:45

Αποχωρεί από το πάνελ του "Με αγάπη Χριστιάνα" η...Ιωάννα Λαμπροπούλου!

Ο λόγος που δεν συνεχίζει, η "έκπληξη" για τη νέα σεζόν και όλες οι λεπτομέρειες
06/07/2019 - 11:49

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Τους έκοβε τα μαλλιά με το ζόρι αλλά για...καλό σκοπό (ΒΙΝΤΕΟ)

Έκοβε για δύο χρόνια τα μαλλιά ανυποψίαστων γυναικών στον Πρωταρά

Φρικιαστικές λεπτομέρειες για το διπλό φονικό έδωσε η Σάρα Σιαμς (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα βίωσε στα χέρια του συμβίου της Τζιωνή, οι ξυλοδαρμού και τα ναρκωτικά

Σε κρίσιμη καμπή ο διάλογος για ΓεΣΥ με διαβουλεύσεις με ΠΑΣΙΝ (ΒΙΝΤΕΟ)

Ξανά στη μάχη ο Υπουργός για να πείσει τα ιδιωτικά νοσηλευτήρια να μπουν στο σύστημα
Ελλάδα

Νεαρός φέρεται να ομολόγησε ότι σκότωσε την Αμερικανίδα βιολόγο

Τα ίχνη που οδήγησαν τις αρχές στη σύλληψη του 27χρονου Έλληνα

29χρονη ανάγκαζε την ανήλικη κόρη της να ζητιανεύει

Αδιαφορούσε αν το 11χρονο κορίτσι αντιμετώπιζε κινδύνους

Αποζημίωση ζητά η οικογένεια της 8χρονης που χτυπήθηκε από αδέσποτη σφαίρα

"Είναι ένας Γολγοθάς" δηλώνει ο δικηγόρος Ανδρέας Μήτσαινας
Διεθνή

Ερντογάν: Νέος στόχος η από κοινού παραγωγή S-400 με τη Ρωσία

"Όσο έχουμε στρατιώτες, αστυνομία και ευφυΐα, κανένας δεν μας αγγίζει"

Ο Άλαν Τούρινγκ το νέο πρόσωπο στο χαρτονόμισμα των 50 λιρών

Δικαίωση για τον "πατέρα" της Πληροφορικής που ευνουχίστηκε επειδή ήταν ομοφυλόφιλος

Τραγική κατάληξη είχε η εξαφάνιση 9χρονου κοριτσιού στην Κίνα

Το άψυχο σώμα της εντοπίστηκε στη θάλασσα με τις αρχές να αποκλείουν να ήταν ατύχημα

tv news

Όλοι έχουν μια ιστορία.... Ποιο είναι το τραγούδι της δικής σου;

Δήλωσε και εσύ συμμετοχή στο "Soundtrack Of Love..." Παρουσιάζει η Χριστιάνα Αριστοτέλους
Alpha TV Κύπρου

Ο Ηλίας μένει μόνος στο σπίτι,όταν ξαφνικά εισβάλλει μια γνωριμία απ’το παρελθόν

Νέα ξεκαρδιστικά επεισόδια της «Μουρμούρας»! Δείτε τις περιλήψεις της εβδομάδας...
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Δευ, 15/07/2019 - 22:00Η ΦΑΜΙΛΙΑ