Ψυχαγωγία

Λουκία Μουσουλιώτη: Η αποκάλυψη της ηλικίας της και η έκπληξη on air (ΒΙΝΤΕΟ)

Καλεσμένη στην εκπομπή « Με αγάπη Χριστιάνα» βρέθηκε η αγαπημένη ηθοποιός Λουκία Μουσουλιώτη όπου μεταξύ άλλων αναφέρθηκε στη συμμετοχή της στο νέο επεισόδιο της σειράς «Κάρμα», την ανεργία αλλά και την ηλικία της.

Η Λουκία Μουσουλιώτη χθες είχε τα γενέθλια της και χωρίς κανένα κόμπλεξ αποκάλυψε την ηλικία της με την ίδια να δηλώνει:

Είμαι 48 ετών. Πάντα φρόντιζα τον εαυτό μου και σαν χαρακτήρας παρόλα τα προβλήματα είμαι άνθρωπος πολύ αισιόδοξος. Η ευχή μου είναι να έχω την υγεία μου εγώ, η οικογένεια μου οι φίλοι μου

Αυτή την Κυριακή στις 22:00 στη νέα συγκλονιστική ιστορία που θα δούμε στο «Κάρμα» θα συμμετέχει η Λουκία Μουσουλιώτη και αν και δεν μπορούσε να αποκαλύψει λεπτομέρειες στη σειρά αρκέστηκε μόνο στο να δηλώσει:

Είναι ένα επεισόδιο όλο ανατροπές και σε εξαιρετική σκηνοθεσία της Ναστάζιας. Σου βγάζει πράγματα που δεν πιστεύεις ότι τα έχεις. Για μια δουλειά έχουν όλα σημασία, όλη η ομάδα είναι μια αγκαλιά. Είναι τιμή για έμενα που έχω παίξει σε αυτή την σειρά.

Στο παρελθόν η αγαπημένη ηθοποιός εξομολογήθηκε τις δύσκολες στιγμές που πέρασε επαγγελματικά αφού δεν είχε δουλειά και τώρα παρόλο που δεν έχει ακόμα δουλειά αυτό το διάστημα περιμένει τον Φλεβάρη για τη νέα της θεατρική παράσταση:

Τώρα είμαι άνεργη αλλά θα έχω δουλειά τον Φλεβάρη αλλά δεν μπορώ να πω περισσότερα. Τώρα γεμίζω τις μπαταρίες μου, διαβάζω τα βιβλία μου, περνώ χρόνο. Δεν είναι όπως τις προηγούμενες φορές. Αυτό που έκανα τώρα με γέμισε.

Επόμενο άρθρο

Η Andriana Lima πιο σέξι από ποτέ είπε το «αντίο» της στη Victoria's Secret-ΦΩΤΟ

Η πασαρέλα με σέξι εσώρουχα, τα δάκρυα και η αποθέωση από το κοινό..
09/11/2018 - 16:11

ΣχετικέςΕιδήσεις

Αιμιλία Κενεβέζου: "Το πιο δύσκολο πράγμα είναι να μεγαλώσεις ένα παιδί"(ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα εκμυστηρεύτηκε στην Αριστοτέλους για το αφιέρωμα στον Μαριο Tόκα...
22/01/2019 - 18:02

Φουρλάς:Όσα αποκάλυψε για τους επιτήδειους που χρησιμοποιούν το όνομα του-ΒΙΝΤΕΟ

Όσα δήλωσε για το περιστατικό εκμετάλλευσης του ονόματος του...
21/01/2019 - 16:25

Η έρευνα του Χάρη ξανά στο… «στόχαστρο» του Λούη! (ΒΙΝΤΕΟ)

Ρεσιτάλ γέλιου για ακόμα μια φορά από τον γνωστό stand-up comedian
19/01/2019 - 17:50

To "δεντράκι της αγάπης" κάνει τις ευχές σου... πραγματικότητα (ΒΙΝΤΕΟ)

Η εκπομπή "Με αγάπη Χριστιάνα" ξεκίνησε ένα ταξίδι προσφοράς!
18/01/2019 - 20:41

Η Αριστοτέλους "ξεκαθαρίζει" και απαντά πρώτη φορά για τα νούμερα τηλεθέασης!

"Σπάει τη σιωπή της" και παρουσιάζει όλη την αλήθεια για το τηλεοπτικό τοπίο
16/01/2019 - 18:25

Αντωνία Χαραλάμπους: Η σχέση εξ αποστάσεως και οι δυσκολίες (ΒΙΝΤΕΟ)

Όσα δήλωσε για τον λόγο που τερματίστηκε η ραδιοφωνική της εκπομπή
14/01/2019 - 17:47

περισσότερες ειδήσεις

Κύπρος

Στη φυλακή ο 23χρονος που "πετούσε" με 227 χιλιόμετρα

Του στέρησαν την άδεια οδήγησης για 6 μήνες

ΓΓ ΑΚΕΛ: Έχει αρχίσει να διαφαίνεται πόσο διαπλεκόμενος είναι ο κύριος Πολυβίου

Πυρά Άντρου Κυπριανού για το πόρισμα Μαρί και τις προσλήψεις συγγενών του Ανωτάτου

Πρόεδρος Αναστασιάδης: Το ΓεΣΥ θα εφαρμοστεί παρά τις αντιδράσεις (ΒΙΝΤΕΟ)

Χαρακτήρισε το σχέδιο ως "επαναστατική μεταρρύθμιση"
Ελλάδα

Στην Ολομέλεια της Ελληνικής Βουλής η Συμφωνία των Πρεσπών

Κομβικής σημασίας η σημερινή ημέρα για την αυριανή ψηφοφορία

Έφυγε από τη ζωή ο γνωστός δημοσιογράφος Θέμος Αναστασιάδης

"Έχασε τη μάχη με τη ζωή μετά από χρόνια ασθένεια"

Πέρασε κατά πλειοψηφία από την Επιτροπή Εξωτερικών η Συμφωνία Πρεσπών

"Είναι αδιανόητο να μην κατατεθεί το ενιαίο κείμενο του Συντάγματος των Σκοπίων"
Διεθνή

ΗΒ: Σκύλος καταζητείται έναντι αμοιβής 25.000 λιρών από εγκληματίες

Μέσα σε ένα χρόνο ξεσκέπασε λαθρεμπόριο τσιγάρων αξίας 6 εκατομμυρίων λιρών

Νιόπαντρο ζευγάρι πνίγηκε ενώ βρισκόταν για μήνα του μέλιτος στις Μαλδίβες

Συστάσεις προς τους τουρίστες από την Αστυνομία της χώρας

Παραιτήθηκε από την αμερικανική κυβέρνηση ο βοηθός ΥΠΕΞ Γουές Μίτσελ

"Αισθάνομαι ότι έχω ολοκληρώσει ό, τι ήθελα να κάνω από αυτή τη θέση" αναφέρει σε επιστολή

tv news

Η Αθηνά, πείθεται επιτέλους ότι δεν ευθύνεται ο Νικόλας για το φιάσκο του γάμου

Η Σάσα έχει φτάσει στο τελικό στάδιο του σχεδίου «To Τατουάζ» Τετάρτη: Νέο Διπλό Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

Η Κάτια δέχεται αποκαλύψει στη Μαρίνα που είναι η κόρη της με έναν όρο...

Η ένταση ανάμεσα σε Ρία και Μίλτο μεγαλώνει... «Γυναίκα Χωρίς Όνομα» Τετάρτη:Νέο Επεισόδιο
Alpha TV Κύπρου

δείτε σήμερα

Τετ, 23/01/2019 - 15:30ΜΕ ΑΓΑΠΗ ΧΡΙΣΤΙΑΝΑ